Chanel

Ár:   12.000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2017. december 12.

Ár:   12.000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Könnyű, bársonyos krém bronzosító, mely csodás napsütötte barnaságot kölcsönöz a bőrnek.

Keresem ♧ Chanel Soleil Tan De Chanel Krém Bronzosító
Ár: 0 , Eladó: honeybya
Állapot: Használt, Helyszín: --, fizetés: --

zsembesluca

2020. február 12.

Ezt senki nem fogja megbánni! Ez az a termék aminél nem érdekel az ára, mindig újra fogom venni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 12.

skin

2019. december 15.

Nincsenek szavak rá milyen jó. A legtökéletesebb bronzosító azt kell mondjam pedig jó pár highend márka kipróbálásán vagyok túl. Első ránézésre sírtam ,hogy nem hiszem el hogy megint sikerült bevásárolni egy kikerics sárga bronzert.Nem így van ! A legtermészetesebb bronzosítók egyike amivel eddig találkoztam. Könnyű eldolgozni és tartós . 5* .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 15.

Tarzicia

2019. november 21.

Elképzelésem sincs, miért nem kapható itthon ez a bronzosító, amikor világszerte szinte rajongótábora van, az ára pedig egyáltalán nem irreális, van ennél drágább sminktermék a parfümériákban, amit a kutya se visz. De ugyanez a helyzet a kétvégű összecsukható Chanel szemhéjpúderecsettel is. Én is külföldről rendeltem, és nem csak gyors szállítást, de kreatív csomagolásban olyan vadiúj terméket kaptam, ami kereken egy hónapja jött le a gyártósorról, szinte még meleg. Ez egyrészt örömteli, másrészt bosszantó is, mert a hazai parfümériákban meg mindig résen kell lenni, batch kódokat kell a polc előtt toporogva bogarászni, ha nem akar az ember a lejárati időhöz vészesen közelítő cuccot hazavinni.
A bronzosító tényleg klassz. Nekem az állaga tetszik a legjobban, nagyon érdekes, kemény habos-krémes, arcon nagyon természetesnek tűnik, és a mikroráncokat sem emeli ki, mint sok por alapú bronzosító. Az illata enyhe, friss krém-illat, nem számottevő. A színe mindenképpen meleg árnyalat, ha nem is narancsos. Én általában a hidegebb színeket szeretem, ez nekem még pont a határon van, és elég világos ahhoz, hogy télen is tudjam használni, és még nyáron is jó lesz.
Két bronzosítómmal hasonlítottam össze:
Sisley Phyto-Touche Bronzing Gel Powder - hasonló árnyalat, egy picit sötétebb, és van egy felületi arany fénye, ehhez képest a Chanel mattnak tűnik,
Guerlain Terracotta 02 Naturel Blondes árnyalat - ez egy hideg szín, sokkal csillogóbb, és jóval sötétebb.
Mivel a bronzosítóhoz nem jár ecset, én a Chanel Sublimage Le Teint alapozóhoz mellékelt ecsetet használom, egyenlőre minden szempontból jónak tűnik. A kis ecset a ferdére vágott sörtékkel pont jó méretű, és még a színe is passzol a bronzosító témához, ránézésre olyan, mintha ehhez tervezték volna.
Kiadós mennyiségnek tűnik, sokáig elég lesz. Egyedül a parabének miatt nem vagyok túl boldog, de végül is egy fokkal kevésbé aggaszt, mintha arckrémben lenne, és amúgy is elfogult vagyok Chanel téren, nem vonok le pontot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 21.

Két bronzosítómmal hasonlítottam össze:

Plusskutya

2019. október 30.

Hát én még sminktermék megvásárlásán nem tököltem ennyit.
Egyrészt nagyon drága, másrészt nagyon komoly mennyiség.
Egyrészt látatlanban kell megrendelnem, mert itthon már nem találtam a drogériákban, másrészt az itteni vélemények, YT videók alapján bombabiztos beszerzésnek tűnik.
Végül vettem egy mély levegőt és megrendeltem.
Amíg vártam, hogy megérkezzen, kuponosan beszereztem a RT duo-fiber ecseteit, mert valahol azt olvastam, hogy krémes állagú termékekhez azok a legjobbak. Az arcra valót néztem ki ehhez.
Aztán megérkezett, és kipróbáltam, és tényleg valami csoda. Felkenés után eltűnik, beépül az arcbőrbe, és csak egy egészséges szín látszódik. Kifejezetten napbarnítottnak nem mondanám, a bronzosító sem barna a tégelyben, de mégis működik, pedig NW20-as, fair to medium a bőrszínem.
Úgy gondolom, pont emiatt télen is fog működni, és nem fogok természetellenesen bronzosított, szoláriumszökevény benyomást kelteni :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 30.

Hát én még sminktermék megvásárlásán nem tököltem ennyit.
Egyrészt nagyon drága, másrészt nagyon komoly mennyiség.
Végül vettem egy mély levegőt és megrendeltem.

VanillaBlossom

2018. július 28.

Ez a kis csoda a Chanel azon termékeinek egyike, amik tényleg hozzák az elvárt minőséget.
Nagyon szép a színe, tartós, könnyű vele dolgozni.
A fehérebb bőrű lányokon is csodásan mutathat, a ráadás pedig az, hogy a kreolabb hölgyek akár alapozóként is használhatják.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

Nagyon szép a színe, tartós, könnyű vele dolgozni.

Jonesy

2018. július 18.

Tökéletes! Nagyon szép a színe, nem lehet túlzásba vinni. Gyönyörűen egybeolvad a bőrrel, a legtermészetesebb hatást ezzel tudom elérni pedig már sok bronzosítót kipróbáltam. A kiszerelés bár nem tűnik annak de nagyon sokáig elég, ha egyszer majd elfogy biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

panniki

2018. január 27.

nagyon természetes, a második dobozzal használom, ecsettel viszem fel. feeluniqueon vettem, most is legutóbb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 27.

andrea91

2018. január 23.

En is nagyon szerettem de mar sehol sem talalok!:(
Sotetebb mousse alapozoval egesz jol potolhato persze nem ugyanaz, de az ara sem.
Ha valaki eladna, irjon:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

En is nagyon szerettem de mar sehol sem talalok!:(
Ha valaki eladna, irjon:)

Macskapofa

2017. november 21.

Számomra a lehető legjobb krém to powder állagú bronzosító termék. Imádom a textúráját, illetve az árnyalatát is, amely inkább sárgás beütlésű, szerintem világos börűeknek is működőképes termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 21.

BettyBabu

2017. szeptember 27.

Ez kerem szepen A Termek :)Itt tenyleg lehet erezni a high end minösget :) Egyszerüen tökeletes.
Egy univerzalis szinben kaphato es igen borsos aron közel 50 euro, de egy eletre eleg :)
Több fele mod probaltam ujjammal, sminkszivaccsal, ecsettel es a legszebb hatast abszolut kabuki ecsettel lehet elerni.
Egy nagyon termeszetes nap csokolta eredmenyt lehet vele elerni. Ha valakinek tul rozsasszin alaptonusu a böre vagy nagyon kreol akkor nekik ez nem lesz a kedvencünk.
Tenyleg nincs ra szo mennyire imadom, nagyon termeszetes nem mozditja el az alaozot, akar magabna is lehet hasznalni.
Ö es egy jo ecset es kb semmi masra nincs szüksegem nyaron :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Ö es egy jo ecset es kb semmi masra nincs szüksegem nyaron :)

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.