Chanel

Ár:   9990 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Jazz Juice, az összetevőket feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2013. január 1.

Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

Brilliáns fényű hidratáló ajakrúzs.

Maggie

2013. október 10.

Mivel vizes hatású, hidratáló nem vártam semmilyen tartósságot, ehhez képest nagyon pozitívan csalódtam! A többi ilyen típusú rúzsomhoz képest ez egészen tartós, nálam kb 3-4óra, amit kibírnak evés ivás nélkül.
A Honolulu és az Amalfi van meg, darabját 3ezer ft-ért vettem meg, a rúzsra szánt legjobban elköltött összegem ez. Gyakran nyúlok ilyen fényes, krémes rúzsok után, a mindennapokban ezeket szeretem a legjobban használni, ad egy kis színt, nem tolakodó, mégis különleges :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 10.

Keesia

2012. december 31.

Az Ipanema árnyalat tulajdonosa vagyok. Ismeretségünk azzal kezdődött, hogy már az első használatnál kettétört, úgyhogy már értem miért más a csomagolása a megújult verziójának (Coco Shine).
A tartóssága tényleg elég gyatra, ahogy minden hasonló állagú terméké, úgyhogy nem szabad túl sokat várni tőlük. Én imádom az olyan napokon, amikor elegem van a "ragacsos" szájfényekből és a "túl pigmentált" rúzsokból, mert nagyon könnyű, kellemes viselet. Szerintem kiváló randi-rúzs, ezt biztosan senki nem fél lecsókolni ;)
Az árát valóban nem éri meg (melyik igen?), én egy aukciós oldalon vettem 2000 ftért (már jó pár éve kivonták a forgalomból), de ha elfogy, biztosan beruházok egy Coco Shine-ra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 31.

Samybubu

2012. december 28.

Nekem a honolulu és a phuket árnyalatokban van meg, az előbbi egy rózsaszínes-korallos árnyalat, a második pedig barnás, mindkettő nagyon gyönyörű, de sajnos a tartósság tekintetében hagynak némi kivetnivalót maguk mögött..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 28.

Jazz Juice

2012. október 22.

Jamaica árnyalatot használom, szép, finom (sic), de semmi tartósságot nem tapasztaltam. Ennek tükrében kissé drágállom. :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 22.

mazsola

2012. október 9.

Yucatan árnyalatom van nekem is! Én is imádom a textúráját! Mikor felkenem, olyan krémesen selymes, aztán pedig pár perc múlva olyan mintha rajtam sem lenne, nem érzem, hogy rúzs van a számon. A tartóssága kiváló, én reggel kenem fel, aztán a munkahelyemen reggelizem, kávézom, vizet iszom, cigizek (apunak ne áruljátok el :))) és délben még mindig fent van. Utána már csak ebéd után rúzsozok és rúzsosan érek haza! :) A világ egyik legjobb rúzsa! Ráadásul nem szárítja ki a szám, ami külön is díjazok! Van még egy árnyalatom, a Samoa. Nos ez lenne az én vörös rúzsom! Ez úgy vörös, hogy közben nem tolakodó, nem drámai, hanem végtelenül természetes és még hozzá csillogó is. Ez az a fajta, ami kiemeli a természetes szépségedet és nem nézel úgy ki, mint aki kikente-kifente magát! Randirúzs! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 9.

ljudith78

2012. szeptember 16.

Két árnyalat boldog tulajdonosa vagyok, az egyik egy nudeszerű árnyalat, az Ipanema, a másik pedig a Yukatan, ami már-már meghatározhatatlan árnyalat, mályvás-pinkes-barnás, de valami gyönyörűséges darab :) Először tartottam tőle, hogy a tartósságával lesznek gondjaim, mert a tartós rúzsokat részesítem előnyben (még ha már előre is tudom, hogy szárítani fogják az ajkaim), de ez a textúra lenyűgözött, selymes, kényelmes viselet, szinte nem is érzem, hogy rajtam van, a csillogását meg szerintem az is tudja tolerálni, aki nem rajong a csillámos rúzsokért. Kevés az 5 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, BHT, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Phytantriol, PEG-8
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Phytantriol h I al 2 2

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0