Cien

Ár:   399 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: vanilla0313, Módosítva: 2017. július 10.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Testápolók

drica

2020. július 26.

A lábszáramon mindig szárazabb a bőröm, így oda szívesebben használok zsírosabb, víz az olajban típusú krémeket.
Egyáltalán nem nehéz, nem hagy zsíros utóérzetet, viszont teszi a dolgát.
Ismerni kell a bőrünk típusát és igényeit, és aszerint használni.
Nekem bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 26.

Egyáltalán nem nehéz, nem hagy zsíros utóérzetet, viszont teszi a dolgát.
Ismerni kell a bőrünk típusát és igényeit, és aszerint használni.
Nekem bevált.

pirospipacsocska

2019. november 1.

A tökéletes testápoló!Olcsó,nagy kiszerelésben ,és hatékony! 😁Nekem olyan az illata,mint a régi kék tégelyes Nivea krémnek.Hidratálja a bőrömet,könnyen beszívódik.Szóval csak ajánlani tudom! ☺️

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 1.

Maxy

2017. október 20.

Megvettem, mert csalódtam az előzőleg megvásárolt, nem épp olcsó testápolóban. Sokkal sokkal jobb, mint drágábbik testvére. Először, mikor használtam, olyan száraz fehérboros illata volt, de később rájöttem azért, mert alkohol van benne :). Nem zavar, kárpótol az, hogy nagyon jól hidratál és miután elillan az alkohol, nagyon finom illata van. Nem kell minden nap felkenni (bár lehet :) ) mert érezhetően puha még 1-2 nap múlva is a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 20.

ponilopopolopo

2016. december 9.

A lábamon nagyon érzékeny a bőr, rengeteg benövésem van, ami a bőröm "keménységének" és a szőrszálak puhaságának "köszönhető". Ez a krém annyira megpuhította a bőröm, hogy drasztikusan javult az állapot a lábamon, és bátran kinyomhatok bármennyit, mert nagyon sokáig elég ez a nagy tubus! Fürdés után csak úgy issza a bőröm, bár tényleg alkoholos az illata eleinte, és tényleg kissé lassan szivódik be, de csodát csinál, szóval mindenképpen újra fogom venni! Ja és ráadásnak olcsó is. Csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 9.

lizybenet

2016. november 3.

A hozzászólásokat olvasgatva nagyon meglepődtem....ezek szerint csak az én esetemben szívódik fel iszonyú lassan. Az illatát sem szeretem és "büdös" lesz tőle a szobám is viszont nagyon jól hidratál és tényleg nagyon jó az ára. Újravenni valószinüleg nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.

macskusz

2016. június 4.

Olcsó, és egész jó lenne, de sajnos csak utólag vettem észre, hogy alkoholt tartalmaz.
Gyorsan beszívódik.
Egynek jó volt, de többször nem veszek ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 4.

Gyorsan beszívódik.
Egynek jó volt, de többször nem veszek ilyet.

Yubiri

2015. június 8.

Teljesen meg vagyok vele elègedve. Először alkoholos illatot èrzek felkenès után, de ez elillan ès utána kellemes nivea-s illatom lesz. A hidratálo hatása is jó. Szeretem. Szìvesen ùjravásárolom majd legközelebb is, hisz nagy kiszerelès olcsó áron.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 8.

incifinci28

2015. április 16.

néhány napja használom az esti zuhany után és nagyon jó a bőrömnek. az állaga jó sűrű, elsőre zsíros érzetet hagy a bőrön, de nagyon hamar beszívódik és nyoma sincs a zsírosságnak, illata kellemes és kitart reggelig, jah, és az ára ekkora mennyiségért.... újra fogom venni az tuti! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate