Chloé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 10390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2018. január 3.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml

Fejjegyek: bazsarózsa, frézia, licsi

Szívjegyek: rózsa, gyöngyvirág, magnolia

Alapjegyek: ámbra, virginiai boróka

Ár: 10390 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 75 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 7000 , Eladó: zsanettt26
Állapot: Használt , Helyszín: Budapest, fizetés: Előreutalás utan postán maradò,foxpost,személyes
Chloé by Chloé EDP fújós eladó
Ár: 1500 Ft/2800 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: 5 ml vagy 10 ml, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.

Kicsimoomin

2021. április 25.

Többszöri illatolásra sem éreztem, hogy mi barátok lehetnénk. Ennek ellenére szamár módon megrendeltem, hátha mégis. Ahogy megjött, fújtam belőle egyet, vittük is vissza. Egyszerűen nem, nekem semmihez nem köthető, erős illat, de sajnos nem kellemes. Sajnálom. Tartóssága és csinos üvege miatt adok neki 2 pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 25.

Baranyine19890720

2021. április 22.

Egyszerűen káprázatos illat.
Engem teljesen elvarázsolt ,megtaláltam az illatom.
Köszönöm Chloé 💙

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 22.

Egyszerűen káprázatos illat.
Engem teljesen elvarázsolt ,megtaláltam az illatom.
Köszönöm Chloé 💙

floracska6

2021. április 19.

Ha össze kellene írnom egy listát a legszebb klasszikus női illatokról at all time őt biztosan belevenném. Egy gyönyörűen megkomponált, szupernőies és tartós illatról van szó, egyszerűen nem tudok belekötni olyan jól esik viselni, szép selymes, puha és úgy lett puha, hogy nem tolták tele vaníliával ami a mainstream parfümök között valljuk be nagyon gyakori. Viselni mégsem tudnám, mert egy nagyon jó barátnőm hordta így teljes mértékben azonosítom vele, magamon emiatt nem tudom elképzelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 19.

estokani

2021. március 17.

Hát ez nekem büdös. De nemhogy nem jó illatú, hanem a határban fellelhető leggonoszabb vénaszony rózsapacsulis bűze. Pedig valami csodát vártam, ennyi jó vélemény olvasása után. Erre meg arconvágott ez a kényszerképzet. Ott is maradt egész nap, merthogy ragaszkodni legalább nagyon tud.
Nem értem miért, de tettem egy második próbát is később. Persze csak papírra fújtam és bologan dobtam a kukába, hogy néha használom azt a szeszélyes fejem valami jóra is. Neki a világon semmi köze hozzám, mert a bosszantást mégse sorolom ide.
Mondjuk veszettül örülök is neki, hogy ennyiféle bőr meg orr van. Mert míg ő nekem nagyon nem, a nomád meg teljesen elvarázsolt, abból vettem is már két nagy
üveggel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 17.

üveggel.

Linett21

2021. március 9.

Chloé EDP = bevezetés a francia parfümök világába. Kezdő parfümgyűjtők és parfümmel ismerkedők kötelező alapdarabja, klasszikus tavaszi-virágos illat, mely senkit nem fog zavarni, igazi biztonsági játékos. Épp ez a hátránya, minden utcasarkon szembejön velem ilyenkor. Olyan illat, melybe nem lehet belekötni, nagyon korrekten van összerakva, mégsem lesz belőle szerelem. Legalábbis nekem nem. Alapvetően nem vagyok kibékülve a bazsarózsával és a leszáradása során időről-időre valahogy ez kerül előtérbe, meg szokott csapni a különös fanyarsága. Férfiak még soha nem tettek rá megjegyzést; se dicséretet, se fintorgást nem váltott ki. Tartóssága szerintem nem a legjobb, rajtam 4-5 órát bír maximum. Az üveg feje valódi ezüst, a ráhulló alkoholos parfüm részecskékről gyorsan befeketedik; így érdemes gyakran tisztítani.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 9.

delila6400

2021. március 4.

Vakon rendeltem meg, mert az EDT-je megvan és azt egyszerűen imádom. Azt gondoltam, hogy az EDP is ugyanaz az illat, csak kicsit erősebb. Nos, szerintem nem hasonlítanak egymásra. Kifújáskor csak az alkohol szagát éreztem, mondom mi a szösz, lehet, hogy nem is eredetit vettem? De aztán eltelt 10 perc és megjelent az illat (a batch code-ot azért csekkoltam). Rajtam nem rózsás, inkább a magnolia érvényesül. Nagyon hasonlít gyerekkoromból valamire ez az parfüm, bár nem tudnám megmondani mire. Virágos, kellemes tavaszi komfort illat, el fogom használni, de őszintén szólva nekem az EDT-je sokkal sokkal jobban bejön, még ha nem is annyira tartós, mint egy parfüm.
Ez a masnis üveg számomra tökéletes, le fogom csekkolni a többi illatot is, jól mutatna egy kupac masnis gyűjtemény. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 4.

Ferita

2021. március 4.

A rózsás,virágos illatokat nem igazán szeretem. Nagyon sokáig ki sem próbáltam ezt a parfümöt. Aztán egyik rendelés mellé kaptam egy minit ajándékba. Ma magamra fújtam és nagyon tetszik. Többen meg is dícsérték. Szinte egész nap érzem magamon. Igazándiból fogalmam sincs melyik illatjegye érvényesül rajtam ilyen szuperül,de ez nagyon ritka. Azt hiszem kell nekem! 🙂

Nekem ő lett a tisztaság illatom. Olyan könnyed kis tiszta,nem erőszakos illatot áraszt,amit bármikor nagyon szívesen viselek. 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 4.

salymf

2021. február 10.

A téli hétköznapok kedvenc illata, amint lehűl a levegő, erre szeretek váltani a tavaszi-nyári parfümömről. Kellemes, virágos, nőies illat, nem tolakodó, nem túl erős, de mégis jellegzetes, felismerhető. Rajtam a tartóssága is rendben van. Amolyan kis semmi extra parfüm, de szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 10.

laanyka

2021. február 1.

Fogalmam sincs h mihez tudnám hasonlítani, de 1000 közül megismerném. Nagyon jó és nem túl tolakodó, ami azért hétköznapokon nem hátrány. És sokáig érződik..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 1.

Barbara2021

2021. január 17.

Rajtam a gyöngyvirág dominál, rózsával körítve. Nagyon szeretem a gyobgyviragot és nagy örömmel használtam ezt a parfumot, addig amíg az egyik kolléganőm meg nem jegyezte, hogy szuper öblítőm van, jó az illata. Szóval öblítő illat.... :( Van benne valami. Újabban arra használom, hogy az ágynemű fölé fujok 2-ot és szuper illat lesz a hálószobában.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 17.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)