Cien

Ár:   400 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rure90, Módosítva: 2016. augusztus 2.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Samponok

Provitaminos sampon és balzsam

Ápolja a durva, igénybevett hajat. Könnyebben fésülhető és láthatóan egészségesebb haj.

ZsaNo0707

2018. február 21.

A hajam igencsak száraz és töredezett, kezelhetetlen (VOLT). Egyik vásárlás alkalmával teljesen véletlenül bukkantam rá a Lidl-ben erre a samponra. Elsősorban azért döntöttem mellette, mert egyben "van" a sampon és a balzsam. Nem sok reményt fűztem hozzá. Egyrészt nem igazán szoktam ilyesmiket vásárolni az adott boltban, illetve az árából kiindulva nem bizakodtam. Viszont már az első használat után lenyűgözött! Hajmosás közben más volt a hajam állaga, könnyebben fésültem és szárítottam. Ennek már 4 hónapja. Azóta is csak ezt veszem és fogom továbbra is! Ár - érték kiváló! Szerintem egy próbát mindenkinek megér! Ha az én borzalmas textúrájú hajamat tudja kezelni, akkor bárkiét! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

Lolychan

2018. február 2.

UPDATE: A Cien Keratin hajbalzsamával együtt használva egész szép a hajam. :) Nehezen bírom kifésülni vizesen, de szárazon csak úgy csúszik a fésű. :) Kap még 1 csillagot. :)

Elsőre semmi extra. Jól tisztít és habzik. A hajam kifésülését annyira nem segítette. Olcsó vétel volt, így annyira nem bánom, bár nem is értem mit vártam. :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 2.

Hidratálók: Honey, Betaine
Vitaminok: Panthenol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

1-Dodecanol eo I eu I i I al

Másik nevén Lauryl Alcohol. Kókuszolajból előállított zsíralkohol. A kozmetikumokban oldószerként, bőrpuhító (emolliens), emulzió stabilizáló és sűrítőanyagként használatos segédanyag és illatanyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.