Chica Y Chico

Ár:   6450 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Oswin Oswald, Módosítva: 2016. január 7.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Legfőbb összetevője a Betaine Salicylate zsírban oldódó kémiai hámlasztó, ami kíméletesebb, mint a jóval elterjettebb szalicilsav.

• Összehúzza a tág pórusokat.
  • Kitisztítja a mitesszereket.
  • Megnyugtatja az érzékeny, kipirosodott bőrt.
  • Eltávolítja az elhalt hámsejteket.
  • Megakadályozza a bőr gyors kifényesedését.

A Beta Salic 2.0 az átlagos kozmetikai készítményekhez képest egyedülállóan nagy koncentrációban tartalmaz BHA-t (2%), kiegészítve AHA savval (4%), így még hatékonyabban képes eltávolítani a felesleges faggyút és az elhalt hámsejteket. Betain és 8 féle növényi hatóanyag tartalmának köszönhetően pedig segíti a bőr hidratálását, és csökkenti az irritációt, ezért érzékeny bőrre is használható.

Tardie

2019. november 11.

Nagyon bevált. Éjszakára használom és reggel puha és egységes bőrrel ébredek! Nem irritál, nagyon szeretem! újravevős!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

Allics27

2019. február 2.

A bőröm száraz, egyenleten, és pattanás utáni hegeim is vannak, ezért mivel jó áron volt,tettem egy próbát.. Pár hónapja használgatom már: nálam semmi eredménye. A hámlasztás előnyeit, a mitesszerekre, vagy a kipirosodásra gyakorolt hatást úgyszintén nem látom. A Cosrx termékeivel hámlasztok évek óta, és hozzászoktam, hogy reggelre egységesebb bőrrel ébredek, ez a termék pedig olyan nekem, mintha fel sem kentem volna. Még egy koreai terméknél sem tapasztaltam ilyet, pláne nem gondoltam, hogy majd egy hámlasztónál jön el az idő.
Összességében nem akarom lehúzni, csak jelezném, hogy nem mindenkinek válik be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 2.

Összességében nem akarom lehúzni, csak jelezném, hogy nem mindenkinek válik be.

kardamom77

2018. május 24.

Szuperszónikus termék! Jól hidratál, simít, lágyít, finomít, szép bőrképet eredményez, kevés kell belőle, ezért sokáig elég! Megéri az árát, szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 24.

somi11

2018. március 19.

Nekem ez az első hámlasztóm amit eddig használtam, de már egy éve megvan (mivel nyáron nem használtam), szóval elég sokáig elég. Eleinte csak heti egyszer kétszer használtam, most már szinte kétnaponta és nagyon szeretem. Puhává teszi a bőrömet, halványítja a foltjaimat és a gyulladásokban is segít. Ezután azért szeretnék kipróbálni más hámlasztót is, de szerintem szívesen megvenném ezt is újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 19.

ancsr

2018. március 14.

Nem rossz, nem rossz, de valahogy nem nyúlok annyit érte. Az mindenképpen pozitív, hogy szuper puha lesz az arcom tőle, de egy picit zsíros is. Kicsit olyan érzés, mintha nem szívódna be teljesen, hanem megül a bőr felszínén, és nem engedi lélegezni azt. Egyébként nagyon szeretem a márka termékeit, talán ezt a legkevésbé. Elhasználom azért, de nekem a folyékony kémiai hámlasztók jobban bejönnek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 14.

jomosono

2017. december 22.

Két naponta használom,gyengéd minőségi hámlasztó.............., minden nap kiegészíte a 4 % os párjával(Astataxinnal) verhetetlen páros együtt!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 22.

Val

2017. július 21.

Ez volt a legelső hámlasztóm, és teljes mértékben elégedett voltam vele. A pattanásaim számát drasztikusan csökkentette, a bőröm puha lett tőle. Kicsit sem szárította a bőröm, ami nekem nagyon fontos, mert a bőröm a szárítást őrült faggyútermeléssel hálálja meg, ezzel a krémmel viszont mattabb lett a bőröm. Heti egyszer-kétszer használtam, de gyakrabban sem irritált. Nagyjából három hónapig volt elég, ami megfelelő, ha valaki csak télen szeretne hámlasztani. Most a Cosrx Bha-ját használom, ami szerintem a világ végéig elég lesz, de lehet, hogy újraveszem ezt helyette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 21.

BettyBabu

2017. június 21.

En este szoktam hasznalni, nem irritalja a böröm, nem pirosodik ki pedig igen erzekeny.
Fantasztkius hogy kettö az egyben hiszen aha es bha hamlaszto egyben csak gyengebb kivitelbe.
Nem kell belöle sok es abszolut megeri az arat.
Biztos hogy ujra fogom venni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 21.

Nem kell belöle sok es abszolut megeri az arat.
Biztos hogy ujra fogom venni :)

Lencseee

2017. április 16.

Nagyon jo kis hamlaszto ez is!Megeri az arat,azonban a derma e over ight peelingjet meg mi dig nem kepes megerni. Azonban azoknak,akik a koreai hamlasztasban nem akarnak nagyon elveszni (aha,bha mikor,mennyit stb.kerdeskorben) azok ak ez kivalo minden az egyben. Igaz,30 ml-nyi ara kicsit huzos...de a hatas az szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 16.

bbernadett

2017. február 14.

Tudom, hogy nem száraz bőrre való, így kb heti egyszer használom, de tényleg nagyon megszerettem. Remekül kordában tartja a felmerülő problémákat, nyugtatja a bőröm, nem szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Lonicera Japonica Flower Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Dipotassium Glycyrrhizate, Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Prunus Persica (Peach) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

BHA-hoz hasonló gyengédnek számító hámlasztó hatóanyag, ami az összetevő gyártója szerint a BHA hámlasztó és gyulladáscsökkentő tulajdonságait a  trimethylglicine nevű összetevő hidratáló tulajdonságaival kombinálja. Sajnos független szakirodalmat a neten nem találni a Betaine Salicylate-ról, de a gyártó tesztjei alapján 4%-os BS krém hatása hasonló, mint egy 2%-os BHA krémé. Az összetevővel főleg koreai kozmetikumokban találkozhatunk, ahol a BHA nem engedélyezett a lakossági kozmetikumokban.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A japán lonc virágának a kivonata. Paula Begoun információi szerint bőrnyugtató és antimikrobális hatással bír, illetve gazdag antioxidáns hatással bíró flavonoidokban és szaponinokban. Meglepő módon gyakran tartósítószerként szolgál a kozmetikumokban. A virágban ugyanis a parabén egy természetes formája található meg, a parahydroxy benzoic acid (PHBA), ami bár nem teljesen azonos a mesterséges parabénekkel, ugyanazt a benzol gyűrűt tartalmazza, ami az egészségügyi kockázatokat felveti. Szóval parabén álruhában. Ha az egyiket elkerülöd (ami egyébként nem feltétlen tudományosan alátámasztott, itt írtunk többet róla), akkor a másikat is érdemes.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!