Chloé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 10390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2018. január 3.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml

Fejjegyek: bazsarózsa, frézia, licsi

Szívjegyek: rózsa, gyöngyvirág, magnolia

Alapjegyek: ámbra, virginiai boróka

Ár: 10390 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 75 ml-es kiszerelésben kapható.
Ingyenes! - Chloé by Chloé EDP replika
Ár: ingyenes , Eladó: Beatrix123
Állapot: 20ml/ a képen, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: banki utalás után Foxpost v. postán maradó, személyes átvétel Nyíregyházán
Ár: 4000 Ft+ postaköltség , Eladó: Flowergirl1
Állapot: 75 ml / kb. 25 ml, Helyszín: --, fizetés: Szállítás: postán maradó ajánlott küldemény, Foxpost. Fizetés: előreutalással.
oaxaca

2019. május 5.

Update: Unokatestvérem tőlem függetlenül vette meg és rajta előjön belőle valami acetonos mellékszag, na rajta valami szörnyű. De nem tudok levonni csillagot sajnos, rettentő elfogult vagyok. Viszont már értem a negatív értékeléseket, nem mindenkinek a bőréhez illik.

Tökéletes számomra. Egész évben használom, és egyszerűen imádom. Már sokan megkérdezték milyen illat van rajtam. Olyan tartós, hogy a februárban elrakott sálon még novemberben is éreztem az illatát ahogy elővettem.

Olvastam egyszer egy cikket, hogy az az illat áll igazán jól rajtunk ami hasonlít a saját bőrünk illatához. Egyszer már hetek óta nem voltam befújva semmilyen parfümmel (államvizsgára készülve nem volt idegzetem parfümöt használni- életemben először és valószínűleg utoljára) és valaki megkérdezte, hogy ezzel vagyok-e befújva mert a bőrömnek teljesen ilyen illata van :) Hát mit ne mondjak nagyon jól esett, hogy igazából ilyen jó illatom van. És most már tudom miért dicsérik meg rajtam ezt a parfümöt annyian, remekül harmonizál a bőröm illatával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 5.

paranoidcat

2019. március 8.

Jaj...ahogy felfújtam, tudtam, hogy ez egy nagy, kövér nem: nincs kémiánk. Rajtam olyan semmilyen, nem is fogott meg. A nomade ellenben...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 8.

danacanahai

2019. március 5.

Nekem egy az egyben YR Moment de bonheur illat, dragabb kivitelezesben. Szerencsere (csak) egy 20ml-s kiszerelest vettem meg, nyaron elfujdogalom, de nem lesz a kedvencem. Pedig szerettem volna szeretni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 5.

Colormonkey

2019. március 2.

Nekem ez a kedvenc téli parfümöm. Édes, de nem émelyítő, és szerintem nagyon nőies. Az üvege pedig gyönyörű. Minden Karácsonyra ezt kérek. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 2.

pirospipacsocska

2019. február 21.

Sajnos az én bőrömmel nem működik a kémia ezzel a parfümmel!Rettenetesen erős,fejfájdítóan pacsuli illata van rajtam.És leszáradást követően is csak picit enyhül az illat...Csak a szép üvege miatt adok neki 2 csillagot!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 21.

estokani

2019. február 15.

Hát ez nekem büdös. De nemhogy nem jó illatú, hanem a határban fellelhető leggonoszabb vénaszonny rózsapacsulis bűze. Pedig valami csodát vártam, ennyi jó vélemény olvasása után. Erre meg arconvágott ez a kényszerképzet. Ott is maradt egész nap, merthogy ragaszkodni legalább nagyon tud.
Nem értem miért, de tettem egy második próbát is később. Persze csak papírra fújtam és bologan dobtam a kukába, hogy néha használom azt a szeszélyes fejem valami jóra is. Neki a világon semmi köze hozzám, mert a bosszantást mégse sorolom ide.
Mondjuk veszettül örülök is neki, hogy ennyiféle bőr meg orr van. Mert míg ő nekem nagyon nem, a nomád meg teljesen elvarázsolt, abból vettem is egy üveggel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 15.

széva

2019. február 12.

Vannak parfümök amik nélkül lehet élni,de nem érdemes. Nekem a CHLOE is egy olyan parfüm :-)

Nem is tudom..eddig azt gondoltam ez egy tavaszi illat,akkor használtam mikor először volt nekem. De annyira jól kibontakozik ebben a téli időben,bármikor jó lehet(kivéve nyáron)

Most újra vettem és imádom, nagyon sokan megdicsérték ma. Tavasszal akarom használni,de ma teszt volt mivel olyan rég volt rajtam. Még mindig 5 csillagos :-)

Én használom,de már nem érzem magamon.Azért nem esek túlzásba mert tudom,hogy erőteljes illat és nem szeretnék csíkot húzni .Nagyon szeretem nem egy kis cukorka csoda inkább különleges és légies illatnak érzem.A légiesen nem azt értem,hogy könnyű,inkább olyan mint egy szellő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 12.

bodi.kriszti92

2019. február 11.

azt hittem nem szeretem, nemrég viszont az egyik magazinhoz volt egy kis minta, magamra is pacsmagoltam, na és azért ez elég elegáns kis illat, nekem legalábbis. szóval egészen bejött magamon ♥️, felkerült a beszerzős listára is 😁😄😄 tartóssága elmegy kategória

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

Lilu003

2019. január 20.

Annyira szerettem volna szeretni Chloé-t. Sajnos rá kell jönnöm, hogy a csak virágokból álló illatok nem az én világom. Én nagyon a különbséget sem érzem két virágos parfüm között, de lehet fordítva más az orientális vagy a gourmand illatok között nem érzi a különbséget. Erős, tartós illat, aki szereti a virágos parfümöket, annak biztos tetszeni fog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

Luiselotte

2019. január 20.

Kis mintám volt belőle , tegnap itthon feltettem.
Végtelenül nőies, elegáns , mégis inkább hétköznapi illat.
Nagyon tetszik az egész szellemiség amit képvisel, sajnos még nem vagyok elég “ nyugodt” és kedves hozzá, de szeretnék az lenni.
Tanulom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 20.

Kis mintám volt belőle , tegnap itthon feltettem.
Végtelenül nőies, elegáns , mégis inkább hétköznapi illat.
Tanulom.

Antioxidánsok: BHT

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színező anyag. (Piros)