Cien

Ár:   €1.29   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eperturmix, Módosítva: 2017. szeptember 26.

Ár:   €1.29
Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Samponok

Tápláló sampon értékes makadámia olajjal gazdagítva az erős, rugalmas és selymes fényű hajért.

Zafado

2019. október 27.

Sajnálom, hogy én húzom le ezt a terméket, de nekem nem jött be! Egyáltalán nem tisztít megfelelően, bármekkora mennyiséget használok, viszont nagyon zsírosít. Nem lesz tőle könnyű, lebegős a frizurám, vagy csak egy napig, este meg megint moshatok hajat, annyira zsíros, nehéz, lelapult.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

ramy1014

2019. június 17.

Hónapok óta keresem a számomra tökéletes sampont.Már kezdtem feladni a dolgot, mikor hirtelen felindulásból megvettem ezt a terméket.Leginkább a csomagolása és az erős illata fogott meg, amit még a hajmosást követően is lehet érezni a hajon.Erős, rugalmas és fényes hajat ígér, amit többé kevésbé meg is ad nekünk, viszont rengeteg pozitívuma van még, amit az előtte használt jóval drágább samponoknál ritkán tapasztaltam.Nagyon könnyeddé varázsolja a hajat.Nem lapítja le, és egyáltalán nem érzem “nehéznek”.Emellett könnyen fésülhető, és érezhetően puhább lett.Nem lett tőle korpás, nem hullik, és nem is zsírosodik az átlagnám gyorsabban a hajam tőle, tehát semmi negatívat nem tapasztaltam.Ár-érték arányban nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 17.

snowwithe

2019. április 25.

Lányomnak és nekem is vastag szálú, sprőd, száraz hajunk van, mindig olajos sampont kell használni mindkettőnknek. Ez a termék legalább azt tudja, mint a drágább árkategóriás tesói. Nekem az illata is tetszik, a hajam puha, könnyen fésülhető, nem seprűs a vége utána, igaz még egy kis olajjal rásegítek hajszárítás előtt. Az árát abszolút megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 25.

Vinterblot89

2019. március 23.

Megtetszett az illata, mikor megszagoltam a polcról levéve. Használatkor elég erős az illata, de nekem tetszik, kimosva kicsit érződik. A balzsammal együtt használom, így kicsit jobban zsírosodott a hajam, de szépen ki tudtam fésülni mosás után, és nem volt annyira száraz hajszárítás után. Meg vagyok vele elégedve, balzsam+sampon 1.000,-Ft volt a Lidl-ben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 23.

Vicus

2018. október 2.

Nagyon durván erős, parfümös illata van, ami nekem mondjuk tetszik. Amúgy nem rossz, de könnyen zsírosodó hajúaknak nem ajánlom, mert gyorsabban zsírosodik tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

Csirip74

2018. szeptember 4.

Sűrű, krémes sampon, végre nem szalmaszerű a vékony hajam. Az illatát is nagyon szeretem. A tubusos megoldás nem a kedvencem, de ezért az árért annyi baj legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

eperturmix

2017. december 4.

Nem tudom otthon lehet-e kapni,én német Lidl-ben vettem a balzsamjával együtt,de csak azért mert elájultam az illatától,máskülönben nem választok olajos sampont a hajamra,csak gyorsabban zsírosít.Szerencsére itt nincs ez.Az illata kicsit tömény lehet egyeseknek,de én megszárítás után imádom,és még másnap,harmadnap is érzem.Puha,selymes lesz tőle a hajam,de ad neki tartást is,nem folyik el mindenfelé.Ami még jobb,amit írtam,hogy nem zsírosít jobban mint bármelyik másik.Szeretem használni,nyilván nem egy fodrász kellékről van szó,de érti a dolgát és mindamellett,hogy az ilyen Lidl,Aldi stb (kivételek persze a drogériásak) saját márkás kencéket kerülni szoktam,ez abszolút pozitív csalódás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

Hidratálók: Dimethiconol, Hydrolyzed Silk
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.