Cien

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mse02, Módosítva: 2015. szeptember 30.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

• Napi rendszerességgel használhatjuk a megtisztitott arcon, nyakon és dekoltázson. Ideális alapréteget képez a Make-up alatt is.
  • A liftan INTENSIVE komplex Q10 -zel és hyaluronsavval támogatja a bőrsejtek önvédő mechanizmusát, csökkenti a ráncok mélységét és rendszeres használata megelőzi újak kialakulását.
  • Az UVA/UVB -szürő (4-es fényvédőfaktor) és az e-vitamin véd a napsugárzás okozta bőröregedés ellen.
  • Értékes hatóanyagok hidratálják a bőrt és érezhetően puhává teszik azt.

drzhczk

2019. február 16.

egy nyaralás kapcsán vásároltam meg tűzoltásként, ugyanis a jól bevált patikai keverésű hidratálóm hűtőben kell tárolni, így nem kockáztattam meg, hogy mire odaérünk, a hőség tönkreteszi. amikor megérkeztünk, akkor jöttem rá, hogy szószerint semmiféle krém nincs nálam, így sürgősen kellett valami. őszintén szólva, csak lekaptam a polcról, day cream, Q10 és még anti wrinkle is? ez jó lesz! a nyaraláson csak ezt használtam, tette a dolgát, aztán amikor hazaértünk, félre is lett téve. a napokban találtam rá újra, és azóta csak ezt használom. imádom az illatát, olyan igazi kencefice illatú, mint gyerekkoromban anya krémjei, az én bőröm nem irritálja, és tök jól működik a hidratáltság is. nem mondom, hogy csodaszer, vagy újravevős, de ha valaki hasonló cipőben jár, vagy csak nincs ötlete, és unja az előző arckrémjeit, bátran próbálja ki! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 16.

gyula1971

2018. december 4.

Új csomagolásban ismét kapható. Borotválkozás után nyugtatja a bőrt,ezért vettem,és nincs erős illata. Férfiak is használhatják. Kizárólag száraz bőr helyén a borotválkozás után. Zsíros homlokon nem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 4.

putz.rebeka

2014. november 1.

Használom már 1-2hónapja megvettem az esti tesoját is én a nappali verziót szeretem nagyon is könnyed, hamar beszívódik, de az estit úgy érzem h nagyon kevés kell az én bőrömre mert annyira eltömíti a pórusaimat h egykét helyen acne alakul ki és egyszerűen azokat nem tudom kezelni mert zsíros de a nappali 5 :) szeretem használni ajánlom főleg h olcsó is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 1.

zsazsa22@citromail.hu

Korcsoport: >54
2014. augusztus 7.

Már többször használtam,elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. augusztus 7.

Már többször használtam,elégedett vagyok vele.

Lory

2014. július 19.

A leírásban ígérteket hozza,puhább,kisimultabb lesz tőle az arcbőröm.Nem nehéz krém,hamar beszívódik,nagyon tetszik hogy semmilyen zsíros érzetet nem hagy maga után,simán rá lehet sminkelni is.Ráadásul ennyi pénzért...Kenterbe veri az 5-ször drágább társait.Nem tudok miért csillagot levonni.Újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 19.

cserryy

2014. április 27.

Az én arcomon szinte semmilyen krém nem szívódik be teljesen, de a Cien Refreshing Facial Toner használata után felkenve még a zsíros arcterületeimen sem marad krém, vagy csak nagyon kevés, mert jól beivódik. Az illata és a hatása is nagyon jó. Árban is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 27.

mse02

2014. március 24.

Elsőre nagyon jó illatú , finom krém. Hihetetlen hogy ilyen összetevőkkel ilyen árban van! (600 alatt a lidlben) Más drágább krémek is tartalmazzák ezeket az összetevőket. Első használat után megelőlegezem neki az 5 csillagot, aztán jövök később az update-el.

Le kell pontoznom, mert hosszú távon semmi eredményt nem produkált.
Így most nyárra túl sűrűnek találom, ezért félre teszem télre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 24.

Le kell pontoznom, mert hosszú távon semmi eredményt nem produkált.
Így most nyárra túl sűrűnek találom, ezért félre teszem télre.

sada

2014. március 8.

Épp most fogy el, de tuti újra fogom venni. A sok-sok krém közül pont ez lett a kedvencem, pedig ezt akkor vettem, mikor nem akartam drága krémet venni, de éppen kellett valami. Kellemes felkenni, enyhe narancsos illata van, nagyon jól beszívja a bőröm és nem zsírosodik be később sem, pedig kevert a bőröm. Lehet nyáron be fog, erről majd akkor tudok nyilatkozni :) Kellemesen puha lesz utána a bőröm, nekem nagyon bejött, és ez is olcsó krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 8.

lavande

2013. július 31.

Természetesen sokat nem vártam ettől a krémtől (se). Az én zsíros bőrömnek túl sok. Nagyon sokáig zsíros tapintású az arcom, nem szívja be rendesen. Még reggel is érzem a krémet, főleg most nyáron. Meghagyom télire, hátha akkor jobban szükségem lesz a hidratálásra. Kicsit sűrű az állaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 31.

mano

2013. július 2.

anyukám kezdte el használni én meg nem bírtam ki, hogy ne nyúlkáljak bele. Nagyon megszerettem, puha lesz tőle a bőröm, úgy érzem tényleg ápol, jó érzés rá sminkleni. Nyárra kicsit tényleg sok, elég hamar lefolyik rólam, de este még ilyenkor is lehet használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ubiquinone, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Coleus Forskohlii Root Extract
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Csersav. A szőlőcukor galluszsavval alkotott észtere. Összehúzó, vérzéscsillapító, sebgyógyulást segítő vegyület. Paula Begoun szerint erős antioxidáns, aminek lehetséges, hogy még rálkellenes hatása is van.