Cien

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: krémkereső, Módosítva: 2015. október 5.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A száraz bőr ápolására alkalmas. A hatóanyagban gazdag összetevők csillapítják a száraz bőr durva tapintását.

sailorluna

2018. szeptember 5.

nagyon nehéz eloszlatni, sűrű, zsíros krém. nehezen szívódik be, sokáig érezhető réteget hagy, emiatt nem tetszett. az is negatívum, hogy az összetevő lista 3. helyén alkohol van, és a neve ellenére több benne a ricinus mint a mandulaolaj. viszont legalább jól hidratál. olcsó, nagy adag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Dius24

2015. május 11.

Ismét csalódást okozott ez a tesápoló is sűrű alig lehet elkenni annyira tömény az illat a kellemes és jól ápol de igazából a tesápolási funkcióját nem látja el !!! Kézkrémnek való másra nem jó !! Nem vásárolnám újra pénz kidobás!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

Ms.Cat

2014. január 5.

Kicsit tömény és nehéz eloszlatni a bőrön. Nem szeretem, ha egy testápolót, nehéz kenni, de nem lehet kifogásom evvel a krémmel, hisz olyan jó puha lesz utána a bőröm, hogy nem is hittem a szememnek. Télen különösen jól jön ez a testápoló. Nyárra nem hiszem, hogy megvenném, ahhoz túl zsíros. Az illata nagyon kellemes, jó használni. Az ára kifogásolhatatlan, meg elég sok krémet kapunk ennyi pénzért. : )

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 5.

Scatty

2013. szeptember 1.

Rendkívül tömény, zsíros testápoló, nagyon nehéz eloszlatni, de szerencsére a zsíros érzet nem marad meg tartósan, és a használat után valóban hidratáltabbnak érződik a bőr.
Igazából teljesen jó, elégedett vagyok vele, de majd inkább a téli hónapokon fogom alkalmazni, nyáron-ősszel elég valami lightosabb testápoló is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 1.

angeltear

2013. május 7.

Nekem nagyon tömény ez a testápoló (végül is amilyen tömény annyira hidratál is, erre nincs is panasz), a flakonból alig lehet kinyomni, szépen elkenni a bőrön meg szinte lehetetlen. Elég nehezen szívódik be, a bőrömet nem irritálja. Az illata a boltban szaglászásnál nagyon nem tetszett de bőrre kenve nagyon tetszik, sokáig érződik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 7.

Gwendoline

2013. április 26.

FRISS: Mégsem annyira szuper :( . Az illata a ruhán is nyomot hagy, értem ezalatt, hogy kissé savanyú az illata egy idő után, a ruha is átveszi ezt az illatot, és hát ez nem jön be, nagyon nem... Visszatérek a Baleához...

Annyira jó testápóló! Először is olcsó, sok és ráadásul szerintem hasonló az illata, mint a Dove-nak :D . Bár Anyukám szerint a sörre hasonlít :P :D . De a lényeg, hogy este bekenem magam vele, és még reggel is érzem a számomra kellemes, Dove-os illatát, aminek nagyon örülök, mert szeretem ha egy testápoló illatozik, és sokáig :) . Rég nem volt olyan testápolóm, aminek az illata sokáig tartott volna...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 26.

kozlokova73

2013. március 23.

A kek elodje nem valami jo volt,de ez valamivel jobban sikerult,de egy ido utan ugyanaz a baj volt,gondolkoztam nem is miteszer ,ha nem olyan pici dudorok,de azt hiszem az isopropyl palmitate bunos kis osszetevo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 23.

krémkereső

Korcsoport: >54
2013. január 13.

A fotón nem a mandulaolajos testápoló látható, de pont erről nem találtam képet. A gyártó szerint 24 órás hidratálást biztosít, ezt tartja is. Kellemes illat, hidratál is kellőképpen, puhább tőle a bőröm. Hátránya, hogy az állaga nagyon sűrű, nehezen kenhető. Kizárólag este tudom használni, lehetetlen kivárni, míg beszívódik! Gyors használatra nem alkalmas, ezért nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. január 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate