Best of Beauty 2019

Chloé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fenvik, az összetevőket feltöltötte: dameliepoulain, Módosítva: 2018. január 12.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos

Illatösszetevők: bergamott, damaszkuszi rózsa, magnólia, fehér pézsma, borostyánIllat

Ár: 16.800,- Ft , Eladó: Tarzicia
Állapot: Csak próbafújt, lásd kép, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy átutalás után Foxpost/posta
albertinablogg

2019. március 5.

A legeslegvonzóbb illata a Chloénak, amit valaha piacra dobott.

Update: Sajnos nem ér nyomába a Love Intense-nek. 4 csillagot kell, hogy adjak neki, mert emlékszem, a megjelenésének idején (2013) sokkal fiatalabb nőként (bár már akkor is eléggé komoly voltam a korosztályomban), nagyon szerettem, szettben kaptam Karácsonyra a nagyimtól. Tegnap aztán találtam egy original 1,5 millis termékmintát az egyik táskám aljában, kifújtam a csuklómra és valahogy már nem tetszett annyira, mint akkor. Pedig most még akciós is. Nem tudom, valahogy a Chanel No.5 annyira belerágta magát az elmémbe az aldehides töménységével, hogy a Chloé rózsás frissessége sajnos (és itt a frissességre gondolok) már nem tetszik. Egy mélyebb, teltebb rózsás illatot szívesebben viselnék. A csomagolása még mindig a legjobb, a Nomade-é egy vicc. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

A legeslegvonzóbb illata a Chloénak, amit valaha piacra dobott.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. szeptember 20.

Pótolom, ami a termékleírásból kimaradt: “A Roses de Chloé parfüm elvarázsol gyengédségével. Azonnal hihetetlen frissességet áraszt, köszönhetően a benne rejtőző bergamottnak, amit édes damaszkuszi rózsa esszencia fon körbe, cseppnyi magnóliával vidámítva. A bőrrel érintkezve kinyílnak a Chloé illatház jellegzetes jegyei: az ámbra és a pézsma.”
Ahogyan más parfümnél is már bevallottam, kedvelem a Chloé illatait, a jellegzetes jegyei miatt. Egyáltalán nem zavar a hasonlatosság bennük, sőt.
Elegáns illat, a klasszikus elegancia híveinek.
Kicsit sok lett benne a piros, ezért csak négy a pont, kár érte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

Elegáns illat, a klasszikus elegancia híveinek.
Kicsit sok lett benne a piros, ezért csak négy a pont, kár érte.

Avenly

2018. július 11.

Általában nem szeretem a rózsás illatokat, de ez csodás. Az egyik kedvenc hétköznapi parfümöm. Friss, finom, nem tolakodó. A tartóssága viszont sajnos nem az igazi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 11.

Chrissy

2017. november 8.

Helló, szia! ... Aztán csá.
Kedvesen üdvözöltem és fogadtam ezt az illatot, mert nagyon kellemes, üde, rózsás illat, de ő nem viszonozta a vendégszeretetemet, és illetlenül hamar távozott...Rosszul is esett tőle. Örültem volna, ha még marad egy kicsit.

Bájos, kedves illat, picit citrusos, éppen csak annyira, hogy ne legyen nyanyás-rózsás. De érezni a rózsát, a frisset, harmatosat. Nem tolakodó, de nagyon kellemes, halvány rózsaszín és fehér rózsák illata egy harmatos reggelen. Számomra nem kiemelkedő a rózsás illatok között, de biztosan tartanék belőle itthon, ha tartósabb lenne.

Benne van a bágyadt reggeli napfény illata, amely lassan felszárítja a rózsák bársonyos szirmain a harmatcseppeket. Romantikus, nőies illat. Csipkés zsebkendőre fújva lebegtetném fehér kesztyűs kezemben a lovagomnak :) Mert textilen tartósabb.
Így csak 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 8.

Helló, szia! ... Aztán csá.

Így csak 3 csillag.

Monysza

2017. október 12.

Az illata azonnali szerelem volt, könnyed friss és nőies. A tartósságában nagyot csalódtam sajnos, kifújás után csak az első 10-15 percben intenzív(pedig van hogy 4-5 helyen is befújom vele magam) utána egyre gyengül, egy óra után már alig érezhető. Bárhova elindultam ezzel az illattal magamon, mire odaértem olyan mintha nem is használnék parfümöt. Szerintem annak ellenére is, hogy EDT sokkal tartósabbnak kéne lennie.(volt már több ilyen parfümöm)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 12.

Burya

2017. október 7.

Ez az illat meglepett, s tette mindezt határozottan jó értelemben. Imádom a rózsa illatát, mindenféle fajtáját, de általában vagy túl citrusosak (ezt az én bőröm műveli, ami máson friss és szép, az rajtam savanyú és szúrós), vagy túl édesek, keverve mindenféle cukros rémséggel, vagy tömény rózsaolajra hajaznak. Ez viszont nem csak hogy nem túl édes, de épp annyira gyümölcsös, amennyire az akár egy nyári napon is jóleshet, és a rózsás illatok harmadik jellemző nyavajájának sem esik áldozatul, azaz nem fullasztóan tömény. Mindezek tetejébe pedig még tartós is, 7 órája próbáltam belőle egy fújásnyit a csuklómon, és még mindig rendületlenül illatozik. Kis mintám van belőle, egyelőre még tesztelem, de erős a gyanúm, hogy pár héten belül már a polcon fog figyelni. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 7.

Niki0215

2017. augusztus 6.

Nagyon megfogott az illat, úgy, hogy nem kedvelem a rózsavizes illatokat...de ez szerelem lett, szépen bontakozik ki az idô múlàsàval...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

ngyorgyike

2017. július 11.

Ez a kis parfümöcske a tavaszi-nyári illatom. Nem tolakodó, mindig friss virág illat. Nyami!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

stiles

2017. július 2.

A Chloe EDP nagyon gyorsan a kedvencem lett, gondoltam, a "kistesóját" is kipróbálom, de ez nekem nagyon nem jött be. Tolakodó, tömény rózsa, még másnap is érzem magamon, zuhanyzás után is, szinte fullaszt. A környezetemben sem tetszett senkinek sem (legalábbis rajtam), szóval továbbadtam a mintát, hátha valaki más megszereti.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 2.

MlleLevent

2017. március 16.

Szerelem ez a parfüm. :) Az illata azt az életérzést testesíti meg, mikor egy fiatal lány sétál egy rózsakertben, életkedvvel, álmokkal, boldogsággal és reménnyel telve, közben a Nap sugarai melegen sütnek, és lágy szellő simogatja a leveleket. Egyszerűen isteni! Ebben az illatban benne van a szépség, a nőiesség, az öröm. És nem mellesleg, meglehetősen tartós, reggel magamra fújom, és este még érződik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 16.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.