Charlotte Tilbury

Ár:   $45   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fruzsicaaa, Módosítva: 2014. december 16.

Ár:   $45

• légiesen könnyű formula
  • tökéletes fedést biztosít
  • világosítja a bőrt, kisimítja, hidratálja a bőrt, csökkenti a pórusokat és a ráncokat

Madi

2020. december 1.

Na ez igazi no-makeup makeup. Olyan halvány a fedése, hogy alig láttam, hogy hová kentem. Kizárólag olyan lányoknak ajánlanám ezt, akiknek nagyon kevés sminkre van szüksége és nem zsíros bőrűek, mert azon még púderrel együtt sem fog megmaradni. Nekem a kombinált, ám szárazba hajló bőrömön sem maradt volna fent nélküle, így is jó 4 órát bírt átfényesedés nélkül. Hozzátenném, hogy eleve nem matt az alapozó és púderből is természetes bőrfényűt használtam hozzá, amivel gyönyörű eredményt sikerült elérni, de mint mondtam, nem sokáig maradt ilyen. Miután átfénylett sem volt igazán zsíros hatású, inkább csak kevésbé szép bőrfényű, legalább is a kritikus helyeken (orr mellett, állon), míg az arcom többi részén szinte tökéletes volt, köztük a homlokomon is.
8 óra elteltével már nem volt olyan szép, de biztosan közrejátszott az is, hogy izzadtam. (Hidegebb időben sokkal jobban szuperál egyébként.) Az átfénylésen kívül más negatívumot nem tudok felhozni, nem mozdult el, ráncokba alig ült be, alatta nem száradt ki a bőr.
Az 1 Fair árnyalatot vettem meg, ez egyébként kicsit sötétebb és sárgásabb is, mint a legtöbb alapozóm, de szerencsére a gyenge fedés miatt és egy világos púderrel ez egyáltalán nem feltűnő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 1.

honeybya

2020. október 29.

Nekem ő az igazi :) egyszerűen imádom, könnyű, krémes, nincs maszkhatás mégis szépen fed és ad egy egészséges ragyogást a bőrnek. Nálam innentől kezdve alapdarab.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 29.

kelly7dy

2020. június 29.

A legjobb alapozó amit valaha használtam. Hozzá kell tennem, hogy ha nincsenek pattanásaid, durvább bőrhibáid csak akkor vedd meg, mert laza, nem erős fedésű. Ami miatt megkedveltem, hogy senki nem hitte el, hogy van rajtam alapozó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

SimonHajni

2019. július 11.

Sokkal olajosabban jön ki a tubusból mint először gondoltam, ezért jól fel kell rázni használat előtt.
nagyon könnyű állagú, felkenve nem fullaszt, azonban nem is takar sokat, inkább csak egy egységes színt és ragyogást varázsol a bőrnek, és szerintem kicsit hamar át is fénylik, de tény hogy csodaszép a végeredmény.
Szerintem én nem fogom újravenni, de most szerettetel használom.
A clinique even better (glow) ugyanezt az végeredményt nyújtja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

Szerintem én nem fogom újravenni, de most szerettetel használom.
A clinique even better (glow) ugyanezt az végeredményt nyújtja.

VanillaBlossom

2019. március 10.

Eddig az EL Waterfresh alapozót használtam. Miután az elfogyott, erre esett a választásom.
Kicsit jobban fed, mint az EL Wf, de a szeplõim még így is látszanak alatta, amit imádok. Mivel sokat nem takar, inkább csak egy kis színt és egészséges fényt ad az arcnak, így problémásabb bõrre nem ez a legjobb választás. Sminkalapnak kiváló, tart egész nap.
40 ml-es kiszerelésben kapható, de ahogy elnézem, elég hamar fogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

40 ml-es kiszerelésben kapható, de ahogy elnézem, elég hamar fogy.

Zsofesz97

2017. december 19.

Az én száraz bőrömön tökéletes!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 19.

Az én száraz bőrömön tökéletes!

fruzsicaaa

2016. február 4.

Nagyon konnyu, nagyon termeszetes, borfenyu, hidratalo, nagyon tartos. Szamomra tokeletes. Zsiros borre nem valo, a nagy hobakat nem takarja. Normal/szaraz boron viszont gyonyoru, egyseges borkepet ad, termeszetes ragyogassal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 4.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, BHT

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Squalane, Cetearyl Ethylhexanoate, Dimethicone, BIS-C24-28 Hydroxyalkyl Olivoyl Glutamate, Isopropyl Titanium Triisostearate, Glycine Soja (Soybean) Sterols
Emulgeálószerek: Sorbitan Isostearate, PEG/PPG-18/18 Dimethicone, Isopropyl Titanium Triisostearate, Laureth-4
Fényvédők: Titanium Dioxide (Nano), Octinoxate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, PEG/PPG-18/18 Dimethicone, Cyclohexasiloxane, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Dimethicone
Tisztítószerek: Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Cocoyl Glutamate, Laureth-4
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ultramarines
Tartósítószerek: Methylparaben, Potassium Sorbate, Propylparaben, BHT, Chlorphenesin

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Squalane eo 1 0

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.