CeraVe

Ár:   2700 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Viik, Módosítva: 2020. február 4.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lábápolók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Bőrfelszín megújító lábápoló krém hatékonyan hidratál és támogatja a láb bőrének védőrétegét. Ez a gyorsan beszívódó, nem zsíros krém 3 alapvető ceramiddal és hialuronsavval hámlasztja, hidratálja és segít puhítani a nagyon száraz, durva lábbőrt. Illatmentes összetétele érzékeny bőrre is megfelelő.

CeraVe Sa Renewing Foot Cream
Ár: 1999 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta ill. Bp-en személyesen
CeraVe Sa Renewing Foot Cream/CeraVe SA Creme Renovador de Pés 88ml Lábápoló
Ár: 2000 Ft , Eladó: Pegikutya
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás, vagy készpénz, személyes átvétel

Regi84

2020. március 23.

Nem rossz, bár kifejezetten nem száraz a bőr a lábamon. El fogom használni, de jó sokáig kitart, akinek tényleg kell egy ilyen típusú krém, annak tökéletes lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 23.

KiAn

2020. január 18.

Nagyon jól teszi a dolgát. A sarkam száraz bőre sokkal puhább lett tőle. Teszi a dolgát. Szeretem használni, már a második van belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 18.

vanita0927

2019. szeptember 28.

Nem rossz kis krém. Gyenge illat, puha bőr, nem ragad... Csak azért 4*, mert van olcsóbb termék, ami nekem ugyanezt nyújtja. 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

Boriskajuliska

2019. augusztus 13.

Ez egy fehér, sűrű de mégsem zsíros érzteű krém. Én éreztem egy pici nem parfümös illatot ami egyáltalán nem zavaró. Hatását tekintve nagyon puha és finom tapintású lett a bőröm reggelre! A talpamat, lábfejemet kentem be a boka feletti 5-10 cm is beleértve és mivel hőség, van szóba se jött a zokni ennek ellenére nem csúszkáltam nem kentem össze a padlót. A legkellemesebb meglepetés pedig a kezeim puhasága volt mivel (természetesen) tiszta lábakra kentem nem mostam kezet , sőt még plusz mennyiséget vittem fel a kezeimre. Simán kenterbe veri a legtöbb kézkrémet amit használtam. Fogok venni a kézkrémből is de ha véletlen a lábápoló jobban működik akkor univerzális krémként fogom használni:). Tudom, hogy sokkal olcsóbban is lehet ilyen krémeket venni de higgyétek el érdemes kipróbálni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

Dhedi

2019. április 26.

Nagyon elégedett vagyok vele,csak ajánlani tudom !
Nekem hamar felszívódik.
Egy hetes - esti - használat után simává , puhává tette az egyébként száraz sarkamat is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 26.

Nagyon elégedett vagyok vele,csak ajánlani tudom !
Nekem hamar felszívódik.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Ammonium Lactate, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cholesterol eo I eu 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak