Charlotte Tilbury

Ár:   £33   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mrsgrob, Módosítva: 2017. október 6.

Ár:   £33

Luxus érzetű mikro finomságú púder minden bőrtipusra, mely elhomályosítja a finom ráncokat és a bőr más tökéletlenségeit a hibátlan, selyem-kasmír hatású bőrért.

Fair, Medium és Dark színekben kapható.

Leander

2021. április 3.

Ha pár ezer forint lenne azt mondanám elmegy, de így azért többet vártam. Szép a doboza, kellemes az illata... A hatása meg döbbenetesen átlagos, bármelyik olcsó drogériás púder is tud ennyit. Nagyon enyhén fed és nem is valami tartós. Semmiképp nem szörnyű, nem irritál, nem ül be a ráncokba, szóval egy használható termék, amit még korrektnek is neveznék, ha az ára a töredéke lenne. Így azért alapvetően csalódás, bár nagy meglepetésnek azért nem nevezném a fejleményeket, tekintbe, hogy eddigi tapasztalataim szerint a púder nem az a kategória, melyben érdemes lenne zsebbe nyúlni - az olcsóbbak nagyjából ugyanazt tudják (vagy csak még én nem leltem rá az igazi csúcstermékre). The search continues.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 3.

Madi

2020. december 1.

Ezt a púdert kifejezetten azért vettem meg, mert néhányan azt mondták róla, hogy szemkörnyékre is szuper és egyáltalán nem tűnik tőle száraznak a szem alatti rész. Nos, én elég vékonyan vittem fel, de így is látszik, hogy ott van és nem mondanám, hogy nem tűnik száraznak. A fedése közepes, a tartóssága rendben van, hosszú órákat bír elmozdulás, oxidálódás vagy felszívódás nélkül, de az egész elég száraz látványra. Néhány óra alatt szinte mindenhol átfényesedik, de teljesen vállalhatóan, mi több, akkor kezd el igazán jól kinézni az egész makeup, mikor már át van fényesedve, mivel akkor eltűnik az a ráncokat kiemelő száraz hatás.
Árnyalatok közül a legvilágosabb, 1 Fair névre hallgatót választottam, ami annak ellenére, hogy egy icipicit sárgásabb a legtöbb púderemnél, egészen jól mutat a bőrömön.
Rengeteg púderem van több különböző márkától, több különböző állaggal, de kapásból tudnék hármat mondani, amit jobban kedvelek ennél. Ez sem a sor végére kerülne, mi több, ha azok nem lennének, valószínűleg ez is a kedvencek között lenne, de jelenleg nem érzem úgy, hogy valaha is újraveszem ezt a darabot. Ebben picit benne van, hogy bár majdnem jó, mégsem elég világos a szín, valamint hogy hiába viszem fel vékonyan, látszik, hogy ott van és kissé száraznak is érzem, a látványról nem is beszélve. Tény, hogy ezeken kívül teljesíti, amit egy púdernek kell, de számomra van ennél jobb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 1.

bugeyes

2020. szeptember 16.

Hmm, hát megint csak az az érzésem, hogy nagyobb a füstje... Tovább is adtam, mert nem fixál normálisan, nekem az apró ráncokat kiemelte és semmi airbrush hatást nem tapasztaltam hosszútávon, csak a felkenést követő fél órában kb. Nem tudom, hogy az alapozómmal veszett-e össze, de tényleg nem tudott fixálásban teljesíteni. Tudom, hogy ez nem egy kimondott mattító púder, de sajnos a zsíros bőrömön kritikátlanul nézett ki nap végére. Nekem sajnos csalódás és örülök, hogy megszabadultam tőle. Viszont el tudom képzelni, hogy kombinált, normál bőr esetében nem ennyire rossz a helyzet. Csak azért kettes, mert barátnőmön viszont szépen mutat, bár a tartósságáról még nem nyilatkozott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 16.

era0101

2020. január 22.

Már régóta szerepelt a kívánságlistámon, és decemberben egy Sephorában nézelődve hirtelen eldöntöttem, most végre megveszem. Kb.1 hónapja használom, és nagyon elégedett vagyok. A hasonló árkategóriás púderekkel összehasonlítva is kiemelkedően terljesít. Fixál, nekem kellően mattít, de nincs maszkhatás, nem ül bele a pórusokba és a hajszálvékony ráncokba sem. Nagyon megszerettem, véleményem szerint megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 22.

zalla

2019. március 10.

Azt hiszem ez az első CT termék, amiért nem rajongok. Annyi jó vélemény után kicsit értetlenül állok előtte. A színe enyhe, de megfelel (2- Medium, sárgás tónusú, de az nekem pont jó), szóval ez nem lehet gond. Szépen fixál, ezzel sincs gond, a szem alatt sem ül be ráncokba. Mattít is, nem extrém módon. Viszont elmarad a wow hatás. Szép-szép de ennyiért 2-3 db jó púdert veszek. Szóval nem rossz, de ár-érték arányban szerintem nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

VanillaBlossom

2019. március 10.

Az elsõ nevesebb púdereim egyike. Totál meg vagyok elégedve vele, bár még csak pár napja használom. Ha változna a véleményem, updatelek.
A tartókája elég nehezen nyílik, úgyhogy a lakkozott körmökkel csak óvatosan!
A púder annak ellenére, hogy préselt, eléggé porzik. Könnyű felvinni és tart is. Én csak a szemem alatt és a szemhéjamon fixálom vele a korrektort + a T-vonalban használom. Nem mattítja be a bõrfényű alapozómat, viszont elég jól fixál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

A tartókája elég nehezen nyílik, úgyhogy a lakkozott körmökkel csak óvatosan!

Jonesy

2018. július 18.

Az árához képest nagy csalódás. A szemem alatti korrektor fixálására alkalmatlan, a legvilágosabb Fair árnyalat is sötét, sárgás színt hagy maga után. Az már csak plussz, hogy por formában tartalmaz Talc-ot, ami elég csúnya összetevőnek számít. Ennyi pénzért az Hourglass veil púder sokkal jobban megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

SimonHajni

2018. június 17.

botrányosan drága, de tényleg tökéletes ez a púder. nagyon finom selymes por, ami gyönyörűen mutat a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 17.

Zsofesz97

2017. december 19.

Egyszerűen csak tökéletesen mattít egész napra!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 19.

Egyszerűen csak tökéletesen mattít egész napra!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tilia Cordata (Linden) Flower Extract
Hidratálók: PEG-10, Propylene Glycol, Dimethiconol, Tilia Cordata (Linden) Flower Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Hársfavirág kivonat. A CosIng szerint is nagyon sokféle hatással lehet a bőrünkre: frissíti, kondícionálja, védi, puhítja a bőrünket, és még gyulladáscsökkentő is. A Cosmeticscop szerint a hársfavirág flavonoidjai, és glikozidjai azok, amik felelősek a kivonat erős antioxidáns, és vízmegkötő sajátságaiért.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.