Cien

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: mirmi1122, Módosítva: 2015. november 12.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Cien Q10 Ránctalanító Nappali KrémCien Q10 Ránctalanító Nappali Krém 4 ml tasakos termékminta 🎁 AJÁNDÉK minta 🎁
Ár: 50 Ft vagy AJÁNDÉK 500 Ft feletti vásárlásnál , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt (bontatlan védőfóliával), Helyszín: Budapest (V., VI., VII., VIII. és IX.), Szekszárd vagy Bonyhád, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.
Ár: 50 Ft vagy AJÁNDÉK 500 Ft feletti vásárlásnál , Eladó: minaya

Frosine

2020. május 26.

Gyorsan kellett egy krém, és ez rettentően olcsó volt a többi hasonlókat tudó krémhez képest, úgyhogy ezt vettem.
Sajnos a kombinált, pattanásos bőrömnek túl sok volt, szépen hidratált, de nekem rettenetes pattanásokat okozott. Akinek nem ilyen a bőre, annak jó lehet.
Nekem az illata sem volt az igazi, de ez ízlés kérdése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

Nekem az illata sem volt az igazi, de ez ízlés kérdése.

gyula1971

2019. október 25.

Én is megvettem,férfi létemre borotválkozás után használom,először after shave-vel kezelem a borotválkozás utáni arcbőrt,majd jön ez a krém,így nem szárad ki a bőr!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 25.

Erika80

2019. január 12.

Ez a másik Cien-es krém amit használtam és nekem nagyon-nagyon jót tett az arcbőrömnek. Pont olyan, amilyet az én bőröm elbír és elvisel. A hideg téli időben is maximálisan elégedett vagyok a hatásával, pedig érzékeny a bőröm és akármit nem kenhetek rá. Sok krémet próbáltam már, de ez és a másik társa (24H hidratáló) számomra a legjobb eddig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 12.

Meja

2018. november 12.

Nem hidratál olyan szépen, valamint egy kissé kipirosította az arcomat. Elég érzékeny egyébként a bőröm, szóval lehet másnál ilyen problémát nem okozna.Egy tégelyt el lehetett használni, de többször nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

claudia

2017. október 19.

Nem gondoltam volna, hogy pont ez a krém lesz a segítségemre. Kismamaként teljesen megváltozott a bőröm, a hajam minősége és igényei. Mire nagy nehezen normál irányba tereltem a bőröm, addigra a hormonok úgy kitoltak velem, hogy tiszta akné lettem, a hajamról nem is beszélve. Még normál időszakomban vettem ezt a terméket, de inkább félreraktam. Most már minden mindegy alapon kezdtem el használni, amikor kifogyott a szokásos hidratálóm, és csodák csodájára működik. Nem zsírosít, sőt, mintha kevésbé fénylene az arcom nap végén. Alapozó alá is jó választás, mert egyáltalán nem olajos a bőröm a sok rétegtől nap végére. Egy próbát megér mindenképp másnak is szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

MissNothing

2017. február 13.

1-2 hétig eléggé oke volt, hidratált meg egyebek tette a dolgát, aztán elkeztett darabokban jönni le az arcomról mintha lehámlott volna.. nemtudom ... lehet túl sok az én bőrömnek. egyébbként okes lehetett volna, árát tekintve is. egy probát meg ért.. jön a következő.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 13.

drica

2017. január 28.

Termékmintát kaptam belőle. Több alkalomra is bőven elegendőnek bizonyult. A nappali változata is elég testes, nehéz. Estére használtam, a bőröm is tökéletesen beszívta. Az illata erős, valóban a nivea termékekére emlékeztet.
Pár nap használat után azonban tele lett az arcom és a dekoltázsom apró, fehér pattanásokkal...
Nekem nagyon nem jött be...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 28.

Nekem nagyon nem jött be...

Lanie

2016. december 13.

Szintén termékmintám volt belőle. Vegyesek az érzéseim, felkenve egy nagyon erős krémet kapunk, kifejezetten tömör, szinte Nivea szerű töménység, hátránya, hogy szinte úszott a fényben a bőröm, tehát nem ajánlom hogy valaki indulás előtt felkenje abban bízva, hogy gyorsan beszívódik. De! Reggelre eltüntette a nagyon száraz részeket az orromnál ami nagyon határozott plusz pont, mivel kb darabokban válik le a bőröm ilyenkor télen és majdnem mindegy mit kenek rá, egy idő után újra kezdi. Ezt tegnap kentem fel este és ma este még mindig nem száraz az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 13.

szzh01

2016. november 16.

Termékmintám volt belőle, ami többszöri felkenésre is elegendő volt. Nem győzött meg. Habár érettebb bőröm minden nehéz, gazdag krémet könnyen beszippant, ez nem szívódott be. Próbáltam a maradékot kézre kenni, ott is ugyanezt tapasztaltam, még kézkrémnek sem jó. Illata számomra kellemetlen, a niveás természetellenes, számomra nagyon utált illatra emlékeztet. INCI-je elég mű, nekem nem tetszik, pedig lenne benne néhány jó összetevő is; kár érte!. A 2. helyen álló (feltehetően nem növényi eredetű) glycerin is sokat elmond erről a krémről. Habár nem tudom, mennyibe kerül, de feltételezem, elég olcsó lehet, így az ár-érték aránya miatt kap egy 3-ast, mivel sok, hasonló gyenge összetételű márkás arckrém van a piacon többszörös áron. Soha nem venném meg egyébként, sőt, bevallom, eszembe sem nagyon jutna Lidl gazdaságos krémeket kenegetni magamra, pedig nem vagyok vastag pénztárcájú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 16.

Candy21

2016. november 2.

Elég gazdag krém nagyon jól hidratál őszre meg télre sztem jó lehet gyorsan beszívódik így nagyon jó smink alap a ràncalanító hatásáról nemtudok nyilatkozni ez engem még nem érint. Az illata nagyon finom az ára meg igazán baráti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ubiquinone, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Coleus Forskohlii Root Extract
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Csersav. A szőlőcukor galluszsavval alkotott észtere. Összehúzó, vérzéscsillapító, sebgyógyulást segítő vegyület. Paula Begoun szerint erős antioxidáns, aminek lehetséges, hogy még rálkellenes hatása is van.