Chanel

Ár:   16 090 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. december 30.

Ár:   16 090 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek

Könnyű textúrájú színezett hidratáló ásványi pigmentekkel, hialuronsavval és 30 faktoros fényvédővel.

6 árnyalatban elérhető

ementalli

2021. december 28.

Nagyon szeretem, könnyen eloszlatható krémes állagú, ujjbegyekkel viszem fel, enyhe fedése van. Ragyogó bőr képet ad, én van, hogy keverem más termékkel, de önmagában is szeretem használni, egy láthatatlan fátyol az arcon, ami megszépít és csodás illata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 28.

sandreax

2021. március 7.

Akcióban vettem meg medium light árnyalatban. Finom, light a fedése. Nagyon szép a (sajnos) öregedő arcbőrömön. Ha finom, igényes, nem maszkszerű sminket szeretnél, ill. ha úgy általában nem vagy oda az alapozókért, akkor ezt ajánlom. Én már sokat csalódtam az olcsóbb termékekben. Ill. már látom, hogy aranyszabály: minden ilyen terméket meg kell nézni természetes fényben is és csak utána szabad megvenni. Nekem nagyon tetszik a végeredmény. Nem ül bele a ráncaimba, nem szárítja a bőrömet. Tervezem, hogy kipróbálok más Chanel termékeket is.
Én a Blahán vettem. Müllerben. Az eladó segítőkész volt, és az üzletben van természetes fény is...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 7.

fleonora

2021. január 12.

Chanel rúzsokat szerettem volna venni, amikor hirtelen felindulásból kipróbáltam a terméket. Az illata valami isteni, én az a típus vagyok akit nem zavar ha a krémeknek friss illata van, de ez emberfüggő, a tipik mamás Chanel illat már más kategória. A lényeg hogy kipróbálás után annyira megtetszett a termék, hogy másnap meg is vettem, mondván első színezett hidratáló krémem, nekem ez jár ha már olyan szépen helyretettem a bőröm hogy alapozó se kell! Nem csalódtam a termékben, abszolút tartós, kombinált bőrömről fixálás nélkül is csak minimálisan, természetesen kopik. Kellemes luxus érzetet kölcsönöz, finoman terül kézzel vagy RT alapozóecsettel, kevés is elég belőle, építhető. Ára nyilván nem versenyképes, de Chanel-ről beszélünk. Egyedüli problémám az ilyen típusú termékekkel, hogy az áruk miatt kevés magyar vélemény van róluk, ezért engem az Influenster és a youtube győzött meg nagyrészt.

Update később, ha elfogy:)

Update: 2021 Január: Bevallom rég elfogyott már a termék, csak unalmamban olvasgattam újra a kommentjeim. Őszi/Téli vásárlásom követően kb tavaszra fogyott el véglegesen a termék, ami 30 ml/minden napi használatra szerintem nem rossz arány. Karantén alatt felesegesnek tartottam használatát, hiszen túl drága hogy otthon csak úgy kenegessem magamra, viszont még a "régi szép időkben" amikor napi szinten használtam, egy-egy izzasztó spinning edzés után is, ha nem is teljesen, de ott volt az arcomon és szép összképet eredményezett. Nagyon szeretem ezt a kis terméket, doboza még mindig megvan, mint első high-end termékem, és ha úgy adódik, a nyári időszakra lehet újraveszem, addig viszont a Bourjois CC krémjével helyettesítem ezt a kis kompakt csodát:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 12.

Update később, ha elfogy:)

Marcipancica

2020. május 29.

Az ára horror, de annyira szuper!! Nekem elég zsíros a bőröm, más termékektől pillanatok alatt kifényesedik, viszont ez tartós, és szép matt marad fixálás nélkül is! Ezzel egyidőben természetes, és könnyed a végeredmény, mindennapokra tökéletes! Úgy tapasztalom sokáig elég, kis mérete ellenére ugyanannyi mennyiség, mint egy alapozó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Sodium Hyaluronate, Biosaccharide Gum-1
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Felületi hártya képző anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Forrás: ITT

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.