Chanel

Ár:   7500 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hopihe11, Módosítva: 2016. április 20.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A régi Chanel Le Vernis körömlakkok 2016-ban megújult, gél hatású, körömerősító hatású biokerámiával és ceramiddal gazdagított változatai

15 árnyalatban kapható

Chanel Le Vernis Körömlakk Peridot
Ár: 2500 Ft , Eladó: wallflower87
Állapot: parszor hasznalt, 3/4-ig van az uveg, Helyszín: budapest, fizetés: személyes átvétel a belvárosban, de postázom is, ha szükséges
Ár: 3000ft/db , Eladó: bernikrém
Állapot: Használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyesen,post,foxpost
babajaga

2019. október 13.

Szerencsere nem kerult penzbe, mert nem er semmit. A szinek unalmasak,semmi olyan, amit nem lehet sokkal olcsobban megvenni. Nekem egyik szin sem tart 36 oranal tovabb, ami az arat tekintve siralmas. Hatalmas hype van korulotte a semmiert. Az orly szinei izgalmasak, mindegyk legalbb 3-4 napig siman kitart. Zoya szinei szinten unalamsak, de a tartossaga sokkal jobb. Szerintem sem a chanel, sem a dior nem eri meg az arat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 13.

quika

2019. július 22.

Ajándékba kaptam a Beige beige árnyalatot, és felkenéskor csalódott lettem, mert az ecsete vékony, a párszáz forintos essence sokkal praktikusabb. Egy rétegben csíkos volt a fedése, úgyhogy kettőt kentem belőle. Itt már nem volt sok bizalmam benne- de végül az 5. napon kezdett csak picit a végknél lekopni, ami szerintem egy egész szép teljesítmény. A szín pedig csodás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 22.

Kicsivero

2019. május 30.

Sok véleményt olvastam es teljesen pesszimistán álltam a lakkokhoz..azert kiprobaltam..Könnyen,szépen kenhető..tartós és minősegi.
Ha lehetősegem lesz csak ilyet fogok venni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 30.

Ha lehetősegem lesz csak ilyet fogok venni!

spacemonkey

2019. május 9.

hát ezért az árért a nevet fizeted meg. több is van a birtokomban, azok alapján szerintem nem tudnak semmivel többet mint egy hagyományos DM-es körömlakk - nem kopnak kevésbé, nem szárad gyorsabban. azt tudja, hogy körömlakk, és kész.

update:
nekem sajnos gyorsan kopik, de na jó! adok még egy csillagot, mert a színük meseszép, és állandóan dicsérnek ha felkenem. :) a "rose confidental", "paradoxal" és "particuliere"színei vannak meg - konszolidált, gazdag és elegáns. még a nude árnyalataiban is van valami plussz, ami más márkánál hiányzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 9.

update:

zsofiaa96

2019. március 18.

Ajándékba kaptam ezt a lakkot, magamnak nem venném meg ennyi pénzért az biztos.
Különösebb dolgot nem tud, mint egy átlagos körömlakk azt gondoltam, de nem így lett. A körmömön egészen 5-6 napig nagyon szépen megmaradt, lepattogás nélkül, amit alig akartam elhinni, hiszen ugyanúgy főztem, takarítottam, mint eddig. Évekig megvolt és egyszerűen nem hittem el, hogy nem képes beszáradni. Ennél a pontnál kezdtem megérteni, miért kerül ennyibe. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 18.

Ajándékba kaptam ezt a lakkot, magamnak nem venném meg ennyi pénzért az biztos.

VanillaBlossom

2019. március 10.

Kettõt vettem. Egyet anyának, egyet magamnak. Nagyon nagy örömmel vittem haza, azt hittem, hogy szuper lesz, de nem...
Reggel felkentem, estére lepattogott.
Ennyi pénzért ez szánalmas. Hiába szép a szín, ha nem ér semmit...
Az enyémnek kell 3 réteg, hogy megfelelõ fedése legyen, az anyáénak elég egy is, de sajnos csak egy fél napot gyönyörködhetünk benne.
Mindenki azt mondta, hogy fedõ és alapozó lakkal az igazi, de ne vicceljünk már! Ilyen árkategóriában azért elvárnám a tartósságot...
Maradok az 500 Ft-os aluljárós Moyra lakkok mellett. Ha ki akarok rúgni a hámból, akkor pedig veszek egy Opit. Mind a kettõ messze lekörözi ezt a vacakot...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

Reggel felkentem, estére lepattogott.
Ennyi pénzért ez szánalmas. Hiába szép a szín, ha nem ér semmit...

Connie13

2018. november 30.

Imádom körömlakk!
Szàmomra A PIROS körömlakk “546 rouge red”! 5 nap után szoktam fedőlakkot kenni rá, ha már nem annyira fényes, még röhögve kibírna több napot, de egy hét után a lenövés miatt már nem tudom elviselni, de egyszer kiváncsi lennèk meddig bírja a strapát...
588-as is gyönyörű, hasonló tulajdonságokkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

Imádom körömlakk!
588-as is gyönyörű, hasonló tulajdonságokkal.

laanyka

2018. szeptember 21.

Update: Napról napra jobban megszerettem. Csodás a színe és nekem a tartósságával sincs különösebb gondom. Már 5. napja van fent és semmi durva kopás nem történt, csak annyi, amennyi a körmöm növésével jár. Szerintem nehéz vele dolgozni, ahogyan korábban is írtam, de a végeredmény fantasztikus :).

Nekem a sunrise trip árnyalat van meg, ami egy feketés lila, igazi őszi szín. Előnye, hogy a fény hatására nagyon különleges színt vesz fel. Hátránya, hogy nehéz az ecsettel bánni és annyira gyorsan szárad, hogy már festés közben is ragacsossá válik, ha nem tempósan kenem. Életérzés az van, minőség is, de valami nem okés...főleg nem ilyen horror áron.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

Boriskajuliska

2018. március 16.

Hát, nem a tartóssága miatt szeretem...... de a színei olyan különlegesek. Nagyobb készletet halmoztam fel belőlük, a hűtő ajtajában (a tojásokat kiszorítva), fejjel lefelé várják hogy sorra kerüljenek. Ha rövid a körmöm, plusz alapozó és fedő lakkot is használok, ill mosogató kesztyűt stb stb akkor a tartósságával sincs baj. Nem mondom hogy megéri, de a chanel lakkok a gyengéim.

up: Ma megvettem a 167es Ballerina árnyalatot, ami talán a legszebb rózsaszín francia manikűrhöz:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 16.

Manami

2018. január 11.

A színek gyönyörűek és pigmentáltak. Nekem a rouge essentiel és az organdi árnyalat van meg. Az organdi egy világos, nude szín, de még ez is elég egyetlen rétegben a tökéletes fedéshez.
Azonban abszolút nem gondolom átlagon felülien tartósnak és ezért nagyon szomorú vagyok, mert azt hittem egy ilyen drága és prémium körömlakk legalább egy hetet szinte tökéletesen kibír, főleg, hogy semmi olyat nem csinálok, ami miatt kophatna.
Megvásároltam a Chanel saját, gél fedőlakkját is, de így sem jobb a tartóssága, csak szebb a végeredmény.
Gyönyörűek a színek valóban, pigmentáltak, de nem fogok több Chanel lakkot vásárolni. Ha 3-4 naponta akarnék körmöt festeni, azt messze olcsóbb lakkokkal is megtehetem, ráadásul szívfájdalom nélkül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 11.