Cien

Ár:   600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cintialaura, Módosítva: 2017. január 27.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Limitált kiadás

Citromfű & varázsmogyoró nyugtató arckrém érzékeny bőrre.

A természetes anyagok kombinációja kifejezetten az érzékeny bőr igényeinek kielégítésére készült. A gyengéd formula csökkenti a bőrirritáció és 24 órás hidratálást nyújt.

mrs.imperator

2019. március 8.

Amikor a Lidlben megláttam ezeket a Nature termékeket egyből vettem belőlük párat, így a krém is a kosaramba került. Szeretem a gyógynövényes natúr termékeket. Ha éjszakára pazarlásnak érzem a drágább fényvédős arckrémeimet használni, ezt kenem fel. Kicsit zsírosabb de éjszakára pont jó hidratálásra. Smink alá nem próbáltam ki. Jó illata van. Illetve még utazáshoz szoktam éjszakai krémnek vinni a praktikus kivitelezése miatt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 8.

tothbernadett

2017. június 26.

Várandósságom alatt olyan krémet szerettem volna használni, aminek az összetevői barátságosak. Pont szembenézett velem az egyik eldugott polcról, amikor a Lidl-ben vásároltam. Nem állítom, hogy csodaszer, de az biztos, hogy hidratál. Ha lusta vagyok, a szemkörnyékre is ezt kenem, és egyáltalán nem irritál. Az összetevőihez és tudásához képest az ára nevetségesen alacsony, ezért megkapja az ötöst.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 26.

writa

2017. május 14.

Nem túlságosan hidratál, de nem is irritál, gyorsan beszívódik. Szép összetevői vannak, olcsó is. Nem eget rengető. De tetszik, hogy tubusban van, higiénikus és jól adagolható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

tomkogy

2017. május 10.

Másodszor vettem, legutóbb valamivel több, mint 300 Ft-ért. Szerintem nagyon jól hidratál és ennél többet nem is ígér. Egy szérummal kiegészítve még jobban teljesít és az ár/érték aránya nyilvánvalóan remek. Ezért 5 csillagos szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 10.

csokilany

2017. március 31.

Nekem a bőrirritációt nem csökkenti, de tényleg nagyon jól hidratál, nekem nagyon puha lett tőle a bőröm, nem irritálja. Igazából az én bőrtípusomra kicsit sok is, száraz bőrűeknek bátran ajánlom. Kellemes citrusos növényes illata van, és gyorsan beszívódik. Külön pluszpont a praktikus és higiénikus kiszerelés! Nagyon kedvező alapáron is, én akciósan 449 ft-ért vettem, azt hiszem ilyen szép összetevőkkel nem találok ennél olcsóbbat. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 31.

mse02

2017. február 6.

Számomra nem túl kellemes illata van, az arcomat sajnos irritálta, ezért most kézre használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

Antioxidánsok: Tocopherol, Phytic Acid
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.