Cien

Ár:   539 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2015. október 5.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

• Tartós hidratálás: a Liftan HYDRO komplex glicerinnel és panthenollal szabályozza a bőr nedvességtartalmának egyensúlyát.
  • Ápolás: Liftan HYDRO komplex értékes hatóanyagai javítják a bőrképet és érezhetően puhává teszi a bőrt.
  • Az UVA/UVB-szűrő (4-es fényvédőfaktor) és az E-vitamin véd a napsugárzás okozta bőröregedés ellen.

SophieHu

2020. április 9.

Második alkalommal amikor felvittem az arcomra, elkezdett csípni, le kellett mosnom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 9.

Szandika12

2018. november 26.

Egyelőre nem rossz termék, elsőre meglepődtem hogy zöldes-kékes. Az állaga nagyon klassz, felfrissülés volt használni, keveset használtam belőle, úgy érzem hidratálta a bőrömet. Remélem huzamosabb ideig használva is jó lesz :).

Update: Végül is egy hetente 1-2-szer használom, hogy ne száradjon ki a bőröm, azért kell neki ennyi hidratálás, így nem észleltem zsirosodást sem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 26.

typical

2017. szeptember 1.

Nekem nagyon nem jött be ez a termék, úgy kiszárította a bőrömet néhány napi használat után, hogy hetekig hámlott utána a homlokom.
Bizakodva vettem meg, mert a rózsaszín (24H) változata egész jó volt, de ez nagy csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

beacs3

2016. május 5.

Nekem nagyon tetszik ,jól hidratál ès az illata is szuper.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 5.

Nekem nagyon tetszik ,jól hidratál ès az illata is szuper.

dizabella01

2015. szeptember 26.

Jó kis krém, megfelelően hidratál, kellemes az illata is. Kicsit talán fényessé teszi a homlokomat 2-3 órára rá, de szerintem ez normális, ugyanis nem egy mattító krém. Ára csodás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

boglars

2015. szeptember 15.

Éjszakára használom olyankor, mikor a hideg kiszárítja a bőröm, vagy napozás után, ha leégtem. A célra tökéletesen megfelel, jól hidratál, puha lesz utána az arcom. Szeretem az illatát is. Ha nagyon kifújja a szél és kipirosodik a bőröm, csípi ez a krém (pár percig), szerintem nem érzékeny bőrűeknek találták ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 15.

devcat

2015. március 30.

Mintha viaszt kentem volna az arcomra, borzalom :( végighúzom az ujjaim és elcsúszik az arcomon még 20 perc után is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 30.

AdriannaKiara

2014. december 19.

meg a nyaron vettem. konnyu kis hidratalo;}

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 19.

meg a nyaron vettem. konnyu kis hidratalo;}

Bibi

2014. november 29.

A "Liftan HYDRO komplex értékes hatóanyaga" fullasztó, viaszos érzést és sok pici pattanást okozott. Katasztrófa ez a krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 29.

Matilda

2014. október 28.

Az itteni vélemények alapján vettem, viszont nekem a zsíros bőrömön 1 óra után úgy csillog, mintha beolajoztam volna magam. Így sajnos nappalra nem tudom használni, akkor kenem fel ha nem megyek sehova vagy éjszakára, de akkor is felitatom kicsit lefekvés előtt. Ettől függetlenül valóban jól hidratál, télre szerintem optimális lesz a bőrömre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

A pektin egy heteropoliszacharid (szénhidrátokkal rokon vegyület), mely a magasabb rendű szárazföldi növények (húsos gyümölcsök például alma, körte; valamint húsos gyökerek például sárgarépa, murok) sejtfalából állítható elő. A pektint először Henri Braconnot írta le 1825-ben. A tiszta pektin fehér, alaktalan tömeg, amelynek íze és szaga nincsen; vízzel sűrű, kocsonyaszerű tömeggé lesz és ebből alkohollal ismét leválasztható. A pektin a kozmetikumokban a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályózó, megkötő (célja, hogy a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő.

Csersav. A szőlőcukor galluszsavval alkotott észtere. Összehúzó, vérzéscsillapító, sebgyógyulást segítő vegyület. Paula Begoun szerint erős antioxidáns, aminek lehetséges, hogy még rálkellenes hatása is van.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.