Best of Beauty 2019

Chosungah 22

Ár:   $12   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   5,6 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Funnyface, Módosítva: 2017. augusztus 25.

Ár:   $12
Kiszerelés:   5,6 g
Kategória:   Sminkek szájra

Ajaktinta és ajakfény egy csomagolásban. Az akajtintának bátor, élénk árnyalatai és az ajakfény fényessé, teletebbé varázsolják az ajakat. Négy árnyalatban kapható.

Funnyface

2017. szeptember 3.

Ez a termék már évek óta szerepel a kivánságlistámon. Most végre elérhetőbb áron, könnyebben megtudtam rendelni, és határtalan a boldogságom. Chiffon árnyalat mellett döntöttem, ami meleg tónusú hotpink. Ajkaim természetes színéhez egészen közel áll, nem bántam megválasztásomat. Még piros és burgundi árnyalokban lehet rendelni. Az ajaktinta része fantasztikus. Vizes formula, zselészerű állaga van. Csak úgy felcsússzan az ajkaimra, könnyen eloszlatható, nem folyik a számba a fele. Nagyon jó az aplikátor is. Egyenletesen színezi meg az ajkaimat, és nagyon meglepően természetes a végeredmény. Könnyen lehet vele koreai ombre szájsminket készíteni vele. Tényleg nagyon természetes, én nagyon-nagyon-nagyon sok koreai ajakterméket próbáltam már, rajongója vagyok nekik. Ez az ajaktinta kenterbe veri őket, ami természetességét illeti. A szájfény érzékeny pont számomra, soha nem használtam korábban, mert ragad, csúszik, ajaktinta rajongó vagyok. Hezitáltam is, hogy megrendeljem ezt, mert hallottam, hogy a szájfénye ragad. De örülök, hogy végül megrendeltem. Igen, ragad. Igen, nagyon. De mégis valahogy más, mint a többi. Nehezebb felvinni, de olyan jó az aplikátor és a szűkítő a csomagolásban, hogy éppen annyit viszel fel belőle, ami feltétlenül szükséges. Nem csúszkál, ez bomba biztosan a helyén marad...órákra... Valóban beleragadhat a hajam, ez tény, de ennek a terméknek meg tudom bocsátani. Az utolsó centig megéri az árát, nem is értem, hogy csak ennyiért adják. Óvatos evést, ivást még a szájfény is túlél.
Aki szereti az ajaktintákat, annak nagyon ajánlom. A ragadóssága furcsa, megszokást igényel, de meghálálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Színezék. Piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!