Chanel

Ár:   $50   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tarzicia, Módosítva: 2021. augusztus 2.

Ár:   $50
Lelőhely:   parfümériák, online

A Soleil Tan De Chanel bronzosító megújított változata

Könnyű krém-zselé textúrájú bronzosító, amely az arcnak napcsókolta ragyogást és bársonyos-matt végeredményt ad.

Ár: 19 000 Ft (átszámítva 20 000 Ft-ért vettem kb.) , Eladó: Almesz
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Budapest III., fizetés: Budapesten vagy környékén személyes átvétellel, vagy postázom is szívesen (pk. ellenében)
Chanel Les Beiges Healthy Glow Bronzing Cream
Ár: 17000+ postaköltség , Eladó: briw
Állapot: Párszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Postaköltség ellenében postázom vagy személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Habibba

2021. november 7.

Imádom! Minden sminkelésnél használom, gyönyörű termék, selymesen könnyű állagú, építhető. Szerintem bármilyen bőrszínhez alkalmas. Nem sárgít, az illatáért oda vagyok. Nem lehet rosszul felvinni. Rossz világításnál is tökéletes lett a sminkem és nem azért, mert ügyes vagyok. Ecsettel viszem fel a bőrömre, azzal is dolgozom el. Egész nap a helyén marad gyönyörű, enyhén szaténos a fénye.

Remélem mindig fogják gyártani, bár rengeteg a termék a dobozban, de egyszer el fog fogyni❤️

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 7.

nixiangel

2021. augusztus 19.

Mióta megvan, eszembe sem jut másik bronzerhez nyúlni. :) Számomra a tökéletes bronzer, könnyű felvinni és eldolgozni, építhető (nyilván ha erőteljesebb sminket készítesz érdemes lehet átmenni rajta púder bronzerrel is), elég nagy kiszerelés, így sokáig elég, szóval abszolút megéri az árát. Jár az 5*.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. augusztus 19.

PotterAlexa

2021. augusztus 16.

10/10 imàdom ! Egyetlen hibája, hogy nekem kis szöszök ragadnak a termékbe, pedig az ecsetem zoevas, tehat nem egy rossz ecset , és 3naponta kb ki szoktam mosni is, és nem vettem észre h hulláma, csak olyan furcsa a termék felső rétege … na mindegy igazából ez nem von le :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 16.

Kamea

2021. július 5.

2021. 07. 05. update: Én leszek a kakukktojás, mert én már csak 4 csillagra értékelem. Amekkora nagy érdeklődés övezte, többet vártam tőle. A felviteléhez nekem a kisebb fejű tömött alapozóecsetek váltak be (Zoeva 110, RT Expert Face Brush), újabban pedig a Chanel Water-Fresh Tint alapozóecsete. Felvinni tényleg könnyű, de az eldolgozása során azért meg kell izzadnom az egyenletes eredmény érdekében. A másik, amivel gondom van, az a pigmentáció. Egyrészt építgetnem kell, majd pedig por állagú bronzerrel rá kell erősítenem, hogy elérjem a tökéletes megjelenést, pedig nem sötét a bőröm, inkább light-medium. Mindezek ellenére szívesen nyúlok érte reggelente, de már nem tartom csodaszernek.

2021. 05. 05. Az év elején határoztam el, hogy nekem is kell. Inkább nem írom le a tortúrát, amit végigjártam a beszerzésével. Végigtelefonáltam a Ny-dunántúl szinte összes üzletét, ahol kaphatóak Chanel termékek. Volt, ahol hitegettek vele, volt, ahol nem. Nem értem ezt a fajta üzletpolitikát a Chanel részéről. Bizonyára érzékelik a keresletet, mégse szolgálják ki a vevői igényeket, hanem csak csurgatják-csepegtetik az üzletekbe, vagy még azt se. Talán mert azt szeretnék inkább eladni, ami nem annyira kelendő?
Aztán felfújtam a képemet, és úgy döntöttem, hogy megrendelem külföldről. Épp azt bogarásztam, hogy honnan lenne a legolcsóbb, amikor - csodával határos módon - a Notino feldobott egy darabot. 15%-os kedvezmény is volt rá éppen akkor, csak a postaköltséget kellett pluszban ráfizetnem, de még így is olcsóbb volt, mint ha valamelyik D-betűsben vettem volna meg.
A tégelyben valóban elég sárgának tűnik, de az arcon nagyon természetes eredményt lehet vele elérni. Nekem talán túlságosan is. Építenem kell, hogy látszódjon belőle valami, pedig nem vagyok sötét bőrű. Azonban ha felkerül, gyönyörűen beleolvad az arcba, természetes színt varázsolva.
Én is kipróbáltam alapozó nélkül, csupasz arcbőrre, krémpirosítóval, majd Guerlain gyöngyökkel lefixálva. Egész napos, csodálatosan ragyogó lett a végeredmény.
A felvitele még egyáltalán nem gyerekjáték a számomra. Nehéz megtalálnom hozzá a legoptimálisabb ecsetet, hogy tökéletesen egyenletes legyen az eldolgozás. Eddig kipróbáltam már legalább nyolcat. :) Nekem a puha, de tömött fajták váltak be a leginkább.
Jelenleg az RT Expert Face Brush alapozóecsetét és a Zoeva 101-et felváltva használom. Az előbbivel felviszem és eldolgozom, az utóbbival és az Armani Neo Nude sötétebb árnyalatú púderével pedig finomítom, és egyben fixálom is. Az Armani púder ad hozzá egy enyhe fényt is.
Próbáltam már az Avon ezeréves pirosítóecsetét, az ELF Selfie Ready Powder Blurring Blusht, a Zoeva krémpirosítókhoz ajánlott ecsetét, a Sigma F50-et, vagy említhetném az RT egyik duo fiber ecsetét is.
Bár számomra jóval macerásabb a felvitele, mint a porállagú bronzereké, az eredmény mégis kárpótol, hiszen a finish is jóval természetesebb. Így megelőlegezem neki az 5 csillagot és a csodaszer címet, bár a tökéletes technikát azért még továbbra is gyakorolnom kell!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 5.

bbkriszta

2021. június 16.

hosszas gondolkozás után rászántam magam a vásárlásra, bárcsak előbb tettem volna ....., mert így ott porosodik a polcon a sok egyéb használaton kívüli bronzer...., ez valóban csodálatos, a színe, az állaga, a tartóssága, a kezelhetősége, varázslatosan szép és természetesen hatást lehet vele elérni
könnyű használni és tényleg nagyon sokáig elég lesz, nem hiába cult termék
megéri az árát, ajánlom. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 16.

könnyű használni és tényleg nagyon sokáig elég lesz, nem hiába cult termék
megéri az árát, ajánlom. :)

Izabel

2021. május 28.

Ha van szerelem... Mindenkinek ajánlom! Könnyű a felvitele, természetes, kb. nem lehet "túltolni", és tartós is. Szerintem az ára is rendben van, hisz nem kell negyedévente újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 28.

kovacseva

2021. május 5.

Szépen terül, blenderrel szoktam használni. Kissé narancsos árnyalatú rajtam, de nem zavaróan. Lassan fogy és hatalmas adag. Alapozás után feltapogatom és vmi fényesebb púderrel vagy por bronzosítóval fixálom, lerobbanthatatlan, bírja a maszkot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 5.

Terkabarka

2021. április 14.

Annyit updatelnék, hogy végül áttértem a laza bronzer ecsetre (Isadora bronzer ecsete, nem ferde), mert bár kicsit melósabb, sokkal egységesebb, szebb lesz a végeredmény és nehezebb is túltolni. A termék iránti imádat változatlan :)

Ez egy igazi csoda!!!
A színétől először megijedtem, nekem a vöröses alaptónusú bronzerek állnak jól, ez meg swatcholva széééép sárga :D
A bőrön azonban csodálatosan mutat, szerintem oxidálódik is, mert amikor felviszem, hideg led fényben még sárgás a fejem, fél óra múlva meg már gyönyörűen beleolvad az arcomba. Szigorúan bronzerként használom az orcámra még pirosító is kerül.
Türelmetlen vagyok, ezért tömörebb ecsettel használom (Zoeva 102 silk finish alapozóecset), de lehet laza bronzer ecsettel is, csak akkor többet kell vele dolgozni, szépen lassan építgetni, ez világos bőrrel előnyösebb is, meg amúgy még szebb úgy a végeredmény.

Rövid idő után púderesre, de semmiképp sem mattra szárad. Bőrfényű, látható csillámok nélkül, nagyon szép a finishe.

Ami számomra meglepő, hogy milyen jól mutat natúr (értsd: alapozás nélküli) bőrön! Mindig úgy voltam vele, hogy a bronzer és a pirosító arra való, hogy az alapozással egyszínűvé tett arcunknak életet adjunk. Meg aztán natúr bőrre nem is lehet olyan szépen felvinni por alapú színezőket, és ha sikerült is szépen felvinni, nagyon hamar lekopnak.
Nincs nagy bőrhibám, a koromból adódóan az orcáimon vannak látható hajszálereim, illetve kisebb foltok, ezeknek bőven elég egy bőrszínt egységesítő, kis fedésű alapozószerűség (kedvencem az Estee Lauder CC krémje, ami tényleg csak egységesít és ad egy gyönyörű ragyogást az arcomnak)
Ez a bronzer még ezt az alapozást is ki tudja váltani. Pontosan úgy tünteti el vizuálisan a bőrhibáimat, ahogy a nap adta barnaság.
Tehát natúr bőrre (orca, nózi, homlok területekre) ez a bronzer, orcákra még pirosító és kész is van egy szép, napbarnított, természetes hatású no make-up make up :)

A tartóssága hihetetlen, estig ott van, és még az is mindegy, milyen minőségű por állagú pirosítót rakok rá, a legkopósabbat is megtartja.
Kopni azért nyilván kopik, de szépen teszi azt is

Nem tűnik olcsónak, de a mennyiségét és a minőségét tekintve nagyon megéri az árát. Csodaszer :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 14.

Ez egy igazi csoda!!!

Kopni azért nyilván kopik, de szépen teszi azt is

fleonora

2021. január 12.

Őszi kedvezmények során jutottam hozzá ehhez a kis csodához. A westendben voltak olyan kedvesek, és odatelefonáltak az Alleeba, hogy tegyék félre nekem az utolsó darabot. Azóta minden nap használom. Féltem, hogy télen túl barna lesz a bőrömhöz, de szolárium előtti és utáni állapotokban is szépen, ahogy a neve is mondja, univerzálisan passzol a bőrömhöz. Alapveten sárgásabb/olivás undertonenal rendelkezem, bevallom egy fehér, rózsaszínesebb bőrön nehezebben tudnám elképzelni, maximum lehelletnyi rétegben. Nagyon sok van a csomagolásban, teljesen megéri az árát és abszolút tartósnak is mondhatom. És ecset helyett benedvesített RT beauty blenderrel viszem fel, így nagyon sok terméket spórolok meg és a finish is sokkal természetesebb, mintha ecsettel tenném ugyanezt. Mindenképp újraveszem, de a mennyisége miatt ez nem most fog bekövetkezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 12.

Szamelin

2020. november 10.

Én is féltem kicsit a krémes bronzosítóktól. Pirosítót próbáltam egyszer és valami borzalom volt, vitt mindent ami alatta volt. De ezt annyian dicsérték, nekem meg épp elfogyóban volt a bronzosítóm, hát gondoltam adok neki egy esélyt. És nagyon bejött. A színe nagyon természetes, nem harsány, nem kiabál. Kissé furcsálltam, hogy csak egy árnyalata létezik, de rajtam működik szerencsére. Lehet szépen építgetni is. Hatalmas kiszerelés, jó sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 10.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.