Chloé

Ár:   18 080-21 640 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. április 25.

Ár:   18 080-21 640 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: Orientális- virágos

Illatösszetétel: Rózsa, Magnólia, Cédrus, Pink bors, Szantálfa, Tonkabab, Orientális jegyek, Méz, Ámbra

Erina

2016. december 29.

Letisztult, szép, tartós illat,elegáns üvegbe zárva. Érdekes, mert néha imádom, néha pedig hosszú hetekre elrejtem. Valamiért enyhe szappanos hátteret érzek rajta. Tartóssága nekem átlagos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

evispice

2016. május 15.

Amikor ezt az illatot érzem, mindig a Gossip Girl sorozat jelenete jut eszembe, amikor Blair a burlesque bárban felszalad a színpadra és rögtönöz egy produkciót. Intenzív, szappanos, fás rózsa. Nem is a virág, de nem is az olaj. Legközelebbinek a Midnight Poison rózsa jegyét érzem ehhez. Az üvege rendkívül illik az illathoz. Kár, hogy az életben olyan kevés alkalom adódik, amihez a Chloé Intense illik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 15.

Vaslady

2016. április 17.

Érdekes,nekem ez az illat,retró.
Ha valaki azt mondaná,hogy a 70-es vagy 80-as évek szülötte,simán elhinném neki.
Nem tudom,lehet egy régi szappan,vagy a bolgár rózsaolaj,de hasonlót éreztem már,gyerekkoromban.
Szappan illat,rózsás,és mosópor keveréke,borsos fenhanggal.
Tartósnak tartós,és csak télen tudnám magamon elképzelni.
De annyira,de annyira nem érzem magaménak.
Ez termeszetesen nem az illat hibája,amugy is nagy reményekkel indultam felé.
Nem fogom megvenni,ha már rózsás retró illatot választok,az bizony YSL-Paris parfümje lesz.
Az 5 csillagot viszont megadom,nem tehet róla,hogy hozzám sajnos nem illik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 17.

Érdekes,nekem ez az illat,retró.
Szappan illat,rózsás,és mosópor keveréke,borsos fenhanggal.
Tartósnak tartós,és csak télen tudnám magamon elképzelni.
De annyira,de annyira nem érzem magaménak.
Ez termeszetesen nem az illat hibája,amugy is nagy reményekkel indultam felé.
Az 5 csillagot viszont megadom,nem tehet róla,hogy hozzám sajnos nem illik.

Kodi

2016. március 10.

A Chloék kocka-radiátor üvegei gyönyörűek, nagyon szeretnék egy ilyet régóta, egy régmúlt letűnt világ követei ők, amikor még tudtak parfümös üvegcsét tervezni. Hasonlóan nosztalgikusak a '70-es évekre hajazó gyönyörű plakátok, amelyeken még nem az orrbanyomó erotika a lényeg. A beltartalom azonban: rózsás-mosóporos, brutál tartós, fejfájdító, csapért kiáltó rettenet, mindig elriaszt. Az Intense lényegesen jobb, mint az edp változat, de nekem ez is tömény bulgár rózsaolaj, nagymamám ezeréves illatos szappanja... nem is sorolnám. Ennek ellenére úgy látom, hogy sok fiatal lányka érdeklődik a márka iránt, persze nem tudom aztán lesz-e belőle vásárlás? Szóval nekem nem, egyszer ráadásul fejfájósan kentem megamra ezt a parfümöt, és azt hittem, higy komoly rosszullét lesz a vége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 10.

Dormir

2016. február 6.

A legjobb Chloe számomra. Mély, borsos, friss rózsa. Az összhatás valahogy ellenálhatatlanul szexi. Vagyis inkább vonzó, mert ezen nem fog az idő. Olyan nő, aki túlragyog az időn, a ráncokon, a ruhákon. Mindegy miben van, hat nőre, férfira. Erős, és megnyugtató.
Szappan, púder? Igen. Minden, ami tiszta és szinte megszentelődik, ahogy az ő bőréhez ér.
Nagyon szép illat!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 6.

Nagyon szép illat!

radinm

2015. augusztus 30.

Az én tunduromnak hála jutottam ehhez a csodához. Eddig egyik Chloé sem tudott rám hatással lenni, de Őt imádom. Erősen szappanos-rózsás rajtam, de valami hihetetlenül finom módon, tartóssága közepes, üvege meseszép. Semmi pénzért nem adnám Őt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

Tildi

2015. június 15.

Na ez az az Chloé ami nekem már egy kicsit sok. Érdekes módon rajtam azonnal a Pink bors dominál és elnyomja a rózsa illatát. Tartóssága kiváló de biztos, hogy nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 15.

tundur

2015. május 26.

Csere útján került hozzám, de nem nagyon tudtunk megbarátkozni. Rajtam szappanos tisztaságillata van, némi púderes lecsengéssel. Tartósságra se túl remek nálam, számomra nem vált egy szerethető illattá sajnos, pedig próbálkoztam többször is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 26.

Anettke

2015. január 20.

Az Intense-t egy magazin legközepén próbáltam ki először, az ott levő minta által. Elsőre nagyon furcsálltam és a nagymamám jutott róla eszembe a púderes illata miatt. A 50'-60'-as éveket ezzel az illattal tudom elképzelni! :)
Utána az egyik drogériában próbáltam ki komolyabban. Ott sem csalódtam!
Az első fizumból biztos veszek egyet! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 20.

Utána az egyik drogériában próbáltam ki komolyabban. Ott sem csalódtam!
Az első fizumból biztos veszek egyet! :)

egyedszilvi

2014. szeptember 11.

Bár a sima Chloé szerintem is jobb,ő is nagyon finom.
Olyan rózsás ,letisztult,szolidabb,púderesebb.Édes,épp eléggé,rajtam nem harsány,sőt még lehetne intenzivebb :)
Őt is szeretem....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 11.

Bár a sima Chloé szerintem is jobb,ő is nagyon finom.
Őt is szeretem....

Antioxidánsok: BHT

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)