Chloé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 10390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2018. január 3.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml

Fejjegyek: bazsarózsa, frézia, licsi

Szívjegyek: rózsa, gyöngyvirág, magnolia

Alapjegyek: ámbra, virginiai boróka

Ár: 10390 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 75 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 19.000 Ft , Eladó: Krisztina100
Állapot: Teljesen új, bontatlan, celofánozott csomagolásban, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, Westend környéke
Chloé by Chloé EDP mintacsomag lásd leírás
Ár: 1190 Ft + postaköltséget tartalmazó ár , Eladó: Kelinda1
Állapot: Lásd leírás, Helyszín: Kecskemét, fizetés: Előre utalás, postán maradó
nicolette88

2020. január 23.

Nagyon régóta kerestem ezt a parfümöt, de sokáig nem ismertem. Másokon már éreztem, és nagyon tetszett, de nem tudtam, hogy ők mit viselnek magukon. Véletlenül találtam rá, mert akcióban volt, és az ára tetszett meg elsőre. Gondoltam, hogy akkor megszagolom és fújok magamra, és azt hittem, hogy sírva fakadok, mert ezt kerestem már évek óta! Nagyon jó, és minőségi parfüm. Szeretem viselni. Különleges, romantikus és magabiztosságot ad.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 23.

vanoemi8

2020. január 17.

Ha lehetne én 100 csillagot adnék neki!
Kb egy bő 6-7 éve használom és imádooom. Anno egy barátnőmön éreztem először, ahogy elment mellettem szinte lebegtem utána a levegőben, és azonnal tudni akartam mi ez az illat. (Érdekes, mert rajta kicsit erőteljesebb, borókásabb az illat, rajtam viszont rózsásabb, púderesebb.)
Legfőképpen talán olyan kis budoir illat, amiben benne van a készülődő hölgyek cinkos összenevetése, a lágy kedvesség, az őszinte és tiszta nőiesség a fáradtrózsaszín árnyalataival.
Sokoldalú illatnak tartom, ami nem rúgja szájba az ember fiát/lányát ha az auránkba vetődik: randevúra, tárgyalni, családi összejövetelekre, vagy csak elmenni egy jót sétára, mert épp fagyit szeretnénk (:D) is tökéletes.
Nem hivalkodik, mégis ott van. A kellemes szó megfelelője parfümben.
Én nem tudom megunni, nálam alap-lakója a fürdőszoba szekrényemnek, és ha elfogy pánikorham kerülget :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 17.

Ha lehetne én 100 csillagot adnék neki!
Nem hivalkodik, mégis ott van. A kellemes szó megfelelője parfümben.

Moony

2020. január 9.

Anyukámtól kaptam karácsonyra, magamtól nem vettem volna meg, már csak a parfümöt övező hájp miatt sem. Friss, szappanos, mosószeres, kisasszonyillat. Hozzám abszolút nem illik, sajnos nem a púderessége jön elő rajtam, hanem az imént soroltak. Nem értem miért vannak érte oda ennyien, ezt bármelyik avonos parfüm tudja hozni, az ára töredékéért. Szép lassan becsempészem anya szekrényébe. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

Frufru3

2019. november 20.

Ez a parfüm egy kis gyöngyszem a mai illatok között! Tényleg olyan illata van, mint a meleg mosott ruháknak,nagyon érdekes. Mosóporos illat,élénk, friss citrusos háttérrel és mégis melengető! Én ilyet egy pézsma-központú illatnál tapasztaltam,hogy a kályha melegét éreztem az illatban! Nem tudom ezt hogyan csinálják.
Aki nem érti,miért jó valakinek mosópor illatot hordani, szerintem lelki alkat függő! Számomra egy púder illatot viselni nyomasztó,pedig érzem másokon,hogy nőies illat,de magamon elviselhetetlen,mégha nem is öreges fajtájáról van szó. Egy süti illat pedig vicces!😁 Nem értékelem parfümnek,1-2 napra hóbortból jó,akkor akár mosópor illatúak is lehetünk😉.
Ez az illatocska simán versenybe száll a téli orientális vanília illatokkal,amik nemsokára támadnak majd minden irányból😀.
Nem egy femme fatale; amit közvetít: egyenes,őszinte,tiszta vagyok,de itt vagyok!! Nekem ez a Chloé edp inkább esküvői,mint a Love Story,ha már a kettő közül választani kellene. Ebben a fanyarság mellett az illatjegyeiben ott van a romantikus bájosság!
Bár véleményem szerint egy igazi esküvői illat édeskés virágos,kicsit akár bódító.
Ez inkább azt mondja, megbízom benned, hiszem hogy minden jó lesz☺️,olyan kis ártatlan az egész!
Friss de bájos,tartós erős illat,kategóriájában kiváló!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 20.

Friss de bájos,tartós erős illat,kategóriájában kiváló!

Papankani

2019. november 6.

Nagy szerelem ez az illat! 💟 Magamra fújva szerencsére a púderessége dominál. Nagyon kifinomult,nőies kreáció,ami hihetetlenül jó kiegészítője a többnyire minimalista,olykor kissé maszkulin,alkalomadtán vagány megjelenésemnek. Egy fújás elég belőle, így is egész nap velem van az illata. És amikor megérzem, valami "varázslat" történik,határtalan nyugalom lesz úrrá rajtam. Kiegyensúlyozottá tesz. Úgy is mondhatnám, "minden pont úgy jó, ahogy van"-féle. 🤭

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 6.

Annamary7

2019. október 24.

Nagy kedvenc ez az illat, már több éve használom, és nem unom meg. Főleg tavasszal és nyáron hordom, mindenki megkérdezi, hogy mi ez a parfüm, mert nagyon jó. Nem egy tucatillat, a tartóssága is rendben van. A rózsát én szerencsére nem érzem benne, inkább az orientális vonal dominál. Különleges parfüm, letisztult csomagolás :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 24.

dnkinga

2019. október 2.

Kedves, romantikus, de nem könnyelmű illat. Rajtam határozottan a rózsa a legdominánsabb a jegyek közül, mást nem is tudnék megnevezni közülük, de azért nem tipikus rózsaillat, annál gazdagabb. Nekem egy mosolygós, fiatal anyuka jut az eszembe róla, aki már tud egyet s mást az életről, de mindig napfényt teremt maga köré.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

Enne

2019. szeptember 28.

Ma kipróbáltam, mert kíváncsi voltam, tényleg hajaz-e rá a Perceive Oasis-em. Egy az egyben. Számomra fojtós rózsa, fene megette (mindkettőt)... Bocsánat, de az árával együtt nálam 2 pontnál többet nem érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

Zelda

2019. szeptember 25.

Az első "igazi" parfümöm volt. Ajándékba kaptam és gyűlölök parfümöt kapni ajándékba. De ez...szerelem volt első fújásra. Akkor is nagyon megszerettem, de 18 évesen még kicsit túl fiatalnak éreztem magam hozzá. Most huszonévesen viszont tökéletes, épp ez hiányzott. Nekem finom határozottság, nőies erő, hétköznapokra, de alkalomra is megfelelő, sokoldalú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Dottir

2019. szeptember 7.

Nem tudom, létezik-e Parfümigazi, de az biztos, hogy ő volt az egyetlen, akihez évekig monogám kapcsolat fűzött. Előtte és utána is parfümháremet tartottam, csak ez az illat volt, amit pár évig kizárólagosan használtam. Ebben szerepe volt egy olyan élménynek, aminek a megtörténte idején ezt az illatot használtam, és aminek a bánatát nehezen éltem túl és engedtem el. Olyan volt nekem, mint egy világítótorony a sötét, mély vizeken.
De az illat egyébként is fogvatartott már az első szippantástól. Úgy ereztem, mintha egy még fel nem fedezett műtárgyra vagy Dáriusz kincsére bukkantam volna. Megvettem az összes verzióját a zöldszalagos L'eau verzió kivételével, és mindegyiket nagyon szerettem, de a nyomába sem értek az EdP-nek szerintem.
Világítóan tiszta, üde, energetizáló, nagyon nőies illat, éles, friss pünkösdirózsával és gyöngyvirággal, törékeny rózsával, és valami isteni zölddel, amiről sokáig nem tudtam, hogy mi lehet. A boróka az, aminek önmagában is mesés az aromája, na de ezekkel a finom virágokkal egy bukétában...Néha elképzelem, milyen csokrot kötne egy virágkötő az illatot alkotó növényekből: pünkösdirózsa borókaággal...Hát ezért imádom: szokatlan, avantgárd, szabad lelkületű, felszabadító friss-virágos-aromás parfüm, egy bátor üstökös, ami mára állócsillaggá lett. Felemel és megtart, ereje, tartóssága is csodás.
Ma már keveset használom, de minden alkalommal leborulok gondolatban az alkotói előtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)