Cien

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: AkInImOd, Módosítva: 2017. június 26.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Fényvédők

Csillogó naptej kókusz illattal és közepes védelemmel normál, világos bőrre. Vízálló.

mymakeupcakes

2017. augusztus 6.

Fehér bőrű vagyok, ezért csak akkor váltok alacsonyabb faktorszámra, ha már van egy kis színem. Nos, ez a krém teljesen jól funkcionált, nem égtem le a nyaralás 2. felében sem. Az illata, és a szaténfény külön tetszik, egy pontot azért vonok le, mert felkenéskor az alkohol valami brutálmód érződik, ilyen erős szagot más terméknél nem tapasztaltam még. (Később elmúlik amúgy.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

AkInImOd

2017. július 6.

Anyukám vette nekem, én pedig első használat előtt (nem olvasva a termék leírását) azt hittem, hogy barnító hatóanyagú. Aztán jól meglepődtem, amikor felfedeztem, hogy csillogok a napon. Az illata nagyon kellemes kókuszos, egyáltalán nem émelyítő, hanem az a pont kellemes naptejhez illő odor jellemzi. Szép aranyos fénye van, egyébként valami enyhe színező bele van keverve, ugyanis még a vizsgaidőszak elején megfogta azonnal kicsit sárgásra a tétellapjaimat, ahogy hozzájuk nyúltam. Ugyanakkor nekem ez a csillogás teszi antipatikussá, mivel nem érzem szükségét annak, hogy a víz és izzadtság elegyén túl mástól is fényesebb legyek... szép hatás, de szó szerinti parasztvakítás... ráadásul úgy néz ki, hogy arcra inkább nem szabad használni, mivel egy idő után elkezdhet lefolyni(?), leperegni a szembe, és nekem csodálatosan kicsípte minden alkalommal, és csak hosszas műkönnyezés és hideg arcmosás után sikerült felfrissíteni a tekintetemet. Szóval testre simán, arcra, semmiféleképpen nem ajánlom! Ugyanakkor 20-as faktorszáma mellett, napi 2-3 fel- és újrakenés mellett nem égtem le vagy pirosodtam be sem a Velencei-tó, sem a Balaton partján a tűző napon tartózkodva, és mégis lett egy kis színem, így ilyen téren totálisan javaslom ezt a terméket még az olyan porcelánbőrűeknek is, mint amilyen én vagyok. Ezeket átlagolva 3,5 csillagot érdemelne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol