Cien

Ár:   200 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 × 8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Dorci24, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2019. október 30.

Kiszerelés:   2 × 8 ml
Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Intenzív hidratálást nyújt az érett bőrnek. Jól igazodik a bőr igényeihez. Pyto Age®-et tartalmaz. A gránátalmamag-olaj kifejezetten jót tesz az érett bőrnek. Az avokádóolaj és a természetes sárgabarackmag-olaj puhává és rugalmassá teszi a bőrt. Az értékes shea vaj és a bőrvédő vitaminok támogatják a bőr természetes funkcióit. Egészséges és kellemes bőrérzetet biztosít.

katalinmester13

2019. október 30.

Nekem 3 alkalomra volt elég a két kis tasak tartalma. Amikor betartottam a hatóidőt, akkor csak a homlokom pirosodott ki tőle. Egyszer viszont tovább fennhagytam: lángolt az egész fejem. Olyan bordó volt az arcom, mint amikor tévedésből 35 fokban papucskában megmásztam a Visegrádi-hegységet. Felérve a várhoz meg is ajándékoztam magam egy gyönyörű fülbevalóval.
A maszkkal tehát csak óvatosan. Indulás előtti használatát semmi estre sem ajánlom, mert nem biztos, hogy vállalható lesz a bőr állapota. Esti alkalmazás esetén reggelre biztos elmúlik a pirosság. Lehet lesz egy-két kisebb pattanás is. Viszont a bőr tényleg puha, bársonyos lesz tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 30.

BogcaaKiss

2019. október 8.

Tök gyorsan becuppantotta a bőröm. Nekem nem csíp, nem irritál, inkább hogy lehúzta a piros foltokat. Nagyon szeretem a Lidl-s maszkokat, eddig egyik sem hozott elő pattanást, és amúgy is nagyon jó érzés kenegetni. Reggelre mindig feltöltődött arccal kelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 8.

boja

2019. szeptember 29.

Öt perc után le kellet mosni mert égette az arcom. Utána piros lett. Párom rám nézet és azt mondta mindjárt át alakulok! Szóval durva lett persze rossz értelemben 😞

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

tyukanyo

2019. február 1.

Az arcom pihe puha lett tőle. A tasak maradék tartalmát a testemre használtam el, ott is kellőképp hidratált. Hagyott maga után egy furcsa réteget. Összességében egy átlagos kis arcmaszk, egyszer megéri kipróbálni. Nekem nem csípett szerencsére.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

monett

2019. január 20.

Nagyon szerettem volna szeretni, ám 2 hatalmas pattanást hozott elő az egyébként pattanásra nem hajlamos bőrömön :(. Egyszeri használat után csak hidratáló hatåst tapasztaltam. Még gondolkodom, hogy adjak-e neki még egy esélyt, felhasználjam-e a másik tasakját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 20.

Lory

2018. június 15.

Nálam elmaradt a melegség érzet de a wow hatás is.Való igaz puha,táplált bőrt eredményez de hagy némi filmes réteget maga után.Nem zavaró de nekem a Balea-s maszkok picit jobban beszívódtak.Anti-age hatása szerintem nem sok van,egyszerű hidratálás amit nyújt.Kiadós mennyiség,nekem egy tasak 3 használatra volt elég,úgy hogy 2-szer egy valódi maszkos,gazdag felvitel volt és 3.-ra pedig egy vékonyabb.Ez a 2 tasakos kiszerelésnél 6 használatot jelent...így az ára még kedvezőbb.Nem rossz-nem rossz de semmi extra,nem valószínű hogy újravenném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 15.

tamara428

2018. április 9.

Anyukám (50) használta, mikor ajándékba vettem neki. Miután felkente, nem sokkal később érezte, hogy nagyon meleg, kicsit mintha égne az arca, de rajtahagytuk a megengedett 15 percen át. Azután lemosta, és kipirosodott. 1 óra múlva elmúlt ez a vérbőség eltűnt, és nagyon szép volt a bőre. Azt mondta, hogy határozottan érzi, hogy feszesebb az arcbőre. Ennyi pénzért (199 Ft) teljesen korrekt termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 9.

Zsaki

2018. március 17.

Használod ezt a krémet? Mondd el róla a véleményed!kem csiptr a borom es ki is pirosodtam, de anyukammal CSODAT tett!!! Tobben megjegyeztek, hogy olyan kisimult 1 hasznalat utan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

Helene

2017. május 28.

Eléggé tápláló, kiadós maszk. Nem okozott irritációt, és pattanásokat sem. Hogy mennyire hatásos a ráncok ellen, az majd csak idővel derül ki. Ár kategóriában nagyon jó, megéri egy próbát tenni vele ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 28.

bymboo

2016. szeptember 21.

Kiadós maszk,megfelelő ápolást nyújt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

Kiadós maszk,megfelelő ápolást nyújt.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.