Chloé

Ár:   12 290 Ft-tól   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2019. január 7.

Ár:   12 290 Ft-tól
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2016

Illatösszetevők:  narancsvirág, borsos jegyek, nasturcia és szilva virág

Ár: 4500 Ft + postaköltség , Eladó: Flowergirl1
Állapot: 75 ml / kb.25-28ml, Helyszín: --, fizetés: Szállítás: postán maradó ajánlott küldemény, Foxpost. Fizetés: előreutalással.
Micike68

2019. szeptember 8.

Nagyon kellemes, könnyed virágillat, egy kis citrusossággal megbolondítva. Én nagyon tudnám szeretni, ha kicsit tartósabb lenne. Két hete használom, de se melegben, se hűvösebb időben nem tart rajtam 2-3 óránál tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

bugeyes

2019. augusztus 24.

Eleinte kissé idegenkedtem a márka illataitól, viszont így nyárra szerettem volna egy lágyabb illatot, amit alkalmakra, vacsorákra stb. is viselhetek. Alapjáraton inkább lazán szeretek öltözködni, persze vannak alkalmak, amelyek megkívánják, hogy az ember lánya igenis csinos, elegáns legyen, és ezekhez az alkalmakhoz tökéletesen passzolt is ez az illat. Egyáltalán nem bántam meg, hogy megvettem, de azért szerintem, ha elfogy az “elegáns illatom”, akkor tovább fogok kísérletezni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

senskin

2018. február 17.

Az igazi romantikus Nő illata, csodás. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 17.

Az igazi romantikus Nő illata, csodás. :)

Jillian

2016. szeptember 5.

Ez az illat pedig a törékeny, bájos nők illata: finom, romantikus, kifinomult, gyöngyvirágos.
Első randikra tudom igazán elképzelni egy csinos ruhával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

Első randikra tudom igazán elképzelni egy csinos ruhával.

mate

2016. augusztus 20.

Nagyon finom illat!!! Egy kicsit Dior J'adore-os nekem (amit szinten szeretek), pedig osszetevojukben nincs hasonlosag. En nagyon szeretem magamon erezni es erzem is egesz nap. Kellemes illat,nem harsany,nem hivalkodo. Raadasul,mindenkinek tetszik☺.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 20.

szeliger

2016. március 2.

Intenzív virágos illat, abból a fajtából, amelyik először érdekesnek, bájosnak tűnik, de aztán alig várja az ember, hogy lemoshassa. Nem bírtam ki, hogy ne nézzem meg a többiek véleményét a fragrantica-n, erre mit látok ott szép zöld betűkkel? Anne Flipo alkotott ismét, most már mindent értek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 2.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol