Chloé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. április 25.

Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 1975

Fejjegyek: ylang-ylang, őszibarack, orgona, narancsvirág, lonc, kókusz, jácint, bergamott, aldehidek

Szívjegyek: tubarózsa, szegfű, rózsa, nőszirom gyökér, nárcisz, jázmin

Alapjegyek: virginiai cédrus, szantálfa, pézsma, tölgymoha, benzoin, borostyán

Chloé For Women parfüm eladó
Ár: 9 500 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: képen, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit!
Chloé For Women
Ár: 13500 forint (az ár tartalamazza a posta/Foxpost költséget) , Eladó: egyboszorka2.0
Állapot: bontatlan 90 ml edt, Helyszín: Szombathely, fizetés: utalás után postán maradó küldemény vagy Foxpost

Dottir

2020. december 29.

15 éve, fiacskám születése előtt elfujkodtam egy nagyobb kiszerelést, majd megpihentem, mostanáig. Nem feledhető, gyönyörűen dús szövetű, fajsúlyos klasszikus, amit azzonnnal fújnom kell, amint ráillatolok az üvegcsére. Színház-, vagy inkább bálillat, de én természetesen sima hétköznapokon vagy hétvégéken is kényeztetem vele b. családomat, barátaimat, kollégáimat... ;) Rajtam a rózsa-tubarózsa dominancia érvényesül, kezdetben ropogósan-ressen, zöldekkel, aldehidfelhővel, ahogy az illendő volt '75-ben. A szegfű nem csinál neki olyan ragacsos véget, ami sok illatban jellemző, és gyönyörűen működnek a harsány, erős illatú virágok a halkabb, szelídebb társakkal. Az alapban a moha teljes pompában trónol, a pézsma és a cédrus, ami még számomra kiérezhető, a többieket nem tudom kibontani az ölelésből. Kicsit rajtam olyan hatást kelt, mint egy lepúderezett, enyhén megédesített (tubarózsa) Aromatics Elixir.
Karl-t imádjuk úgy ahogy van (volt:(((), és bár ez az alkotás mit sem idéz az ő flegmatikus extravaganciájából, örökbecsű és -érvényű, csodás darab született a háznál regnálása idején.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 29.

Gabcso

Korcsoport: >54
2019. október 15.

Igazi szúrós vénasszony szaga van. Semmi rózsás púder illat, csak a nyanyaszag. Kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. október 15.

Timi27

2018. július 31.

ez annyira de annyira jó illat egy kolléganőmön , hogy szeretném ha rajtam is így működne ! rajta egy kellemes, púderes, enyhe illat, nem tolakodó, nem erős, nem nyanyás, hanem egy kellemes krémes illat lenget mindig körbe, amikor ezt használta, és elsuhant mellettem, ezzel a nagyon finom illattal..rajtam viszont erős, fűszeres , nyanyás, nem mai illatként funkcionál.. de nagyon sajnálom :( nem mai kiadás, és lehet nemsokára el is tűnik a polcokról, lehet előtte még teszek vele még egy próbát..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 31.

Marcsi66

2017. december 20.

Régi nagy klasszikus,,,,,a szépségét és a lelkét megőrizni nem nehéz,Hogy mire képes a tubarózsa,ő van a kőrben,és a többiek egytől egyig,hozzáadnak valamit,a végén gyönyörű egységet alkotnak,Virágok gyümölcsök cédrusos alapon,az érzékiség oltalmába veszi ezt az édes púderes lágyságot,Nagyon életre hívja,és megjeleníti a szenvedély valamilyen fokát,Nekem a Fracas a tubarózsák királynője,hozzá hasonló,de nincs a rivaldafényben már annyira ez a virág,,sokkal visszafogottabb,

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 20.

szilva82

2017. október 8.

Maga a megtestesült nőiesség, bájosság, kedvesség, háttérben kukucskáló huncutság karonöltve a szenvedéllyel....<3
Időt álló klasszikus.....bármikor, bárhol, bárhová.
Egy jó nagy csókor rózsa, lágy púderrel, cédrussal, benziominnal...<3
És ahogy telnek az órák egyre lágyabb, egyre szelidebb....
Tesóm illata, mint ahogy az összes Chloe....<3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 8.

Időt álló klasszikus.....bármikor, bárhol, bárhová.
Egy jó nagy csókor rózsa, lágy púderrel, cédrussal, benziominnal...<3
És ahogy telnek az órák egyre lágyabb, egyre szelidebb....
Tesóm illata, mint ahogy az összes Chloe....<3

Pünyike

2017. szeptember 25.

Egyik kedvenc "régi" illatom. Egy igazi klasszikus. 19. születésnapomra leptem meg vele magam. 3000 Ft volt, ami akkor soknak számított! Nem ismertem az illatot, meg sem szagoltam, csak megtetszett az üveg egyszerűsége. Nem bántam meg, azóta is hű társam. Virágos, aldehides, pézsmás parfüm. Nem krémes, púderes, hanem áttetsző, éles illat. Olyan tiszta,fényes és hűvös, mint a Koh-i-Noor. Elegáns és időtálló. Minden alkalomra illő, rendkívül tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 25.

Myrtle

2017. április 18.

Gyönyörű, klasszikus, nőies illat az általam annyira imádott aldehidekkel és csodálatosan szép virágokkal. Nem egy könnyed lötyi, ami bármikor viselhető, szerintem abszolút alkalmi parfüm, ennek ellenére nem a rád telepedős fajta. Főleg hűvösebb időkben szeretem ŐT és a hozzá hasonló illatokat viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

egyedszilvi

2017. január 24.

Tudtam hogy ő fini lesz,tudtam,hogy meg kell ismernem.Két éve kerülgetem....biztos voltam benne....megértem rá 😊Mint Coco Chanel-re❤.Nagyon hasonló szamomra a két illat.Nagyvilági,összetett,mély,meleg,ölelő,fűszeres illat!Érdemes kipróbálni!(és nem is locsolókölni)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 24.

Atlantide

2016. augusztus 30.

Az eredeti 1975-os Chloe oriasi siker volt amikor kijott. Eros, nehez, tubarozsas, edes, komplex illat, amelybol csak egy-ket cseppet szabadott hasznalni, kulonben emelyito, fejfajdito lett. Ha valaki az eredetit szeretne megvenni, neha bele lehet futni neten, arra kell figyelni, hogy azon a felirat alul nem Parfums Chloe, hanem Parfums Lagerfeld Paris, tudnillik eredetileg ez egy Lagerfeld illat!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 30.

Poldi

2016. május 9.

Sziasztok!
Nem értem hogy miért csak a Fracas jut mindenkinek elsőre eszébe, ha tubarózsa illat. Az oké hogy egy kisebb fajta misztikum övezi, és tényleg nagyon jó, de azért nem szabad a többiekről sem megfeledkezni. Itt van az 1975-ös Chloé, ami szerintem a másik nagyágyú.
Számomra hihetetlenül gazdag, és gyönyörű illat. Tetszik, hogy ezt a nehéz tubarózsát, "megszúrták" némi aldehiddel és tölgymohával, ami által egy picit vibrálóbb lett, és így nem nyomja agyon a viselőjét. Valóban nem egy mai divatillat, de ezt mi nem bánjuk. Inkább hűvösebb időt kíván.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 9.

Sziasztok!

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)