Cien

Ár:   444 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: AdriannaKiara, Módosítva: 2020. április 9.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Testápolók

Jojobaolajjal gazdagítva

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

pirospipacsocska

2019. április 3.

Szintén az itteni vélemények alapján vettem meg,és nem csalódtam!Nekem is hasonlít a Nivea-ra,könnyen beszívódik a bőrbe,kellemes az illata,és puhává varázsolja a bőrömet.Testápolóként használom,arcra nekem ez már zsíros.Az ára is tökéletes!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 3.

flrrs

2019. január 26.

A téli hideg ellen kerestem bőrápolót, amit főként a kezemre és az ilyenkor szárazabb lábamra terveztem kenni. Probáltam több drogériába keresni az igazi krémet, de egy LIDL-s bevásárlás során úgy voltam vele, hogy adok egy esélyt neki, mellette szólt, hogy nagyon olcsó volt és korábban már probáltam Cien terméket, így megvásároltam. Az állaga könnyű, hamar beszívódik, nagyon jól hidratál és az illata felkénést követően nem is, de pár óra elteltével isteni ( legalábbis nekem nagyon tetszik). Akár a NIVEA tradicionális krémjeihez is hasonlítható, csak sokkal könnyebb és barátságosabb, ami az állagát illeti. Ár érték arányban szerintem 5 csillagos. Mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

Koncz

2017. december 3.

Imádom! Könnyen beszívódik, nagyon jó az illata és hidratál is,amennyire nekem kell, mert nem túl száraz télen sem a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 3.

Yami

2017. július 24.

Mostanában majdhogynem csak ezt használtam egy szintén cienes társával. Jól hidratál, nyáron éppen elég. Semmilyen irritációt nem okozott még borotválás vagy epilálás után sem. Nem hinném, hogy bármi különöset el lehet róla mondani, de a maga egyszerűségében jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 24.

lovemyplants

2017. június 28.

Nagyon hasonlit a Niveara, de annal sokkal olcsobb. Jo allagu a krem, az illata is finom, nagyon jol hidratal, viszont kicsit nehezen szivodik be. Csak alvas elotti alkalmazasra ajanlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

sanci85

2016. október 29.

Én kézre és testre használom. Az illata finom, könnyen beszívódik, jól hidratál. Arca nem használom mert a bőröm hajlamos a pattanásra. Én teljesen megvagyok elégedve vele. És az ára is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 29.

Londa

2016. április 7.

Parom vette csak ugy ni...valoszinuleg en sosem vettem volna meg. Nem egy rossz krem, kifejezetten puhit , mondjuk en csak a labamra hasznalom, csodat nem tesz de erzodik kulombseg elotte-utana. Nem penzkidobas

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 7.

Szonja114

2016. április 4.

Nagyon jó kis termék, én főleg arcra használom,bár nem ez a funkciója, mert szerintem kissé eltömíti a pórusaimat. Viszont a bőröm nagyon puha lesz tőle :) Csak sajnos néha kijön 1-2 pattanás miatta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 4.

Ingi

2015. október 4.

Tényleg hasonlít a Niveára, csak a töredékébe kerül..:) Könnyen beszívódik, jó az illata és pihe-puha lesz tőle a bőr. Használom karra, lábra, arcra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 4.

AdriannaKiara

2014. december 19.

nagyon jol hidratalo konnyu krem.telre tokeletes es jo illata van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 19.

nagyon jol hidratalo konnyu krem.telre tokeletes es jo illata van.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.