Charlotte Tilbury

Ár:   $34   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2,4 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: bleauwsy, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. február 18.

Ár:   $34
Kiszerelés:   2,4 g
Kategória:   Sminkek szájra

Hialuronsavval dúsított, pigmentált ajakbalzsam a nedves hatású, hidratált ajkakért.

8 árnyalatban kapható

5000Ft - Charlotte Tilbury Hyaluronic Happikiss Lipstick Balm
Ár: 5000Ft+pk , Eladó: Bridget12
Állapot: kb. félig van, Helyszín: --, fizetés: fizetés utalással, postán maradóval küldöm

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

KiDo

2021. augusztus 26.

Pillow talk és Romance kiss árnyalatokban van meg nekem. Ez utóbbi valószínűleg azért, mert eléggé eltér a színe a szám színétől tartósabbnak tűnik. Krémes, fényes, csillámmentes szájfények, nem gyűlik össze a ráncokban, nem tapasztja össze a számat. Tényleg hidratál, de azért ez talán a minimum elvárás. Diszkrét, kellemes illata van. Magával a termékkel nincs semmi probléma, hozza azt amit az ember elvár egy fényes, színezett szőlőzsírtól. A csomagolása viszot borzalmas: csak kifelé lehet tekerni, visszafelé nem. Ezáltal a színezett cuccal összekenődik a fehér színű műanyag tégely és undorítóan néz ki. A csomagolás egésze műanyagból van. Nyilván tudja az ember, hogy ha Charlotte-nál vesz szőlőzsírt, akkor egy jó terméket kap, csilli-villi csomagolásban, nagyon borsos áron, de azért ez tényleg túl van árazva ahhoz képest amit tud. Ha úgy döntenék, hogy bővíteném belőle a készletem nem nude árnyalatot választanék, mert a Pillow talk nekem olyan semmilyen hatású.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 26.

dlmkvcs

2021. április 1.

Pillow talk árnyalatban vettem meg, és bár nagyjából annyi ajakkencém van ami évekig kitartana, nem bántam meg egy pillanatig sem, ugyanis ebben a termékben megtaláltam a tökéletes natural sminkem befejező lépését. Hidratál!!!! (de tényleg rendesen - well done) és tartós is ahhoz képest hogy ajakbalzsam. Azt vettem észre újabban hogy csak ehhez nyúlok munkába menet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate
Peptidek: Palmitoyl Hexapeptide-12
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ceresin 0 0

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.