Chloé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: elpike, Módosítva: 2017. március 22.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

2017-es megjelenésű parfüm nőknek, Anne Flipo és Domitille Bertier közreműködésével.

Alapjegyek: cédrus, ámbra, pézsma, szantálfa

Szívjegyek: golgotavirág, vaníliavirág

Fejjegyek: citrom, yuzu, narancsvirág, körte

💜KÉTSÉGBE ESVE KERESEM 💜 Chloé Love Story Eau Sensuelle EDP
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: Andyca
Állapot: Üveges formában , Helyszín: --, fizetés: --
Ár: 5 ml 1400 Ft+ szállítás , Eladó: szawai
Állapot: frissen fújva , Helyszín: Kiskunfélegyháza, fizetés: banki utalás után küldöm

deluxchocolate

2020. május 18.

Sajnos nagy csalódás ez a “eau de parfum” , pár percig érzem az illatát. Az illatttal nem lenne probléma mert szeretem a Chloe parfüm világot , tiszta , szolid illat, tudnám szeretni, de sajnos így nem leszünk barátok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 18.

tillizus

2020. február 6.

Chloé Nomade után, jött meg a kedvem a Chloé parfümök iránt. A Nomád után azt kell hogy mondjam.sajnos ő nagyon gyenge. Legalábbis rajtam, át illata finom ugyan elegáns, csak annyira gyenge, hogy 5 perc után nem. találtam Lehet a jobb idő kell neki. nem tudom de 75 ml tesztert vettem pénzkidobás volt. 3 csillagot csak a designos üveg miatt kap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 6.

bodi.kriszti92

2020. január 30.

Nekem ez az eau sensuelle változat bizony csak naaaaagyon tetszik! :) Nagyon kellemes, jó viselni, igazán jókedvre derítő illat, tavaszra azt hiszem be is figyel majd a polcomon :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 30.

Zdorci

2019. november 5.

Itt jutottam hozzá egy kedves krémmániástól, ezúton is köszönöm, :) és milyen jól tettem, hogy megvettem. Nagyon jó kis tavaszi nyári illat. Igen, kissé öblítős tisztaság illata van de szerintem ez nem baj. Én szeretem az ilyen jellegű illatokat. A tartóssága pedig szerintem a hatósugarával együtt remek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 5.

angelina69

2019. augusztus 11.

Én biza próbáltam megkedvelni a Chloé illatokat, de valahogy egy kivételével (Love Chloé) nem az én világom egyik sem. Nekem mindegyik olyan steril, hűvös, távolságtartó. Ennek a mintának is nagy reménnyel álltam neki, hátha... De mégsem. Próbáltam barátkozni vele, de kb. negyedik alkalom után végleg búcsút mondtam neki. Ez persze nem feltétlenül az illat hibája, inkább az én ízlésvilágomé. Rajtam ez a parfüm egy az egyben egy finom, minőségi rózsaszappan illatát hozta, némi fás, krémes felhanggal. A leszáradása egyértelműen fás volt, és sajnos rajtam ismét a cédrus domborodott ki, ami kesernyésség tette az illatot a bőrömön. Visszafogott, de nem bőrközeli. A tartósságára egy szavam nem lehet. Ez az illat inkább melegebb időt kíván. A nyári hűvösebb napokon kifejezetten szúrós volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

Aquariusgirl

2019. augusztus 4.

Nem vagyok kifejezett Chloe fun, csak a zöld - már nem kapthatót használom, ami kánikulában egy igazi hűs citrusos koktél lesz rajtam.
De itt megremegett a lábam, mikor megismerkedtünk. Szereztem is üvegeset és imádom. Könnyed, friss, tisztaságos, púderes, bájos, hihetelenül nőies, egyszerúen imádnivaló. Egyetlen bajom vele, hogy rajtam sem tartós, legalábbis én egy idő után nem nagyon érzem. Bár néha - mikor már azt gondolnám, hogy semmi sincs rajtam belőle - megkérdezik, hogy mi ennek a fantasztikus parfümnek a neve. Szóval kis farinált is :-). Ettől függetlenül, ez nem edp töménység szerintem. De annyira szeretem, hogy most nem vonok le csillagot tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

Verona5

2019. február 13.

A Chloé-kkal soha nem álltam barátságban, van bennük valami olyan alkotórész, amit nagyon nem szeretek. Ez még úgy-ahogy viselhető egy darab lenne, a hozzám került mintácska alapján. Ha jellemeznem kellene: egyértelműen egy ruhaöblítő. A könnyed, viszonylag tartós, csak "semmi feltűnősködés" illatok kedvelői bátran viselhetik majd. Nekem nagyon gyengécske egy egyed, és nagyon nem kívánatos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 13.

Fanfarsang

2018. augusztus 24.

Édesanyámnak vettem ajándékba a testáplóját. Fantasztikus illat! Dekoltázsára szokta használni. A minap használtam az autóját és egész nap éreztem még a biztonsági övön az illatát! :) Elég intezív!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

erda74

2018. augusztus 19.

Nem vagyok túl tájékozott parfümök terén, mégis (vagy épp emiatt) a legtöbb illatról beugrik valamelyik másik. Erről nekem a Burberry London. Nagyon egyben van, nagyon intenzív illat, rögtön tudtam, hogy továbbadom, mikor megszagoltam, azt is, hogy kinek. Igazi karakter.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

nyuszo

2018. május 30.

Tipikus fehérvirágos illat... kifújáskor még enyhe kókuszt is éreztem (nincs benne!), szép lassan elkezdi kaparni a torkomat, ami egyre inkább visszatart attól, hogy tovább szagolgassam... egyrészt örülök is neki, mert semmiféle kisördög nem fészkelte be magát a tudatalattimba, ami folyton azt sugdossa, hogy ez a parfűm kell nekem... szép, nyugodt délutánnak nézek elébe :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 30.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.