Chloé

Ár:   36 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lil, Módosítva: 2018. január 12.

Ár:   36 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád:virágos

Fejjegy: afrikai narancsvirág, rózsaszín bors

Szívjegy: írisz, jácint, heliotrope, orgona, lilaakác

Alapjegy: pézsma, rizs, púderes jegyek

Ár: 39.000 Ft+posta , Eladó: stodra
Állapot: 75 ml, Helyszín: Miskolc, fizetés: Banki átutalás vagy személyesen

Kkk89

2021. március 17.

Abszolút kedvenc parfüm,, kár hogy már neme gyártják :( Évek óta használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 17.

Abszolút kedvenc parfüm,, kár hogy már neme gyártják :( Évek óta használom.

albertinablogg2

2021. január 4.

Nem rossz, de azért az Intense változathoz nem ér fel. Ez nekem frissebb, nem túl pézsmás, emiatt nem adok rá maximumot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 4.

Regi88

2020. szeptember 26.

Nagyon régóta " vadászom" ezt a parfümöt, hatalmas misztikum övezte eddig számomra!
Most rátaláltam, és teljesen vegyes , irreálisan vegyes érzelmeim vannak vele kapcsolatban! Egyrészt nagyon különleges jegy van benne, viszont ezt nem " felületes" szippantással érzem, csak ha jó mélyen szaglászom és csak utólag ér a kis szaglóberendezésemhez, igen mikor már majdnem kimondom, hogy nem éri meg megvenni arany-áron, akkor még érzek vmit, ami egy csoda!
Másrészt viszont mintha nem is parfüm lenne rajtam, csak egy jó illatú krém, ami / és ezt a párom pontozta/ egy 10 es skálán 7 es...
Szóval, kétségek között vergődök, mikor elő-elő bukkan egy-egy eladásra kínált darab, hogy megéri vagy nem éri meg ez nekem ....🤷‍♀️
Valószínű, hogy az eredeti ára érte a reális / 10 e/ft körüli összeg/, viszont plusszban ott van , hogy már és újra még nem gyártják, ezért akarom Őt annyira ....
Tény, ha csak magát az illatot nézem, sokkal finomabb Chloé k is vannak...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

Tény, ha csak magát az illatot nézem, sokkal finomabb Chloé k is vannak...

kanaka

2020. február 12.

Letisztult, nőies csoda!

Kevés parfümmel helyezhető egy kategóriába. Chloehoz meltó módon nem kíván trendin kihívó lenni, mégsem lehet figyelmen kívül hagyni.
Azt az érzést adja, mintha a tenger partján vonuló dűnéken sétálnál gondtalanul, miközben a kora nyári langyos szél kellemesen fújja az arcodba a friss fű illatát.
Végre egy parfüm, amiben ott a jácint, orgona, lilaakác, írisz, de olyan leheletnyi mennyiségben, hogy szinte folyton kutatja az orr.
Örülök, hogy még sikerült hozzájutnom, mielőtt az utolsó cseppek is elillannak belőle a világon.
Szeretem az illataimat folyton cserélni - gyarló tulajdonság - de tudom, hogy ezt gyakran fogom választani - míg van belőle.

Nem fogja letaszítani a trónjukról az örök kedvenceket, de ez az az illatkompozíció, amivel egyszerűen jól érzi magát az ember a bőrében. Kell ennél több?

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 12.

Letisztult, nőies csoda!

abodri

2019. október 28.

Nagyon tiszta, nagyon finom. Rajtam rendkívül tartós. Nem tolakodó, nem nyom el mindent és mindenkit. Visszafogott annak ellenére, hogy nem lehet nem észrevenni. Imádom a púderes, tisztaság illatú parfumoket.
Most a legtöbb parfümmárka elment a nagyon édes irányba, egyre ritkábban találni igazi kincseket, és számomra ez az.
Egyszerűen annyira finom, hogy amikor épp ezt használom, képes vagyok csak azért fújni a csuklómra is, hogy szaglászhassam.
Miért nem gyártják már???? Nem értem, miért vonnak ki egy sokak által szeretett illatot?
Ebből és az Eau Florale változatból van egy-egy üvegem. Minden cseppjük kincs.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 28.

Ebből és az Eau Florale változatból van egy-egy üvegem. Minden cseppjük kincs.

Evko

2019. augusztus 17.

Nekem a PARFÜM!Isteni púderes illat,és a tartóssága is nagyon jó.Még délután is kérdezik mi ez a finom illat.Egy lapon sem említhetőek vele a mostani tucat édes vattacukorillatok.Azok sehol sem lesznek már,de a Love az örök,ha máshol nem emlékeinkben mivel -természetesen-ezt sem lehet már kapni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

pearldiver66

Korcsoport: >54
2019. július 1.

Annyira megörültem,hogy ismét kapható, árukeresőn ,75 ml. teszterje. "Coty "gyártja. Nem tudom ,vajon ugyanaz a minőség,ès illattra is ? Tudja valaki esetleg? Mert ez egy fantasztikus jó edp.nagyon finom es nőies! Az egyik kedvencem! ❤️💖😀👍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. július 1.

Lupiluuu

2019. június 22.

Kedvencem.... isteni illat,intenzív ,krémes púder illat.Annyira romantikus, mint maga a szerelem. Maga az elegancia, de nem az a klasszikus,hanem inkább a modern nő illata. Erről az illatról pasztel rózsaszín csipke jut az eszembe ami egyszerre csábító és lehengerlő.Nekem ő maga az illat,a nő illata ,az én illatom❤😊❤

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 22.

Nenuka

2019. április 21.

Tökéletes kiszerelés, az a kis lánc....mmmmm
Ez a parfümök Oscar díjasa, de inkább mellékszereplő kategóriában. Egyelőre intenzívebbeket szeretek, de mindennapra, irodába való illat, vagy egy középosztálybeli egyetimista illata. Nagyon kedvelem.

Update: most szereztem maradék formában. Sok órán át érzem, kicsit olyan, mintha Versaillesben lennék újra. Van benne valami dámás, totál vintage. Aki látta a Veszedelmes viszonyokat...hát sztem ez Glenn Close vagy Michelle Pfeiffer illata...annyira imádom, most a kedvencem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 21.

Tökéletes kiszerelés, az a kis lánc....mmmmm

Piscinke

2019. február 12.

Egy kedves társunk adott el belőle fújóst, én meg, mint a szél, lecsaptam rá, ugyanis már régóta szerettem volna kipróbálni, mert fr. nevű oldalon nagyon szimpinek tűnt összetevők alapján. Persze, nagy reményeket azért nem fűztem a dologhoz, mert egyszer pl. a DKNY Pure-hoz is hasonlóan álltam, és mikor végre hozzájutottam, egyáltalán nem nyűgözött le. No mindegy, felkerekedtünk a nagyobbik fiammal, hogy átvegyük a Chloé, Love fújóst, imád BKV-zni, legalább sikerült ezzel az ürüggyel kirángatni a lakásból:) Persze jókora kerülőúton szeretett volna hazajönni, így, miután átvettük a fújóst, felszálltunk egy Isten háta mögötti villamosjáratra, ami még nagyon nem hazafelé vitt. A végállomáson fújtam egyet csuklóra, és már az első pillanatban éreztem, hogy hú, igen, ez nem véletlen volt számomra érdekes. Mintha időutaztam volna, és a saját anyám, vagy egy másik korabeli anyuka lettem volna, aki épp viszi a körzeti orvoshoz a gyerekét. Nem tudom, miért ez ugrott be, talán az illatban volt első pillanatra valami "orvosságos", vagy csak egyszerűen annyira tiszta, nőies, retró, finom, ritka illat, mint amilyen egy "múltbéli fiatal, megnyugtató anyuká"-é lehet. Aztán, míg gyermekem élvezte az utazást a rendkívül hosszú járaton, én lopva szagolgattam a kabátom ujját, és valami félkómás révületben töprengtem, hogy ez nem lehet igaz, ennyire gyönyörű, lágy, tiszta, virágos, púderes illat nincs még egy a világon, és hol voltam én eddig, hogy lehet, hogy nem éreztem meg az ismerősömön sem, aki pedig sokáig használta. Hogy lehet, hogy nem fordultam meg az elmúlt 8 évben (mert 2010-es a parfi, ha jól rémlik) senki után, pedig kellett, hogy a villamoson, metrón, akárhol valakin megérezzem...sőt, szerintem 1-2 éve még egyszer a Müllerben is próbáltam, igaz, papírcsíkon, és akkor is csak annyi maradt meg, hogy hm, hát igen, ez egész jó. Kész, végem, elvesztem. Azt hittem, az Arden True Love, majd az Intimissimi No.1 után már semmitől nem fogok nagyobb extázisba esni, de tévedtem:) És hogyan létezik, hogy egy ilyent kivonnak a forgalomból?!?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 12.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)