Chloé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 10390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2018. január 3.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml

Fejjegyek: bazsarózsa, frézia, licsi

Szívjegyek: rózsa, gyöngyvirág, magnolia

Alapjegyek: ámbra, virginiai boróka

Ár: 10390 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 75 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 12 190 Ft-tól , Eladó: Notino
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Google Pay, Apple Pay, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel
Ár: 1900 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: 5 ml parfümszóróban, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit!
Chloé by Chloé EDP szett ELKELT!
Ár: 8.500Ft , Eladó: Yvette
Állapot: A fotón szerepel, Helyszín: Szeged, fizetés: Utalás, Posta, Fox, MPL

csarigyongyi98

2022. április 25.

Korábbi munkahelyemen kaptunk nőnapra egy pici mintát belőle, azonnal beleszerettem és már akkor elhatároztam, hogy mindenképpen szeretnék belőle egy nagyobb kiszerelést is. Egyik kedvencem, nagyon finom illata van, rajtam ráadásul tartósnak is bizonyult, szeretem viselni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 25.

Alix

2022. április 8.

Úgy emlékeztem rá,mint egy nagyon feminin,finom,minőségi illatra.Ez egy évekkel ezelőtti “illat emlék” volt.
Lehet,hogy az a baj,hogy közben átestem a koronavíruson és megváltozott a szaglásom,de most szörnyű,elviselhetetlen:brutál erős,hetvadó rózsa szag,valami olyan árnyalattal,amit egy -szintén utált-keleties ízvilágú,datolyás teában éreztem.Ez már nem feminin és finom,hanem egy öreg nyanya illlata,aki leragadt a múltban,és az egykor csodás ruhái és kozmetikumai avíttak és visszatetszőek lettek.Szinte látom a májfiltos kezét,a pengevékonnyá csoffadt,ciklámenre rúzsozott ajkait,és a divatjamúlt,nagy aranygyűrűjét.Azt hiszem az üveget kiteszem az íróasztalomra dísznek,de véletlenül sem szagolom meg,mert bekómálok:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 8.

Rita02

2022. február 18.

Púderes, nagyon tartós illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. február 18.

Púderes, nagyon tartós illat!

Miza123

2022. február 17.

Gyönyörű üveg, jó marketing, de nem tudom megszeretni :/ Nagyon erős, mindent elnyomó illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 17.

SweetLikeMee

2022. január 16.

Számomra nagyon lágy, felnőtt nőies, klasszikus illat, egy kis csavarral. Tökéletes a hétköznapokra, szerintem. Sokszor vissatérek hozzá, többször újravettem már. Rendkívűl tartós, az üvege is mutatós, külön öröm számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 16.

BiankaaMolnar

2022. január 15.

Az tény, hogy brutál tartós, de magamon nem tudom elviselni. Nagyon rózsás, nagyis illat szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 15.

Airin

2022. január 2.

Ajándékba kaptam ezt a parfümöt. Tömény rózsa illat. Kicsit olyan Öblítő illatú. Tartósnak tartós. Elhasználom, de nem fogom megvenni legközelebb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 2.

glittergh0st

2021. november 12.

Gyerekkoromban sokszor éreztem valami hasonló illatot embereken, talán valami szappan vagy dezodor lehetett, mert mindig a “frissen a zuhany alól” illattal azonosítottam. Sajnos ez nagyon nem az a bizonyos “skin scent” amit kerestem, pedig üvegből és papíron megszagolva elsőre azt hittem, hogy végre megtaláltam. Bőrön nekem rettenetesen tolakodó, kilométerekről lehet érezni, és sajnos nekem egy az egyben szúnyogriasztó szagom lett tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 12.

Dorka96

2021. június 1.

Ez nekem nagyon nem! 😫
Nagyon nagy reményeket fűztem hozzá a vélemények alapján.
Nekem nagyon virágos, szinte csak a rózsát érzem. 😭
Az üvege gyönyörű! Tartósnak is tartós.... de nem az én illatom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 1.

Ez nekem nagyon nem! 😫
Nagyon nagy reményeket fűztem hozzá a vélemények alapján.
Nekem nagyon virágos, szinte csak a rózsát érzem. 😭
Az üvege gyönyörű! Tartósnak is tartós.... de nem az én illatom!

Kicsimoomin

2021. április 25.

Többszöri illatolásra sem éreztem, hogy mi barátok lehetnénk. Ennek ellenére szamár módon megrendeltem, hátha mégis. Ahogy megjött, fújtam belőle egyet, vittük is vissza. Egyszerűen nem, nekem semmihez nem köthető, erős illat, de sajnos nem kellemes. Sajnálom. Tartóssága és csinos üvege miatt adok neki 2 pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 25.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Színező anyag. (Piros)