Charlotte Cosmetic

Ár:   400 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Tesco, CBA   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kata lizator, Módosítva: 2014. július 29.

Lelőhely:   Tesco, CBA
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló hatású, bőrpuhító, regeneráló készítmény, amely segíti a bőr rugalmasságának megőrzését. A Charlotte Shea vaj testápoló hozzájárul a bőr megújuló képességének megőrzéséhez, elősegíti a kirepedezett bőr gyógyulását. A benne megtalálható vitaminok tápanyagként szolgálnak az igénybe vett, kiszáradt bőrnek. Kellemes őszibarack illata hosszú ideig érezhető.

• Segít az allergiás reakciók csökkentésében
  • Nyugtatja és ápolja az irritált bőrt
  • Kisebb sérülések esetén serkenti a bőr gyógyulását
  • Megóvja a bőrt a kiszáradástól, ezáltal selymesebb, feszesebb, fiatalosabb bőrt eredményez

nicolebunny

2016. február 17.

Nekem nagyon bejön. Az illata, az állaga, és hogy nagggyon hamar beszívódik. Pl. a lábam borotválása után nagyon szépen megnyugtatja a bőrt, nem csíp, mint némelyik másik testápoló. Ráadásul nem hagy egy idegesítő zsíros réteget a bőrömön, hanem szinte nyom nélkül eltűnik. Először az árán akadt meg a szemem, aztán az illata fogott meg, úgyhogy gondoltam ennyi pénzért simán megéri kipróbálni (kb. 380-400 Ft-ért vettem a Tescoban.) A pumpával szenvedtem egy kicsit, kellett vagy 5 percig nyomogatni, mire megindult a cucc belőle, de ettől eltekintve is megér nekem 5 csillagot, mert a rohanós reggeleken is használható, felkenem és már öltözhetek is :) Normál, picit száraz bőrű embereknek tökély, plusz akiknek fontos, hogy egy testápoló hamar beszívódjon, viszont nagyon száraz bőrűeknek szerintem kevés a hidratáló hatása.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 17.

Seda

2015. február 21.

Ajándékba kaptam, szóval az áráról nem tudok nyilatkozni. Összességében nem rossz. Nagyon gyorsan beszívódik, a kezemre szoktam kenni, ápolhatna egy kicsit jobban is, bár nekem nagyon száraz a bőröm a kezemen. Az illata nem annyira tetszik, és nem ugyanolyan illatú a kezemen, mint a flakonban. Nem tudom, hogy újra fogom-e vásárolni, ha elfogy, mert van ettől jobb testápoló is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 21.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Urea, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.