Cien

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Jelizz, az összetevőket feltöltötte: Christi, Módosítva: 2014. november 7.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

A Cien orangeolajjal finoman tisztítja a bőrt, és jó illatot kölcsönöz.

sailorluna

2019. január 29.

egészen jó tusi, sokkal rosszabbra számítottam. finom illatú, jól habzik, nem annyira szárít, de a krémes változat jobban bejön.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

-Juti-

2014. augusztus 13.

Uszodába való tusfürdő utántöltőt keresve esett erre a választásom. Az illata nagyon üde és természetes - valódi narancsolaj van benne - és az állaga is teljesen jó. A klóros uszodavíztől teljesen megszabadított, és amikor nem volt nálunk sampon akkor hajmosásra is teljesen megfelelt.
Újra nem vettem, mert az egy liter sokáig kitartott és mire elfogyott vágytunk valami másra, de szerintem fogunk még ilyet venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 13.

Rony

2014. július 28.

Én 199 Ft-rt vettem, igaz ez nem az XXL-es kiszerelés. Nem szeretem a nagy flakonokat, és így is bőven megéri az árát.
Eredetileg a mangós krémtusfürdőt akartam megvenni, de aztán megszagoltam ezt, és előjött bennem egy nosztalgikus érzés. Nem tudom emlékszik-e valaki még a Fa Be Happy tusfürdőjére, de pont ilyen volt az illata. Azt a tusfürdőt 2006-ban vettem utoljára, sajnos akkor volt kapható, azóta nem kapható.
Nagyon örülök, hogy megtaláltam ezt a tusfürdőt, mert hihetetlenül frissítő hatása van, és bár nem tartós az illata, ezt egy tusfürdőtől nem is várom el, valamint azt sem, hogy hidratáljon, hiszen arra való a testápoló, ha pedig már bekenem magam, akkor érezzem annak az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 28.

bogarka

2014. május 19.

Kemény 400 forintért szoktam venni akcióban, ennyiért verhetetlen. Ár-érték arányban ötös, semmivel sem jobb-rosszabb mint a saját márkás 250-300 millis társai a drogériákban. Szerintem elég sűrű, nem kell sok, viszonylag illatozik is, habfürdőnek is jó. Elég bumszli a nagy flakonja, át szoktam tölteni kisebbe, és akkor jó. Egyetlen hátránya ami előnye, sokára fogy el, és megunom, így mindig tartok valami másfélét is a polcon. Van kókuszos a grapefruitos illatokban is a boltban! Naggggyon jó :) ( ja én az XXL méretet veszem :) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 19.

klau810614

2014. április 30.

Tusfürdőnek és habfürdőnek is alkalmas szerintem.Olcsó és jó is!Szeretem a narancsos illatát.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 30.

siss

2014. április 6.

A gél állagú Cien tusik közül ennek van a legjobb illata.Olyan igazi narancsos.Jól habzanak,bár ezt az állagot nem szeretem,mert semmit nem hidratálnak.Egyszer elmegy kategóriás.Viszont jó árban vannak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 6.

pinkil

2014. január 22.

Apa használja ezeket. Jó illata van, de neki őszintén szólva mindegy mit önt magára :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 22.

kisverus

2014. január 20.

Eredetileg habfürdőnek vásároltam évekkel ezelőtt amikor írországban éltem, mert ott nem lehetett kapni, hát gondoltam olcsó tusfürdőből készítem a habocskámat.Annyira bevált, hogy azóta már tusfürdőnek használom másik cien tusfürdőkkel felváltva!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 20.

mzs

2013. május 29.

Szuper olcsó és szuper jó!! Ez egy kimondott nyári tusfürdő, nem kell neki zsírosnak lenni, elég, ha tisztít és felfrissít, ez mindkettőt 5-ösre tudja...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 29.

Mayu

2013. március 30.

Az ára miatt vettük meg,kellemes illatú jól habzik. Bár nagyon folyik így elég hamar elfogy:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 30.