Best of Beauty 2019

Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. július 30.

Lelőhely:   parfümériák, online
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Természetes ragyogású, hidratáló alapozó fényvédelemmel. Fedése könnyed-szaténfényű.

Kiszerelés: 30ml

Ár: 10000 , Eladó: frksfnn
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Banki utalás postával / személyes átvétel
annama

2019. május 2.

Az én bőröm imádja. Amikor felviszem ecsettel, nagyon sárgának látszik, de mire vékonyan szétterítem, szinte beleolvad a bőrbe. Szeretem a fényt, amit ad, sokkal üdébbnek, fiatalabbnak hat a bőröm, ha ezt használom, mint amikor a kistestvérét, az aqua-t. A fedésük nagyjából megegyezik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 2.

julibzs

2016. december 13.

Száraz bőrűeknek tökéletes választás. Egészséges összhatást ad, nagyon szép a fedése, nem szárít, száraz bőrön tartós is. Nem tudok rá rosszat mondani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 13.

Ria13

2015. február 28.

Maga a katasztrófa: rémséges fedés és finish...Óriási csalódás volt...A márka ne tévesszen meg senkit, attól, hogy Chanel, még nem biztos, hogy kiváló minőségű...a pórusaim kétszer akkorának tűntek, csúnya volt a fedése, nem passzolt a konzisztenciája sem a bőrömhöz, hidratálás és primer használata sem javított a helyzeten...Soha többet...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 28.

Nina88

2013. október 6.

Nekem is megvan már kb. 1.5-2 éve, akkor kaptam ajándékba, de nekem egyáltalán nem vált be, nagy csalódás volt. Arról nyilván nem az alapozó tehet, hogy a bőröm színével nem harmonizál és iszonyúan ronda színt ad, amikor felrakom, de a ragacsos állagával nem igazán tudok megbarátkozni, nagyon kellemetlen viselni, amint felteszem magamra, a bőröm kifényesedik, olyan, mintha zsíros lenne és ragad. Úgy érzem, a bőröm nem lélegzik, ha ezt használom, másnapra tele vagyok pattanásokkal (pedig mindig gondosan lemosom). Hiába kenem vékonyan, mégis olyan, mint egy maszk, egy teljesen idegen valami....egy nagy 0!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 6.

RicoCake

2012. október 1.

Több mint 2 éve ált a fiókomban, használtam kb. tízszer, oda adtam a barátnőmnek akinek száraz a bőre, de utálja! Ez elvileg száraz bőrre van, de még a száraz bőrön is fénylik, annyira olajos, fúj! Ennél még a 100forintos lora alapozók is 100% hogy jobbak! Senki ne vegye meg! Még mielőtt oda adtam utóljára kipróbáltam, MAC blot púderrel (ami más alapozókat akár 10 órára is lemattít) na ezt lemattította kb. 5 perce utána ne tudjátok meg hogy nézett ki :D Nevetséges! Ez egy szar, nincs mit rajta szépíteni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 1.

babascene

2012. január 13.

Amikor ezt használom tényleg szebb lesz tőle a bőröm. Nem igazán tartós ( 1-2 órán át még kinéz valahogy) az én bőrömön, mivel enyhén zsíros és a benne található olajjal együtt nem igazán szép az eredmény...
-Update: Ma egy fotózáson ez volt rajtam és a fotókon nagyon jól mutat! Mondjuk a szaténfényű alapozók mindig jobban mutatnak a fotókon :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 13.

andrea.horvath79

2011. szeptember 24.

Szeretem ezt az alapozót is, de egy másik Chanel, a Teint Innoncene a kedvencem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 24.

rczbogi

2011. augusztus 15.

Amit én megvettem: Chanel Vitalumiére Satin Smoothing fluid, száraz bőröm van, de ettől az alapozótól úgy fénylett, mint még soha semmitől, hiába raktam rá púdert, egyáltalán nem természetes ragyogású, hanem iszonyat zsíros hatású. Soha többet Chanel alapozó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 15.

UnVraiAnge

2011. július 31.

Egy másik örök kedvencem, amit már évek óta szeretek, imádok, használok és nem is hiszem, hogy valaha is meg tudnék Tőle válni! Nagyon könnyed fedésű alapozó, ami egészséges ragyogást ad és kiegyenlíti az egyenetlenségeket, mindemellett érezhetően hidratálja is a bőrt. Tökéletes opció száraz, normál komplexum esetén, valamint érettebb bőrrel rendelkező hölgyek is bátran választhatják, ugyanis nem ül meg a ráncokban!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 31.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Sodium Metabisulfite, BHT
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Cyclomethicone, Propylene Glycol, Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Ethylhexyl Palmitate, Neopentyl Glycol Diethylhexanoate, Cyclomethicone, Caprylic / Capric Triglyceride, Lecithin, Glyceryl Stearate, Glyceryl Oleate, Aluminum Hydroxide, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Emulgeálószerek: PEG-30 Dipolyhydroxystearate, Polyglyceryl-3 Beeswax, Lecithin, Glyceryl Stearate, Glyceryl Oleate
Fényvédők: Octinoxate
Szilikonok: Cyclomethicone
Tisztítószerek: Disodium Stearoyl Glutamate
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate, Parfum / Fragrance, Ascorbyl Palmitate
Parabének: Methylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben
Színezékek: Aluminum Hydroxide
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Sodium Metabisulfite, BHT, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.