Chanel

Ár:   14 150 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lencsi, az összetevőket feltöltötte: beres.evelin, Módosítva: 2011. október 3.

Ár:   14 150 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Az INCI lista elején a fényvédő összetevő van.

tenzsu2

2012. október 1.

Szerintem a mat lumiere elég jó alapozó elég jól fed, szerintem mattít is. Igaz annyira nem lesz természetes a hatás. Elég sokba is kerül , szóval én is kísérletezek tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 1.

RicoCake

2012. július 31.

Voltam olyan hülye hogy miútán 2éve befürödtem a vitalumier-rel, megvettem ezt mert levolt árázva, de így is 7ezer valamennyi volt..Egyáltalán nem mattító hatású, még a finise sem matt, a tartóssága kb. 3óra a normál bőrömön! Ezek útán fedőképesség és a színe sem nagyon tud érdekelni.. Pont emellé a vásárlás mellé kaptam egy tesztert A vitalumier Aqua-ból és az is egy nagy... Szóval soha többé Chanel! A diorhoz képest sehol sincsenek a Chanel termékek!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 31.

×Kira×

2012. május 7.

Csak egy valami hiányzik belőle (pont amiért én vettem): a mattítás! Hivatalosan nem mattító púderrel 1 óra után kifényesedik, púder nélkül pedig semmiféle matt végeredményt nem tapasztaltam sajnos. A fedése viszont szerintem jó, és maszkhatása sincsen, nagyon természetes. Eléggé parfümös illata van (bár engem nem zavart, sőt kifejezetten tetszett), és akár tartósnak is lehetne mondani, ha a kifénysedés-probléma nem állna fenn.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 7.

Michelle

2012. február 14.

Valami csoda folytán az én bőrömön működik, sőt, az általam próbált folyékony alapozók közül az egyetlen, ami tényleg hibátlanul teljesít. Beletelt néhány alkalomba, amíg megtanultam bánni vele, de - azt hiszem - elég jól boldogulok. Úgy látom, ennél nagyon kell ügyelni a megfelelő hidratálásra, és tágabb pórusú bőrnél egy jó minőségű, tartós primer is elfér alá. Nincsenek tág pórusaim, így csak a megfelelő hidratálót kellett megtalálnom. A második üveget fogyasztom a Clair (20) árnyalatból, és mivel nem nagyon barnulok, télen-nyáron tudom használni. Jól tartja a pirosítót, még a szemfestéknél is besegít egy kicsit, sőt, a mérsékelt gyakoriságú orrtörölgetést is elviseli. Ebben a hidegben a bb krémet kevésnek érzem, ez jobban véd, ill. ha látványosabb vagy alkalmi sminket készítek, ezt használom alapnak. Nálam tényleg csodaszer számba megy, de tény: a környezetemben sem volt megfelelő senkinek; bárki, aki kipróbálta, a már előttem véleményezők által említett problémákkal szembesült. Azt hiszem, ezt az alapozót vaktában megvenni tényleg nagy lutri, érdemesebb mintát vagy próbasminket kérni vásárlás előtt. Mindenesetre én nagyon megkedveltem, így egyelőre kitartok mellette.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 14.

mig

2012. február 12.

Csatlakozom a közepes véleményt adók táborához, bár nálam produkált egy olyan tünetet is, hogy alapvetően nem túl tág pórusú bőrömbe beleült, így csinált a fejemből egy lukacsos felületű vastag maszkot. Ilyet én még életemben nem láttam.
Azért adok neki 3 csillagot mert iszonyú drága volt és fájna a szívem beismerni, hogy ekkora idióta voltam a megvásárlásával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 12.

babascene

2011. december 23.

Nagyon jó alapozó, szépen fed, viszonylag tartós.De miután kipróbáltam a Mac studio fix fluid alapozóját nem hiszem hogy újra fogom vásárolni...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 23.

Judiit

2011. december 11.

Sajnos rajtam sem működik. Mintából próbáltam. Kis mennyiségben vittem fel mégis vakolatnak tűnt. Nem volt egyáltalán természetes a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. december 11.

Lencsi

2011. július 18.

Rajtam ez az alapozó nem működik. Szinte lefolyik rólam 1-2 óra után. Hatalmas csalódás. Próbáltam vékonyan , próbáltam építeni, próbáltam ecsettel,szivaccsal. Minden esély meg lett neki adva de az eredmény rajtam ígyis úgyis 0. Kettes azért kap mert a bőrömet nem bántja, nem leszek tőle pattanásos, nem szárít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol, Biosaccharide Gum-1, PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.