Chopard

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. február 21.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatösszetevők: gyümölcsök, jázmin, pink bors, ánbra, fás jegyek

Chopard Brilliant Wish+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5-10 ml frissen fújva, üvegesen még átgondolom:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)
✵fùjòs Chopard Brilliant Wish
Ár: 1500Ft/ 10ml + pkg , Eladó: 0808
Állapot: Frissen fújva üveg fújósba, Helyszín: --, fizetés: Banki utalás , posta

lacrymosa88

2020. május 18.

Rertó, enyhén púderes, szappanos, virágos, de nem édes illat. Inkább idősebbeknek való, 30 alatt nem nagyon tudnám elképzelni senkin. És valahogy komoly. Mármint nem az a jókedvre derítő, happy illat, hanem inkább egy lecsendesedett egykori lázadó.:-) Hasonlót még nem illatoltam, úgyhogy igazán egyedinek mondanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

wildrose

2019. szeptember 17.

Kifújáskor picit édeskés-gyümölcsös egy kis pikáns rózsaborssal, aztán szolid jázmin, leszáradása pedig bársonyos, érzéki borostyán és hűvös fás. Kellemes, kissé sejtelmes, számomra tavaszi illat, közepesen intenzív és a tartóssága is rendben van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Vaslady

2017. október 5.

2014. május 21
Próbálgatom bőrömön,kellemes fás..és.még mindig fás illat....
Mivel ezek nekem nagyon tetszenek,igy ő is bejön.
Bors illat,gyümölcs...de virágot nem érzek benne.
Nem könnyű,nem nyári,kimondottan télen viselném....
Valahogy olyan egyedi,szerintem megosztó parfüm lesz....
Nem édes...
Update:tavaly oktober óta,nem próbáltam,de a napokban ujra eszembe jutott,azóta naponta kerülgessük egymást ,próbálgatom és egyre jobban tetszik,lehet ez a korai nyár hozzá ki belőle a legjobbat a bőrömön.Most telitve vagyok parfümökkel de kora őszre meg fogom venni,annyira szép fás ,titokzatos,mint egy csillagokkal teli fekete éjszaka...
2017.10.05
Évek óta kerestem,de a nyomát sem leltem.
A kis mintám is a sok próbától kifogyott,és bizony már egy jó ideje,csak ábrándoztam róla...mignem!
A notinon,újra kapható!
Igaz,csak 30ml-s változatban,de azonnal a virtuális kosárba dobtam.
Ma reggel meg is érkezett,és papircsikra fújva hagytam a szoba közepén az asztalon.
Délután 2 óra,most tesztelem.
Tartós illat,és számomra igazán különleges.
Az üvegéről is ejtsek pár szót.
Gyönyörű,mint egy gyémánt,szép kidolgozás és forma.
Tetején arany kupakkal,ami tökéletesen illik a desinghoz.
A doboza egy vajszinű nem sima felület,amin gyöngybetűkkel szerepel arany szinben a Chopard felirat.
Maximális elégedettség,és igazán Brilliant Wish....avagy tökéletes ajándék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 5.

2014. május 21
Próbálgatom bőrömön,kellemes fás..és.még mindig fás illat....
Mivel ezek nekem nagyon tetszenek,igy ő is bejön.
Bors illat,gyümölcs...de virágot nem érzek benne.
Nem könnyű,nem nyári,kimondottan télen viselném....
Valahogy olyan egyedi,szerintem megosztó parfüm lesz....
Nem édes...
2017.10.05
Évek óta kerestem,de a nyomát sem leltem.
A notinon,újra kapható!
Igaz,csak 30ml-s változatban,de azonnal a virtuális kosárba dobtam.
Délután 2 óra,most tesztelem.
Tartós illat,és számomra igazán különleges.
Az üvegéről is ejtsek pár szót.
Gyönyörű,mint egy gyémánt,szép kidolgozás és forma.
Tetején arany kupakkal,ami tökéletesen illik a desinghoz.
Maximális elégedettség,és igazán Brilliant Wish....avagy tökéletes ajándék.

Echooo

2013. november 17.

Tartósságra jobb, mint a sima Wish, pedig nekem az jobban tetszik valahogy. Ez is nagyon finom, nekem különlegesnek is tűnik, de valahogy az egyetlen dolog, amire asszociálok róla, az az, hogy most zuhanyoztam valami nagyon retró, nagyon szappanos illatú szappannal és végiggurultam egy virágmezőn utána - biztos, ami biztos. Tetszik egyébként, többször is megcsapott az illata, pedig egyik csuklómon ez volt, másikon a sima Wish, a simát nem éreztem annyiszor. Mindkettő kell. :)
Ja, és elég fura, hogy ennek az illatára konkrétan nem emlékszem, a Wish-ére pontosan. Ennek csak az maradt meg a fejemben róla, amit eszembe juttatott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 17.

Pearl

2013. november 6.

Parfüm leírása Chopard Brilliant Wish

A misztikus csillagos égbolt ugyanolyan átláthatalan, mint a mágikus női lélek rejtelmei, melyhez különleges ékszerek és brilliáns illatok illenek, melyek kifejezik egyediségét. A Brilliant Wish az egyik legutólsó és mégis a legértékesebb Wish kiadás. Kiemeli a nőiesség auráját, az eleganciát a jázmin és a gyümölcsös tónusok biztosítják, melyeket a fás akkordok finomítják egy kicsit. 2010 - ben került ez az illat a piacra.

Ajándékba kaptam, imádom:) Igazi téli illat, különleges és nem tucat:)
Tartósságra: 10pont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 6.

Parfüm leírása Chopard Brilliant Wish

Ajándékba kaptam, imádom:) Igazi téli illat, különleges és nem tucat:)
Tartósságra: 10pont.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)