CeraVe

Ár:   2700 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Viik, Módosítva: 2020. február 4.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lábápolók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Bőrfelszín megújító lábápoló krém hatékonyan hidratál és támogatja a láb bőrének védőrétegét. Ez a gyorsan beszívódó, nem zsíros krém 3 alapvető ceramiddal és hialuronsavval hámlasztja, hidratálja és segít puhítani a nagyon száraz, durva lábbőrt. Illatmentes összetétele érzékeny bőrre is megfelelő.

Ár: 2299 Ft , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

SzalayViola

2022. május 7.

Nagyon jó állaga van, gyorsan beszívódik és tényleg hidratál, a kisebb száradásokra tökéletes. Imádom

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 7.

Birkin22

2021. november 29.

Az itteni vélemények hatására nagy reményekkel vettem meg, de semmi extrát nem tapasztalok, az én lábamra ez kevés. Reggeli krémnek jó, de éjszakára jobb megoldást kerestem. Ennyi hatásért drágának tartom, ezt olcsóbb krémek is tudják.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 29.

evaedinakiss

2021. november 22.

Lábkrémnek vettem meg, szerettem volna a nyári szandálos idő után helyreállítani a talpamon a kisebb bőrkeményedéseket.
Aztán úgy alakult, hogy kézkrém lett belőle. Ekcémára hajlamos a bőröm, egy kézmosás után is kiszárad, húzódik a bőröm. Pillanatok alatt beissza a krémet a kezem, nem marad zsíros utána, olyan mintha egy finom, selymes filmréteg maradna a bőrömön. Túlzásba nem viszem a használatát, kevés is elég belőle. Szóval nekem kézkrémként 5*, más nem működik így. Testápolóját használom még, az is bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 22.

pattelin

2021. november 17.

Egyetértek az előttem szólókkal, a legjobb lábkrém amit valaha használtam. Több márkát kipróbáltam már, de ez puhítja meg legjobban a lábam. Újra vettem már, máskor is biztos fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 17.

sziluetta

2021. július 8.

Kifejezetten az SA miatt rendeltem meg. Próbálok átállni a talpreszelgetésről a talphámlasztásra és már több helyen olvastam-hallottam, hogy erre a szalicilsavas termékek a legjobbak, így gondoltam teszek vele egy próbát. Nincsenek annyira brutál rossz állapotban a talpaim mióta ezt használom, ami óriási öröm, de nem kell arra számítani, hogy pikk-pakk eltünteti az összes durva bőrkeményedést a talpról, eddig ez még rendszeres kenegetéssel sem jött össze. Viszont már ezzel sokkal többet tett, mint egy átlagos lábkrém, és egy másik extrán hidratáló lábkémmel együtt használva (arra a balea ureásat használom) tényleg majdhogynem csodát tesz. 3 nagyon durva bőrkeményedésem volt, és most tartok ott hogy van 1 pici és egy komolyabb, ami még megoldásra szorul, a lábam mindenhol máshol (a sarkam is) puha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 8.

hcsil98

2021. május 19.

Kezdem feladni a reményt. Valószínű nekem sokkal durvább dolog kéne a talpamra egy lábkrémnél. Két csillagot azért adok neki, mert legalább a sarkamon segített valamit. (de azt se varázsolta teljesen puhává...) A kiszerelése -1 csillagot érdemelne, a kupakot borzasztó nehéz kipattintani, főleg krémes kezekkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 19.

Guerlain Fangirl

2021. május 18.

A CeraVe SA hidratálója nagyon bevált, ezért vettem meg a lábkrémet is. Ez sem hagyott cserben. Eltüntette a sarkamról a száraz fehér, még nem berepedt, de repedezni készülő csíkot, ami rendszeres heti lábápoló rutin ellenére is újra és újra megjelenik. Kb. ugyanazt nyújtja, mint a hidratáló, annál nem is nehezebb, és ahhoz képest, hogy milyen tápláló, elég könnyen beszívódik. Azért ülni kell vele egy kicsit, rögtön bekenés után nem érdemes azonnal cipőbe lépni, harisnyát húzni. Valóban vízálló, ez lábmosásnál derül ki. A víz és a felületes szappanozás csak feloldja, de nem hozza le, törölközővel kell ledörzsölni - amivel amúgy nincs semmi gond, ebből látszik, hogy nyugodtan átgázolhatok vele a pocsolyán (hú, de életszerű példa XD), a lábam is hidratált marad, és a vízbe se oldódik bele. Naptejben nem lehetne ilyet? Mármint olyat, ami nemcsak ígéri. :-) Szóval nagyon ütős a cucc, ajánlom, de főleg estére, feltett lábbal tévézni vagy éjszakára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 18.

muszika

2021. május 4.

Elképesztően szeretem ezt a krémet, a legjobb lábkrém amit valaha próbáltam. Mindenkinek nyugodt szívvel ajánlom, csodákat tesz a lábikókkal!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 4.

Szimy

2021. március 12.

Az eddigi legjobb lábkrém, amit használtam. Akkor vettem, amikor már tényleg nagyon ki volt száradva a sarkam, ez kb. egy hét alatt, mindennapos használat mellett rendbe tette, amennyire lehetett. Sűrű krém, viszont nagyon könnyen, gyorsan beszívódik. Az egyetlen gondom az volt vele, hogy amint abbahagytam a mindennapos használatát, elég gyorsan visszatért a használata előtti állapot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 12.

danyadi77

2020. december 28.

Most nagy a hype a Cerave körül. A lányomnak a kézkrémet, magamnak a lábkrémet vettem meg. Eddig nagyon jó véleménnyel vagyok róla. Könnyen beszívódik, ugyanakkor tényleg, mintha egy láthatatlan védoreteget alakítana ki. Én is olyan vagyok, akinek, télen-nyáron, zokniban, anélkul, mindig kiszárad a bőre, repedezik a sarka. Csinálhatok bármit. Csodát ugyan nem tesz elsőre, de már most látok esélyt arra, hogy hosszú távon javít a helyzeten. Ha így lesz, kukába az összes többi lábkrémmel és kap plusz egy csillagot :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 28.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Ammonium Lactate, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cholesterol eo I eu 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.