Cien

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nusy02, Módosítva: 2015. október 5.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

Az ápoló összetevők kombinációjának köszönhetően érezhetően puhábbá válik a bőr. Panthenol és avokádó olaj értékes hatóanyagának kombinációjával lágyan ápol és hatékonyan hidratál. Könnyen eloszlik, gyorsan beszívódik és kellemes az illata.

mesikevagyok

2016. július 20.

Kissé ragacsos és nehezen szívódik be, de emiatt nekem nagyon jó kézre és lábra. Elsősorban lefekvés előtt, nappal semmiképpen nem tudom használni, mert egyszerűen nem szívódik be vagy nagyon lassan. Az erős illata nem zavar én szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 20.

francais

2014. június 4.

A fehér van meg, nekem tökéletes, az illata meg nagyon finom és gyorsan be is szívódik, szerintem jól is hidratál. 500 ml, 400 Ft...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 4.

Pinky

2014. március 3.

A fehér van meg. Megvétel után két napig rosszul voltam a szagától. Ilyen erős, nyanya illata volt. Már hozzászoktam. A normál részekre közepesen hidratál, szárazabbakra gyengébben. Gyorsan beszívódik, és napokig érezni a hatást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 3.

Dius24

2013. november 14.

Nem lett a kedvencem ragacsos zsíros az állaga beszívódni nem akar max kézkrémnek elmegy!!
Csak az ára ami kedvező semmi más!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 14.

Csak az ára ami kedvező semmi más!!

Durcimokus

2013. április 4.

kék van és sehogy sem akar elfogyni :D a szaga mellékes, sztem kézre lábra tényleg jó, lefekvés előtt érdemes bekenni. eléggé folyós jól be kell masszírozni:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 4.

kozlokova73

2013. március 23.

Borzaszto budos volt,hidratalas szaraz reszekre jo volt mind addig amig miteszeres,vagy en nem tudom milyen pattanasok jottek ki rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 23.

timcsike1989

2013. március 17.

A naptej tökéletes hatása miatt adtam esélyt a testápolónak is. A kéket vettem meg. Az illata nem a legtökéletesebb, de büdösnek se mondanám. Elég sűrű krém, de a lábam szépen ki tud száradni és arra pont tökéletes. A talpamra is szoktam kenni és jó kis puha lesz tőle. Nekem igazából bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 17.

gyekenyberta

2013. március 4.

A kék valóban nagyon olajos, súlyos, de pl. kéz vagy lábpakolásként (zoknit, kesztyűt rá:)) kítűnően használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 4.

siss

2012. december 12.

A kék meg borzalmas volt.Illatra se jött be és ragadt mint a fene.Iszonyat nehezen szívódik be,ha beszívódik egyáltalán.Nagyon melléfogás volt kipróbálni,el se használtuk.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 12.

siss

2012. december 12.

Mindkettőt próbáltam.A fehéret többször is megvettem.Jó,hogy parfümmentes.Könnyen beszívódik,de a hidratálása nem tökéletes.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Tea-Lactate, Lactic Acid, Sodium Lactate, Urea, Sorbitol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Sorbitol h 1 1