Chanel

Ár:   €47   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dorottyaa, Módosítva: 2012. november 28.

Ár:   €47
Lelőhely:   parfümériák, online

Kompakt púder mikrocsillámokkal.

Ár: 4500.- , Eladó: Mya
Állapot: 1-szer próbált , Helyszín: --, fizetés: --
Ár: 7500Ft , Eladó: Chrissy
Állapot: Használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, Postán maradó ajánlott posta, ajánlott posta, FoxPost
MissNickole

2019. április 1.

Nos én a Chanel-től jóval többet vártam ennyiért...
Egyszer vettem, de soha többet, szinte azonnal lepotyogott az arcomról, semmit nem takart, nem lett tőle simább és egyenletesebb a bőröm.
Az illata ugyan kellemes, de minek is, ha nem kapom azt amit vártam... Átszoktam az Yves Roches púderére, fele ennyibe kerül és sokkal jobban megtapad a bőrömön.
Lehet, hogy másoknak ez az etalon, de nekem nagyon nem vált be:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 1.

Nos én a Chanel-től jóval többet vártam ennyiért...
Lehet, hogy másoknak ez az etalon, de nekem nagyon nem vált be:(

vanesszakiss

2018. május 26.

Alapjáraton tetszik ez a termék, viszont a MAC Blot púder sokkal tartósabb és az ára sem ennyire borsos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 26.

Lencseee

2017. március 17.

Ez egy jo tranclucent puder es nagyon draga a tarsaihoz kepest. Nem vagyok csalodott,de ujravenni biztos nem fogom. Kiprobaltam,jo,de messze nem csodaszer...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 17.

Luiselotte

2017. február 25.

A 40 Doré- Translucent 3 van meg nekem és nem szeretem. Ilyen rossz púderem még soha nem volt.
Alig fed valamit, szinte csak lehelletszerűen, a száraz részeket persze kiemeli.Sminkelés vége felé szoktam egyszer gyorsan átfutni vele az arcomon, hogy egységesítse a képet . A kompakt vége felé járok és töredezik a tartalma ( nem ejtettem le)ha előveszem hallani ahogy csörögnek a kis darabkák amik persze kiesnek ha kinyitom a dobozt és ettől minden egyes alkalommal agyvérzèst kapok. Ennyi pénzért egy ilyen márka ezt nem engedhetné meg magának.
Alig várom , hogy elfogyjon és újra a megszokott Clinique- t vegyem.
A két csillagot azért kapja mert a színe tökéletesen stimmel a bőrömhöz és gyönyörű letisztult a csomagolása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 25.

Alig várom , hogy elfogyjon és újra a megszokott Clinique- t vegyem.

backtoblack

2016. november 30.

A 2. pudert hasznalom, es nagyon elegedett vagyok. Szamomra fontos, hogy ne szaritsa, huzza a börömet a puder. Ebben megtalaltam a megfelelöt. Nem ül meg a porusokban, könnyü texturaju, megis egyseges börkepet biztosit. Evente egyet vasarolok, mert annyira kiados.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 30.

laanyka

2015. május 28.

Én már évek óta ezt a púdert használom és nem tudok róla rosszat mondani :) nagyon természetes hatású; jól passzol a bőrömhöz, és annak ellenére sem sápaszt h alapból eléggé világos bőröm és fekete hosszú hajam van

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 28.

drzoerose

2015. május 16.

én nagyon szerettem
azon kevés márkák közé tartozik,amelyek megegyeznek a bőrszínem árnyalatával
az enyhe csillámot pláne szerettem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 16.

én nagyon szerettem
azon kevés márkák közé tartozik,amelyek megegyeznek a bőrszínem árnyalatával
az enyhe csillámot pláne szerettem

laraworld

2014. július 14.

Alig fed. Rendkívül kemény az anyaga, így csak helyrehozásra használom. Tehát ez az egyik állandó kozmetikum a táskámban, hogy a nap folyamán kicsit mattítsak a párnácskája segítségével, ha szükséges. Ebben a funkciójában tulajdonképpen jó, kevés anyagot vesz fel, ebből fakadóan hosszan elég, a szín (20 Clair - Translucent 1) pedig szépen illeszkedő természetes árnyalat.

Többször ellenőriztem, hogy ugyanarról a termékről van-e szó, mivel ebben (szerencsére) ránézésre se látok semmi csillámot.

Igaziból 1 csillagot adnék, ha nem boltban veszem még az eredetiségét is kétségbe vonnám, annyira elégedetlen vagyok vele. Viszont amire használom, arra pontosan jó, így ellentmondásos végeredményként kedvelem, de alapfunkciójára nem ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 14.

diana35a

2013. június 18.

A legvilágosabb árnyalatot használom, folyékony alapozó fölé nagyon kellemes a hatása, gyönyörű egységes az arc, imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 18.

Guttmann Natasa

2012. december 2.

A márkát nyilván nem szükséges bemutatni. Annyit viszont illik tudni, hogy nagy rajongója vagyok neki. (N°1) Tudom, tudom, a mondás szerint a rajongás elhomályosítja az igazságot... De sokáig tényleg csak néztünk egymásra a parfümériában, mint örömlány az üdülési csekkre.
De végül lekaptam a polcról, mert a barátnőm is mesélt legendás hatásáról, gondoltam: egy próbát csak megér.
A csomagolása az elegánsnál is elegánsabb. Mármár díszdobozszerű a sikkes fekete pakk, tükörrel. A mikrocsillámok szótól az arcon szintén ráz a hideg, de meglepő természetességet hagy maga után. A fedésével akadtak problémáim, a hidratálókrém, púder, púder trióval (rétegezve, építve) könnyedén kiküszöböltem. A végeredmény magáért és persze a márkáért beszél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 2.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.