Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szambi, Módosítva: 2012. április 23.

Lelőhely:   parfümériák, online

Alapozó szempillaspirál, melyet használhatunk önmagában vagy más szempillaspirál alá, így plussz rétegként javítja annak hatását, kiemeli színét.  Ápolja és védi a pillákat. Felvitelkor fehér színű.

szambi

2012. november 4.

Gondoltam nem írok elhamarkodott véleményt, így most jött el az ideje.

Elvileg ápolnia kellene a pillákat, de én ilyesféle hatását nem fedeztem fel. A spirál hatását valóban kiemeli, szóval hosszabb, különállóbb pillák meg minden. A tarkómig persze ezzel sem érnek, de a remény hal meg utoljára. Úgy tűnik sokáig elég is, szóval már csak az kérdés kinek éri meg a plusz művelet és a plusz pénz. Engem ne vegyetek alapul, mert én ilyen szempontból nem vagyok teljesen 100. :-) Gyanítom képes lettem volna megvenni, de ajándékba kaptam.

Majd meglátom mi lesz ha elfogy. Összességében elégedett vagyok vele, csalódást nem okozott mert hozza amit vártam tőle ezért négyes. Ettől függetlenül e nélkül is nő a fű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 4.

Gondoltam nem írok elhamarkodott véleményt, így most jött el az ideje.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.