Cien

Ár:   €1.29   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eperturmix, Módosítva: 2017. szeptember 26.

Ár:   €1.29
Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Hajápolók

Tápláló balzsam értékes makadámia olajjal gazdagítva az erős, rugalmas és selymes fényű hajért.

zsizska

2019. szeptember 26.

Bevallom, nem vettem volna ezt meg. Elutaztunk pár napra és otthon hagytam a balzsamomat, gyorsan vettem ezt. Nem akartam sokat költeni, hiszen éppen előtte vettem egy másik balzsamot. Lényeg a lényeg, hogy nagyon kellemes csalódás ez a termék. Nagyon kellemes tapintású lesz, az amúgy eléggé száraz hajam. Újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

Naoto

2019. augusztus 10.

A célnak abszolút megfelel, könnyen kifésülhető és valamivel puhább lesz tőle a hajam. Csodát én nem várok egy balzsamtól, főleg, hogy a korábban próbált drágább balzsamok sem adtak ennél többet. Az ára nagyon jó, és sokáig elég. Nem éreztem kifejezetten nagy különbséget közte és a márka keratin repair balzsama között, de annak jobb az illata, úgyhogy nem ezt fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

hippiesaur

2019. május 27.

Nekem olyan, mintha nem csinálna semmit. Elég szárazak a hajvégeim, és csak oda szoktam feltenni, de nem lesz tőle fényes a hajam, hanem sprőd és csúnya marad. A kifésülhetőségen segít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

szpetra0615

2019. május 22.

Olcsó, viszont nagyon hatásos. Az én hajam könnyebb és puhább lett tőle, és az illata is nagyon jó. Ajánlom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 22.

hambi

2019. április 24.

Tud annyit, mint egy Dove balzsam, de sokkal olcsóbb. Viszont az illata nekem kicsit sok már.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

fdorottya

2019. március 7.

Nem rossz, de nem az a kategória ami miatt ódákat zengenék róla. Egynek elmegy, ha nagyon kell valami. Nem vettem észre semmilyen változást a hajamon. Nem könnyítette a kifésülést. Max jó illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

Mogyi

2018. november 11.

Párom lepett meg vele, de nem fűztem hozzá túl sok pozitív gondolatot, de meglepett az első használat után! Szeretem az illatát, és a hajam is szereti!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 11.

Vicus

2018. november 1.

Nagyon erős, parfümös illata van, ami a hajban is megmarad kicsit. Selymes és puha lesz tőle a hajam, de sajnos hamarabb is zsírosodik. Praktikus a tubusos kiszerelés és olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.

Sztellaaaaa

2018. október 12.

Ugyan úgy táplál és fényessé, puhává, kifésülhetővé teszi a töredezett hajszálaimat mint a drágább társai, sőt, még túl is tesz azokon!
Megérni kipróbálni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

Megérni kipróbálni!

laszlobrigi04

2018. október 5.

Alapvetően szerintem a flakonban is érződik az illata és az erőssége, akinek ez nem tetszik ne vegye meg. Én imádom, már-már sajnálom, ha 1-2 nap utan enyhül az illata. A hatása is hozza az elvártat, minden hajmosás egy élmény vele. Zsírosító hatásáról nem tudok beszámolni, mert egy balzsam nem a hajtövekre való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 5.

Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Hydrolyzed Silk
Vitaminok: Panthenol