Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2013. június 28.

Lelőhely:   parfümériák, online

Vízálló szempillaspirál, dúsít, hosszabbít, ível, a pillákat szétválasztja

asdf27

2019. január 7.

én ezt a reptéren próbáltam ki, mert nekem minden ami nem vízálló, a szemem alatt köt.
nem vagyok oda érte, csomós meg minden, valszeg én nem tudom használni.
tartósságra viszont 5-ös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 7.

nem vagyok oda érte, csomós meg minden, valszeg én nem tudom használni.
tartósságra viszont 5-ös.

umpalumpa

2014. november 17.

Tegnap kipróbáltam a húgomét (fekete). Azt hittem nehéz lesz a pici sörtéivel felvinni a festéket, de jól sikerült. Szép fekete, kicsit tényleg megemeli a pillákat, egész kicsit dúsít. Már ezek alapján is más terméket vásárolnék, mert ismerek nekem valóbbat, de a csúnya meglepi este jött, amikor lemostam. Azt hiszem több szempillám hullott ki, mint amennyi festéket sikerült levakarni. Még reggel is 5 db pillát szedtem le, amikor a szemem környékét kenegettem! Rémisztő volt!
Később kérdeztem a húgomat, hogy neki jó-e. Azt mondta nincs vele problémája, de nem dobott hátast tőle, volt már jobb spirálja is. Az én véleményem szerint marad a csillagozás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 17.

szeliger

2013. június 29.

Update:
Sajnos három hét után beszáradni látszik, már nem tudom olyan jól feltenni, mint amikor teljesen új volt. Azért ehhez túl drága móka, le kell vonnom az értékeléséből.

Az idei nyári kollekció csábító darabjai az új vízálló színes szempillaspirálok, nagyon ki szerettem volna próbálni, (47) aqua blue szín, nagyon tetszik. Könnyen felvihető, hozza amit ígér, jól bírja a szemem és a pilláim. Ráadásul a csomagolása is nagyon elegáns. Extrém tartós, nem maszatolódik, viszont elég nehéz lemosni is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 29.

Update:

Yndre

2013. június 25.

Amikor megláttam ezeket a színes spirálokat rögtön akartam egyet, de végül sokáig vívódtam, hogy megvegyem-ne vegyem (?!) mert annyira élénk színűek, hogy pl. munkába nem igazán hordhatóak. Végül csak beadtam a derekam és megvettem a képen látható türkizkék (Lime Light) színt. Nem bántam meg, mert csodaszép színe van és nagyon jól pigmentált. Még csak hasonlót sem láttam soha sehol... Nyárra tökéletes "fun" jellegű spirál, hordató magában is, illetve fekete alapspirálra is felvihető. Külön jó, hogy vízálló és nagyon tartós is, egyáltalán nem pereg. Nyári bulikba, vagy kánikulai shoppingoláshoz tökéletes választás, de a színe tényleg nagyon feltűnő, úgyhogy csak bátraknak ajánlom! :)

További leírást és fotókat a blogomon találsz:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 25.

További leírást és fotókat a blogomon találsz:

Hidratálók: Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulziót stabilizáló és viszkozitást növelő szerként használatos összetevő.

Tartósítószer.