Chloé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 10390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2018. január 3.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml

Fejjegyek: bazsarózsa, frézia, licsi

Szívjegyek: rózsa, gyöngyvirág, magnolia

Alapjegyek: ámbra, virginiai boróka

Ár: 10390 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 75 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 7000 , Eladó: zsanettt26
Állapot: Használt , Helyszín: Budapest, fizetés: Előreutalás utan postán maradò,foxpost,személyes
Chloé by Chloé EDP fújós eladó
Ár: 1500 Ft/2500 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: ---, Helyszín: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!

estokani

2020. július 2.

Hát ez nekem büdös. De nemhogy nem jó illatú, hanem a határban fellelhető leggonoszabb vénaszony rózsapacsulis bűze. Pedig valami csodát vártam, ennyi jó vélemény olvasása után. Erre meg arconvágott ez a kényszerképzet. Ott is maradt egész nap, merthogy ragaszkodni legalább nagyon tud.
Nem értem miért, de tettem egy második próbát is később. Persze csak papírra fújtam és bologan dobtam a kukába, hogy néha használom azt a szeszélyes fejem valami jóra is. Neki a világon semmi köze hozzám, mert a bosszantást mégse sorolom ide.
Mondjuk veszettül örülök is neki, hogy ennyiféle bőr meg orr van. Mert míg ő nekem nagyon nem, a nomád meg teljesen elvarázsolt, abból vettem is egy nagy
üveggel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 2.

üveggel.

nagynoemi1313

2020. június 16.

Először parfumeriaban szagoltam meg, végül nem vettem meg, de addig-addig járt a fejemben amíg meg nem rendeltem a netrol . Szerintem ez egy igazi nyárias, romantikus illat. Aki szereti az edeskesebb virág illatú parfümöket annak bátran ajánlom, nekem az egyik kedvenc. Az illataba már a legelső pillanatban beleszerettem ❤️

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

szofka77

2020. május 21.

Unokatesomtol kaptam hasznaltam, jo kis illata van bar savanykas keserus.. nekem annyira nem jott be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 21.

Frufru3

2020. április 19.

2020. Április
Lányok,egy tipp ehhez az illathoz,ha valaki úgy érzi,hogy először hú de sok,de valami,vagy vége dejó és nem tud zöld ágra vergődni. Szerintem ez olyan,mint egy koncentrátum. 1-1 fújás a nyakra és óvatosan felütögetni belőle a csuklóra,még 10 percig nem menni emberek közé 😂,aztán megszületik a kellemeske illat.
Ez az amit sokan púderes friss illatnak érezhetnek. Énis rájöttem hogy nem az igazi,kár hogy nem êdeskésebb,rajtam is néha,ha elfelejtem ezt a trükköt,akkor acetonos alma szagnak érzem. Remélem segitettem valakinek😁👍.

2019. Nov.20.
Ez a parfüm egy kis gyöngyszem a mai illatok között! Tényleg olyan illata van, mint a meleg mosott ruháknak,nagyon érdekes. Mosóporos illat,élénk, friss citrusos háttérrel és mégis melengető! Én ilyet egy pézsma-központú illatnál tapasztaltam,hogy a kályha melegét éreztem az illatban! Nem tudom ezt hogyan csinálják.
Aki nem érti,miért jó valakinek mosópor illatot hordani, szerintem lelki alkat függő! Számomra egy púder illatot viselni nyomasztó,pedig érzem másokon,hogy nőies illat,de magamon elviselhetetlen,mégha nem is öreges fajtájáról van szó. Egy süti illat pedig vicces!😁 Nem értékelem parfümnek,1-2 napra hóbortból jó,akkor akár mosópor illatúak is lehetünk😉.
Ez az illatocska simán versenybe száll a téli orientális vanília illatokkal,amik nemsokára támadnak majd minden irányból😀.
Nem egy femme fatale; amit közvetít: egyenes,őszinte,tiszta vagyok,de itt vagyok!! Nekem ez a Chloé edp inkább esküvői,mint a Love Story,ha már a kettő közül választani kellene. Ebben a fanyarság mellett az illatjegyeiben ott van a romantikus bájosság!
Bár véleményem szerint egy igazi esküvői illat édeskés virágos,kicsit akár bódító.
Ez inkább azt mondja, megbízom benned, hiszem hogy minden jó lesz☺️,olyan kis ártatlan az egész!
Friss de bájos,tartós erős illat,kategóriájában kiváló!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 19.

2020. Április

2019. Nov.20.
Friss de bájos,tartós erős illat,kategóriájában kiváló!

Sziporka88

2020. április 18.

Nagyon kellemes az illata, mely egész nap tart. Olyan mint amilyet egy romantikus film főhősnőjének el tudok képzelni. A csomagolása nagyon elegáns és praktikus, nincs túlgondolva. Valószínűleg újra fogom még venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 18.

leila0803

2020. április 9.

Én sem tudok ódákat zengeni. Ez egy töményen virágos rózsás illat, a maga nemében jól meg van komponálva, de számomra túl virágos és fojtogató. Frissesség és tisztaság illat helyett sajnos sokkalta erőteljesebb virágbomba. Egyszer fújtam magamra, nálam sajnos nem vált be.

Update: Ez tenyleg egy tipikusan olyan illat, amivel nem tudok zold agra vergodni... Egyreszt sok-sok virag, masreszt viszont tenyleg van egy friss vonulata. Nem tudom, hogy a vegen megkedvelnem-e, de bele kerult azon illatok korebe, ami piszkalja a fantaziamat.

Newest update: Igen, nem tudtam ellenallni, vegul a gyujtemenyem resze lett. Meg mindig nem tudom, a frissessege csodas, de a rozsas felhang elriaszt. A csillagjai szàma 4, az ambivalencia ezzel az illattal kapcsolatban rejtely.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 9.

BTLaura

2020. március 27.

Mikor mintát kaptam belőle, akkor megörültem, mert rengeteg áradozó véleményt olvastam róla. Lehet, hogy a fél világnak ez AZ illat, de nekem/rajtam tömény pacsuli. Öreges és fejfájásig émelyítő. Extrán tartós, az vitathatatlan, így jópár óra múlva tudom csak elviselni, ha megszelidül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 27.

széva

2020. március 21.

Valószínű jön a tavasz, mert napok óta rá gondolok.

Vannak parfümök amik nélkül lehet élni,de nem érdemes. Nekem a CHLOE is egy olyan parfüm.
Légies olyan mit a tavaszi szellő. A pasim nem kedveli annyira,de erről nem tudok lemondani senki kedvéért.Majd akkor viselem,ha dolgozom :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 21.

Valószínű jön a tavasz, mert napok óta rá gondolok.

sophienyuszi

2020. március 5.

Nem vagyok jó parfümök leírásában és kiválasztani is nagyon nehezen tudom őket. Amikor ezt megtaláltam, egy hétig minden nap bejártam a Blaha Lujza téri Müllerbe és magamra fújtam, szagolgattam, ízlelgettem. Aztán egyik nap hazajött velem.
Sokan tucat illatnak tartják, de szerintem ez egy nagyon izgalmas kis kombó: rajtam elsősorban a boróka és a gyöngyvirág érződik. Akik megérezték rajtam mind azt mondták, hogy egy eternális tisztaság illat leng körbe és én pont ezt szeretem ebben a parfümben. Nemsokára elfogy a 75 ml-s kiszerelés és nem tudom, hogy továbbra is Chloe szeretnék-e maradni, vagy kirpóbáljak valami mást. Az biztos, hogy többen is felismerték rajtam ezt az illatot, hiszen igazi klasszikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 5.

Pumi

2020. február 9.

ilyen kis kedves edibedi tucatillat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 9.

ilyen kis kedves edibedi tucatillat

Antioxidánsok: BHT