Cien

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juci20, Módosítva: 2015. október 5.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Jenniii92

2020. január 27.

Nagyon finom, frissítő illata van. A mentolt kevésbé érezni ki, aminek örülök is. Sokáig elég, nagyon jól habzik, habfürdőnek is használható. Fürdés után gyorsan elillan az illata. Ár-érték arányban tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 27.

dorakrem

2019. január 26.

Ár érték arányban jó, annak ellenére, hogy olajos még nyáron is kibírható. Nem extra, de ennyi pénzért megfelel. Többször vettem, családi nyaralások során többen is használtuk, senki nem panaszkodott. Sajnálom, hogy már nem gyártják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 26.

boszia

2015. szeptember 3.

Per pillanat nagyon jó az illata igaz nem tart sokat, engem nem szárított, ennyi oénzért nem rossz...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 3.

Melinda910

2014. szeptember 9.

Nem vettem eszre, hogy szarit. Nekem bevalt, tetszik az illata, tusolas utan kicsit meg erzem az illatat, az arat tekintve 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 9.

sari.melinda13

2014. július 15.

Jó illata van,bár nekem nem tart sokáig. Jól habzik, az ára is jó, de volt már ezerszer jobb tusfürdőm. Nem hiszem, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 15.

salientina_

2014. április 6.

nekem nem szarit, nagyon jo gumicukros citrusos illata van, zseles geles allagu sokaig eleg nagy kiszereles es olcso :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 6.

Maniac

2014. március 4.

Egyszer elfelejtettem magammal tusfürdőt vinni, gyorsan akartam olcsót, lekaptam a polcról ezt. Iszonyat jó! Géles állaga van, remekül habzik, és mégsem szárít. Az illata a legjobb egyébként, lime-os mentolos, isteni, sokáig érződik a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 4.

jégvirág

2013. október 1.

Azt hiszem ez tusfürdő meg sampon is egyben. Illata elmegy, nyáron jól esett a citrusos illat. Csak zuhanyzásra használtam, hajra egyszerűen nem mertem. Nagy kiszerelés jó áron, de borzalmas összetevőkkel. Egyébként kicsit szárít. Nem venném meg (ezt az egyet, ami itthon volt nem én vettem).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 1.

SmartMouse

2013. június 10.

Hiába jó az illata, szárította a bőröm, sőt, amíg használtam, úgy vettem észre, jobban izzadok vagy nem volt túl sokáig friss illatom, nem tudom, mért van ez így, másnál még nem volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 10.

alize30

2013. június 2.

Az illata közepes, a bőrőmet viszont iszonyúan szárította. Gyenge 3.-as.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 2.

Az illata közepes, a bőrőmet viszont iszonyúan szárította. Gyenge 3.-as.

Színezék. Barnás sárga.