Cien

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Oslacrimale, Módosítva: 2014. április 29.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Különleges összetételű vitaminkeverék segítségével védi a bőrt a kiszáradástól. Gyorsan beszívódik, ezután a kézbőr jobb tapintású lesz.

Kiszerelés: 125 ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

zozi

2015. május 24.

Én is a mandulásat szoktam venni és nagyon szeretem. Éjszakára szoktam használni, mert nem tunik el teljesen a kézrol, de em is baj. Imádom. Olcso és nagyon jó. Télen nagyon száraz a kezem, de ha bekenem reggelre szépen helyrerakja. A csomagolása megvaltozott most vettem észre, de a krém erzésre és illatra is ugyan az.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 24.

Bolvarin

2014. november 28.

Nekem a mandulaolajos van meg, és nagyon megszerettem. Első használatkor azt hittem az utolsó is egyben, mert véletlenül többet nyomtam a kelleténél, és nehezen szívta be a kezem az illatáról nem is beszélve. Már-már irritálta az orromat, annyira erős volt.
Kitapasztaltam, hogy nem kell belőle sokat nyomni, kevéske is elég, gyorsan beszívódik és egyfajta védőréteget képez a kezemen, ami nem engedi kiszáradni. Tartósan hidratál, egy Nivea kézkrémemre emlékeztet. Az illatával viszont nem vagyok kibékülve, nekem túl erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 28.

wwecmpunk

2014. március 17.

A mandulaolajos, shea vajas van meg és nagyon szeretem.
Gyorsan beszívódik, alaposan hidratál, nagyon finom illata van és az ára is jó.
Nagyon sokszor mosok kezet egy nap és ha télvíz idején a sok kézmosás, plusz a szél is teljesen kiszárítja a kézfejemet, akkor ez pár nap alatt helyrehozza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 17.

A mandulaolajos, shea vajas van meg és nagyon szeretem.
Gyorsan beszívódik, alaposan hidratál, nagyon finom illata van és az ára is jó.

muffinmonsuta

2014. március 9.

Úgy kaptam ajándékba mind a két tubust
A mandulás: Illata nem nagyon van,de legalább nem túl erős,utána néztem az összetételének és a többi kézkrémhez képest ez valami mennyei dolog.:DDD Megpróbálom többet használni. Hátha lesz valami hatása csak az a zsíros érzés miután bekenem nagyon nem tetszik.:D Meg egyáltalán nem szimpatikus ez az egész krém.><

Anti-Age:illata ennek sincs nagyon,de jobban tetszik ez a krém,mint az elöző,ezt is megpróbálom használni többet hátha észreveszem a változást.

Viszont,aki tudna ajánlani egy nagyon jó kézkrémet megviselt kezekre azt nagyon megköszönném!:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 9.

Úgy kaptam ajándékba mind a két tubust

sada

2014. március 8.

A kékből használtam el egy tubussal és nagyon szeretem. Jól hidratálja a kezem, sokat mosom naponta, így mindannyiszor krémezek is. Jó az illata, nem túl erős, újra fogom venni. Ja és olcsó is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 8.

szaboka79

2014. február 21.

Az itteni pozitív vélemények felcsigáztak, kíváncsiságból megvettem. És azt kell mondjam, nem bántam meg, nekem tényleg jó! Hamar beszívódik, annak ellenére, hogy dús, tápláló krém. Jól hidratál, meg merem kockáztatni, hogy még kézmosás után is tart a hatása. Az illata átlagos, semmi extra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 21.

kisverus

2013. december 21.

Ár-érték arányban verhetetlen a cien termékekhez méltón, valóban gyorsan beszívódik, és az illatát is kedvelem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 21.

incifinci28

2013. november 19.

nekem nagyon bevált! mindig brutálszáraz volt a kezem és ez helyre tette! ezentúl csak ezt! (kék színű tubus)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 19.

gyovai890

2013. október 16.

Jó kis krém de egy kicsit zsíros érzetet hagy maga után!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 16.

Jó kis krém de egy kicsit zsíros érzetet hagy maga után!

timeej

2013. október 9.

Elég jó kis krém, jól beszívódik, az illata is finom (a kéket szoktam venni én is). Hidratálja a kezem, de nem eléggé, ezért vonok le tőle egy csillagot. Napközben jó kenegetni, mert hamar beszívódik, de éjjelre valami tartalmasabb krém kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Niacinamide, Tocopherol

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.