Best of Beauty 2019

Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. július 30.

Lelőhely:   parfümériák, online

Krémes, E-vitaminnal dúsított szemceruza, praktikus satírozó-applikátorral a végén. Jelenleg 10 színben érhető el.

Kiszerelés: 1,1 g

Ár: 6800 postával , Eladó: tina30
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Ecser , fizetés: Személyes átvétel vagy postán maradó ajánlott
Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. március 16.

67 Denim árnyalat: kedvenc színeim egyike, elegáns, de azért bármikor viselhető. Kissé ezüstös a fénye, de nem tolakodó. Két hibája van, az egyiket tudjuk, a másik pedig most is az a fránya parabén...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. március 16.

mgina007

2015. április 13.

Silver árnyalatban van meg, nagyon szeretem az ezüst színű szemceruzákat. Az Avon Glimmerstickem pont most fogyott el, ezt pedig a Müllerben láttam meg. Az eddigi Chanel termékeimmel is elégedett vagyok, így a párom meglepett vele a szülinapomra. Egyetértek az egyik előttem szólóval, nem mindegy mire használjuk. Én eleve nem vízvonalra vettem, a teszterből is látszik, hogy ahhoz túl puha. Az alsó szempillasoron és szemhéjon viszont hibátlanul teljesít, nagyon szépen és könnyen fel lehet vinni. Mindemellett egy kisebb pityergést is simán kibírt, elégedett vagyok vele :) A hegyező pedig egy nagy piros pont!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 13.

erika81

2014. november 8.

Fekete színben vettem meg. Gondoltam kipróbálok valami mást is a megszokott EL ceruzám mellett, mert az nagyon gyorsan fogy. A ceruzát könnyű használni, estig tart, könnyű satírozni. Viszont úgy látszik nekem a Double Wear az igazi szemceruza, továbbra is inkább azért nyúlok, ezért áron alul megválnék tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 8.

irislove

2014. augusztus 19.

Nekem egy mély csokoládé barna árnyalat van meg, amit nagyon szeretek. Szépen el tudom satírozni a végével, tökéletesen passzol a színe a szememhez és a krémes állaga miatt sokáig meg is marad a helyén. Még a fele megvan, pedig már elég rég óta használom. Nálam mindig landol az utazós sminktáskában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

BubuMaczko

2013. december 11.

A tökéletes "maszatolós" szemceruza. A színe gyönyörű, mély fekete, és nem érzem haloványnak. A külső borítása is nagyon jó anyagból van, nem csúszkál a kezemben, ami nekem fontos. Füstös sminkhez nagyon jó alap, még nekem is, pedig még nem túl biztos a kezem. De ennél a ceruzánál javítani is könnyű :) Chaneltől pedig külön szép, hogy minden szemceruzájuk mellé adnak hozzá illő hegyezőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 11.

papupanni

2013. augusztus 7.

Leestem a székről, amikor megláttam az árát... Jó tudni, hogy ez a legdrágább sminktermékem.
Ajándékba kaptam, minden előítélet nélkül próbáltam ki.
Furcsa, mert nem olyan jó.
Ha felkenem, akkor olyan egyenletlen lesz, de ha elkenem, akkor veszít a színéből, és halvány lesz. De nem vészes, szóval 4-est adok neki.
Ár-érték arányban kevesebbet kapna, nem ajánlom senkinek, hogy ennyiért megvegye...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

Ajándékba kaptam, minden előítélet nélkül próbáltam ki.
Furcsa, mert nem olyan jó.

Babooca

2013. április 27.

Még régen, 12-13 éves korom körül, emlékszem hónapokig gyűjtöttem erre a ceruzára, mert reméltem, hogyha már high-end termék, akkor be is válik. Hatalmas csalódás volt. Kidobtam érte az ablakon már akkor 4500 Ft-ot, és rendkívül bántam. Azóta sem tudom mit kezdjek vele. Egyetlen előnye a ceruza-hegyezője volt, de azt meg ellopták tőlem a kollégista koromban, szóval már ez az előny is elveszett... Próbáltam használni vízvonalra (elvégre erre vettem), próbáltam szemhéjra, alsó szempillatőbe, de sehol sem maradt meg. Sőt, azt kell hogy mondjam hogy már szemhéjalapon se működött. Nekem a fekete volt meg, talán füstös sminkeknél el tudom használni, mert már nagyon elegem van belőle, de a kiadott pénz miatt nincsen szívem kidobni, se megválni tőle semmilyen módon. Amikor még én vettem, nem volt a másik változat, a Stylo Yeux. Az eladónő kedvesen és mindenféle csuda szövegekkel rá tudott venni, hogy ennél jobb sincs a világon, na meg a másik tényező az volt, hogy csak és kizárólag ezt lehetett kapni az üzletben, és teszter alapján jött is velem szépen. Akkoriban az Avon vizezhető szemceruzáját kivonták a forgalomból, és nem találtam rá más alternatívát, ezért kezdtem erre gyűjteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 27.

moncsi29

2013. március 27.

Nekem egy lilás szín van meg.
A Douglasban engem sem világosítottak fel a nagyképű eladólányok hogy mire is jó ez a ceruza,de én véletlenül jól használtam:)
Ettől függetlenül nem kap maximális pontot.
Van más márkából is krémes ceruzám,azok jobban beváltak,jobban is satírozhatóak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 27.

Nekem egy lilás szín van meg.
Ettől függetlenül nem kap maximális pontot.

Bihter85

2013. március 19.

Csillogó szürke árnyalatban vettem meg, de semmi nem látszik belőle, már majd' kinyomom vele a szememet, de akkor is csak nagyon halovány.
Érdekes, szinte a legdrágább márka és a parfümjeit is szinte már kellemetlennek találom. Nem éri meg az árát! Szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 19.

Joe

2013. február 16.

Kétféle árnyalatban is birtoklom, tulajdonképpen megelégedéssel. 4 csillagot kap, mert kicsit halványnak érzem a szemhéjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ceresin 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.