Chloé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Notino-n 12 190 Ft-tól-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2018. január 3.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml

Fejjegyek: bazsarózsa, frézia, licsi

Szívjegyek: rózsa, gyöngyvirág, magnolia

Alapjegyek: ámbra, virginiai boróka

Ár: 10390 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 75 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 12 190 Ft-tól , Eladó: Notino
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Google Pay, Apple Pay, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel
Ár: 5000 , Eladó: rb09
Állapot: A képen látható mennyiség, Helyszín: --, fizetés: Banki utalás után postázom
Ár: 1100 forint , Eladó: Legadema
Állapot: Új, Helyszín: --, fizetés: Postán maradó előre utalás után

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Emma23

2024. március 8.

Nagyon karakteres a számomra és nagyon szeretem ezt az illatot. Nagyon kevés kell belőle mert erős és sokáig tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. március 8.

Szanikaaa

2024. január 4.

Nem értem körülötte a hájpot. Többször próbáltam megkedvelni, de ez a parfüm konkrétan büdös, és ráadásul tolakodóan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 4.

ZsuzsaSz

2023. november 14.

Szettben vásároltam testápolóval együtt, nagyon szeretem régóta vágytam rá. Kifejezetten a púderes illata miatt esett rá a választás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. november 14.

Zsuzsi70

2023. szeptember 8.

Illatmintát tesztelgetek
Nagyon kellemes rózsaillat rajtam
Rózsás tisztaságillat
Finom, egyszerű
A leszáradása nagyon tetszik, bőrközeli, néha megcsap az illat mikor már azt hiszem nincs is sehol.
Délelőtt alaposan befújtam magam, nem tudtam betelni az illatával, tettem a ruhámra és a hajamra is
Most este van és még mindig érzem, isteni finom!
Sajnos a páromnak nem tetszik, azt mondja sima tusfürdő illatot érez...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. szeptember 8.

Illatmintát tesztelgetek
Nagyon kellemes rózsaillat rajtam
Rózsás tisztaságillat
Finom, egyszerű
Most este van és még mindig érzem, isteni finom!
Sajnos a páromnak nem tetszik, azt mondja sima tusfürdő illatot érez...

kjancsa67

Korcsoport: >54
2023. június 19.

Számomra ez a legkevésbé sem orientális illat, inkább mondanám virágos-tisztaságillatnak, ami a legnagyobb melegben is frissítő és hordható. Gyöngyvirágot szerencsére nem érezem benne, mert nem szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2023. június 19.

Mackobunda

2023. május 28.

Megszagoltam a Müllerben - nem szoktam az ilyen parfümökhöz nyúlni, mert nem én vagyok - de meg kellett vennem.
Olyan mikor a szekrényből kihúzod a szépen behajtogatott tiszta ruhát és megcsap az öblítő.
Gondolom a licsi miatt, de rajtam iszonyatosan akácméz illata van, elég töményen. Erősen koncentrálva érzem a virágokat is, de nem ehhez az illathoz vagyok szokva. Nem ül a bőrön, hanem körülleng. Nem is érzem közvetlen a bőrömre fújva, hanem a test körüli aurában lebeg. Ebből nem kell sokat fújni. Melegben tolakodó illat lehet egyeseknek. Mindenesetre a páromnak nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 28.

Rha

2023. május 14.

Mintát kaptam belőle egy vásárlásom mellé.
Kifújáskor rögtön fejbe vágnak a virágok. Mintha magamra fújtam volna egy virágos kertet.
Fiatal nőkön ezt az illatot nem tudom elképzelni.
Korosztály: 45+
Másfél órát nagyon intenzíven lehet érezni, utána bőrközelivé válik, én nem is igazán érzem magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. május 14.

Mintát kaptam belőle egy vásárlásom mellé.
Fiatal nőkön ezt az illatot nem tudom elképzelni.
Korosztály: 45+

Beauty88

2023. április 3.

Imádom, idén nekem ez a tavaszi illatom. Friss, üde, nőies, de sajnos rajtam sem elég tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. április 3.

kamkam

2023. január 8.

Imádom illat, a tökéletes tavaszi választás. Tartóssága nagyon gyenge, van dupe, ami jobban bírja sajnos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 8.

Ala_Fanni

2022. december 21.

Tisztaság illat, egyszerű, kedves, tavaszi, letisztult, fehér-bézs-pasztell rózsaszín-halványszürke hangulatú. Eszembe jut róla a csend, a monokróm ruhák, elengancia, a hétköznapok. Egy illat, ami leginkább a viselőjének szól, nem akar hivalkodni, kacérkodni. Nagyon tartós rajtam, sokáig körülöttem marad egy illatfelhő tőle, de csak olyan mértékben, mint egy öblítő a ruhán, tehát nem tolakodó módon. Mivel nem olcsó, Yodeyma dupe-ot érdemesebb beszerezni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. december 21.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

A kozmetikumokban gyakran használt piros színű színező anyag.