Chanel

Ár:   $50   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tarzicia, Módosítva: 2021. augusztus 2.

Ár:   $50
Lelőhely:   parfümériák, online

A Soleil Tan De Chanel bronzosító megújított változata

Könnyű krém-zselé textúrájú bronzosító, amely az arcnak napcsókolta ragyogást és bársonyos-matt végeredményt ad.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

quicksilver

2023. november 28.

Ez az egyik legjobb krém állagú bronzer, amit eddig használtam. Nagyon jó el lehet dolgozni szivaccsal és ecsettel is. nekem az árnyalata is tökéletes a világos bőrömhöz. Az illatát is imádom, nekem a tégelyével sincs problémám, hogy műanyag. Az ára kicsit húzós, de biztosan újra veszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 28.

Mse

2023. november 4.

Amióta megjelent mini változatban is, nem tudtam otthagyni.
Ha van must-have termék a Chanel-nél, akkor ez az. Csodálatos bronzer, érett bőrre különösen. A csigás forma nincs a mini termékben, sőt, igazából ár-érték arányban nem jó vásár, mégis úgy érzem, hogy a nagy méretet soha nem használnám el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. november 4.

Amióta megjelent mini változatban is, nem tudtam otthagyni.

széva

Korcsoport: >54
2023. augusztus 5.

Én a nagyot vettem meg mert annyira akciós volt, hogy nem tudtam otthagyni. Régen fáj már rá a fogam és mikor szembe jött egy dán reptéren nem bírtam tovább. Nagyon szeretem azóta csak ezt használom , pedig azt hittem, hogy télen lesz jobb hiszen kicsit világosnak véltem. Annyira szép természetes és a pír se mozdul sehova, ha ez van alatta. Gondolkodom a kicsit sötétebb árnyalaton.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2023. augusztus 5.

capricorn0111

2023. április 4.

Imádom a krémes formulájú sminktermékeket, nos ez az egyik kedvencem! Csodálatos színt ad, se nem sötét, sem nem bronzos, finoman kontúroz, egy igazán profi sminket lehet vele varázsolni egy hétköznapi fényvédő-bronzosító párosítással is! Valóban a helyén marad, könnyen eldolgozható, imádat!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. április 4.

frufrufru

2023. február 21.

Egy igazi smink guru pontosan tudja, hogy vannak luxus termékek amik semmivel nem jobbak a drogériás dolgoknal, sot, minden smink-profi otthoni kollekciójában garantálom, hogy vannak 2000 HUF alatti elképesztő termékek is.
Ez a Chanel Bronzer az egyike annak top 5 termeknek viszont, amire mindig minden körülmények között érdemes beruházni, mert nincs ellene kifogás. Csomagolás: luxus erzet, nem törik, lehet vele utazni.
Szin: meleg, építhető, beillesztheto világosabb es sötét tónusokba is.
Funkció: bronzer, kontur, purer mix teljes arcra, szemhelyre is tökéletes. Megintcsak: építhető es nagyon könnyen bedolgozhato. Mehet alapozo fole, de akar ala is. Sot, alapozot elkerülok szamara krémezés után önmagában is elég lehet. Teljes full face glam utolsó lépése is lehet akar egyfajta fix-kent.
Minoseg: kremes allag, nem fogy gyorsan, nem mozdul el, csodás illatvilag.

Ha egy luxus termeket szeretnel a kollekciodban tudni, ez legyen az!
Kivansaglista: bárcsak lenne belőle mini verzió, kompakt ami a folyamatos utazok szamara egyszerűbbé tenne, hogy a termek mindig velünk legyen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 21.

Szin: meleg, építhető, beillesztheto világosabb es sötét tónusokba is.
Minoseg: kremes allag, nem fogy gyorsan, nem mozdul el, csodás illatvilag.

Ha egy luxus termeket szeretnel a kollekciodban tudni, ez legyen az!

Madison

2023. január 26.

Finom illatú, krémes, könnyen eldolgozható bronzer. Az árnyalata kicsit melegebb, mint szeretném, de összességében meg vagyok vele elégedve. Egyedül a műanyag tégelyt nem értem, olcsó hatást kelt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. január 26.

balkri

2022. december 11.

Nem vagyok egy gyakorlott bronzosító használó, eddig csak por formában próbáltam és ennél pont a krémes vona keltette fel az érdeklődésemet. A csomagolása tetszik, viszonttkényleg hatalmas a kiszeredlés ez a 30 g, féle, hogy nálam soha sem fog elfogyni (főleg nem 12 hónap alatt). .
Szép színt ad, könnyű felvinni és szépen el lehet dolgozni, egész nap tart, nem mászik el.
Én egy fele ekkora kiszerelésnek jobban örülnék, emiatt nem vonok le pontot, mert a termék az 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. december 11.

maniakusminkes

2022. szeptember 8.

Ha lehetne 10*-ot adnék, ő az a termék számomra ahol minden kinyitáskor megcsap a luxus, a gyönyörű tároló amiben van és a termék illata. Annyira finom illata van,hogy néha kibontom csak szagolgatni.😅 Ha megtalálod a megfelelő ecsetet a felvitelhez utána gyerekjáték vele dolgozni. Dubaiban lepett meg vele a párom az ottani nagy meleget is tökéletesen jól bírta, így igazán tartósnak mondanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 8.

Tabita

2022. július 13.

Nekem sem vált be annyira, mint azt reméltem, pedig elég sok időt töltöttem a youtibe videókon való böngészéssel. A Tarte Sea Breezy krém bronzere miatt úgy döntöttem, hogy "ki kell próbálnom" egy másik krém bronzert is, annyira megszerettem a tarte-ot. Elsősorban az árnyalattal van bajom, nekem túlságosan világos és eléggé narancsos. Egy nagyon drogériás duo fiber ecsettel viszem fel, nagyon könnyű eldolgozni foltmentesen, viszont rajtam nem elég tartós, de legalább jóval drágább volt, mint a Tarte bronzere és sokkal több van benne....szóval, szó szerint kínomban használgatom nagy ritkán, hogy fogyjon már. Mivel mellette nagyon sok egyéb bronzerem van, így - mindent összevetve - életem végéig sem fogom elhasználni. Nem utolsó sorban számomra kifejezetten ronda, nagy a tégely, és azt sem szeretem benne, hogy csavargatni kell a tetejét, nem pedig egyszereűen felpattintani, ami kicsit vonzóbbá tenné a használatát a reggeli sietős készülődés során, amikor egyébként elég sok időt töltök sminkeléssel, de azt az időt főként a szemfestésre szánom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. július 13.

andita11

2022. április 2.

Számtalan bronzert kipróbáltam már, de ennél jobb nincs a piacon. Non plusz ultra számomra. A színe, az állaga, a tartóssága, minden hatalmas nagy *5. Egy a baj, hogy túl jó volt,ezért már csak nagyon nehezen fellelhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 2.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Methylpropanediol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Csomósodást megakadályozó (anticaking), sűrűség szabályozó, térfogatnövelő és bőr puhító (emollient) szilícium dioxid származék. Jellemzően különféle olajok sűrítőjeként működik és képes szuszpendálni a részecskéket az olajokban. Ezenkívül növeli a ricinusolaj fényét, amely hasznos lehet a sminktermékeknél.

A CosIng besorolás szerint átlátszatlanná tevő segédanyag, a TruthInAging szerint pedig felületi hártya képző anyag, mely a többi szilikonhoz hasonlóan selymes, sima érzetet hagy maga után a bőrön és (ideiglenes) ráncfeltöltő hatása is van.

Szintetikus összetevő, amely oldószerként működik. Segíti az aktív hatóanyagok (pl. szalicilsav) felszívódását. A Methylpropanediol hidratáló tulajdonságokkal is rendelkezik, ráadásul ragacsos utóérzet hagyása nélkül. Nagyon jó antimikrobiális tulajdonságokkal is rendelkezik, ezért tartósítószer-keverékek részeként is használják, mivel elősegíti a tartósítószerek hatékonyságának növelését, ezért azokból kisebb mennyiségre van szükség.

Mesterséges viasz, mely különböző szénhidrogének komplex keveréke. Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó, megkötő (a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”)  és bőrpuhító (emolliens) funkciói vannak a krémekben.

Lipid féle (phospholipid). Tojássárgájában, növényi és állati sejthártyában található, manapság napraforgóolajból vagy szójából állítják elő. A kozmetikai iparban bőrpuhító (emollient) és vízmegkötő anyagként használatos. Olajban és vízben is oldódik, ezért hasonlít a sejtmembránhoz. A Lecithin-t liposzómáknak is nevezik, mivel a dupla oldhatósága, a hatóanyagokat magukkal hordozva, segít mélyebbre és a megfelelő helyre szállítani őket.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az Ascorbyl Palmitate a tiszta C-vitamin (Ascorbic Acid) és palmitinsavval lipofil észtere. Az össszetevő védi a termékekben levő olajok telítettlen zsírsavait, és egyéb más olaj-összetevőket is, ami azt jelenti, hogy a krémekben az olajak nem avasodnak meg, és nem lesz kellemetlen illatuk. Az Ascorbyl Palmitate stabilabb, mint a tiszta C-vitamin és nincs irritáló hatása. Az ascorbyl palmitate-ot általában 0,05-1% közötti koncentrációban használják Tocopherol-lal együtt; az összetevő stabilitása e szerint a tanulmány szerint tovább nő, ha 1-2%-os koncentrációban tartalmazza a termék, illetve W/O (víz az olajban) típusú emulziók esetében. Az INCI-Decoder szerint az összetevő a C-vitamin származékok közül a legrosszabb - bár viszonylag stabil, viszont kérdéses, hogy képes-e tiszta C-vitaminná alakulni a bőrön és ezáltal annak minden jótékony tulajdonságát prezentálni (bár a bőr kollagéntermelést valószínűleg serkenti), illetve annak ellenére, hogy az antioxidáns hatása jó, felmerült a gyanú, hogy UVB sugárzást követően elősegíti a lipid peroxidációt és a citotoxicitást is.

Keményítőből előállított összetevő, melyet a kozmetikumokon kívül ételadalékként is használnak. A CosIng szerint a maltodexrin emulzió stabilizáló, a krémet homogénné tevő, felületi hártyaképző, bőr- és hajkondícionáló anyag. Segít megőrizni a bőr mattságát valamint stabilizálja az emulziókat.

Más néven gliceril monooleát. Glicerin és olajsav észtere, melyet a természetben előforduló, magas olajsav tartalmú zsírokból és olajokból nyernek. A sárgás folyadékot bőrpuhító (emolliens), emulgeáló és sűrítőszerként használják a kozmetikumokban.