Ciracle

Ár:   $19   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sildicow, Módosítva: 2018. március 26.

Ár:   $19
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Nem irritáló, kifejezetten érzékeny és problémás bőrre készített fizikai fényvédő. Természetes összetevőkkel nyugtatja, gyógyítja a bőrt, miközben véd a káros napsugaraktól.

stunde67

2018. március 25.

Fizikai fényvédő, gyulladáscsökkentő hatással. Aknés bőrre is ajánlják, szép INCI-vel rendelkezik.
Könnyű, mint egy hidratálókrém, hamar beszívódik, nem hagy fehér réteget az arcon, nincs ragacsos érzet. Nagyon kis cukker csomagolása van, szerelem első látásra. A "nagyok" szerint legjobb antioxidáns krém a fényvédő mivel a bőröregedésért 80%-ban az UV sugárzás felelős.
Egy SPF 30 96,6%,
egy SPF 50 fényvédő 98%-át szűri ki az UVB sugárzásnak, tehát mindegy melyiket veszitek. Persze lehet más másképp vélekedik, én ezt gondolom, de máshol is olvastam: https://szepsegreceptek.hu/amitol-a-borod-szep-lesz/hogyan-valassz-jol-fenyvedot/

Bármikor újravenném, sajnos árához képest hamar elfogy

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 25.

Egy SPF 30 96,6%,

Bármikor újravenném, sajnos árához képest hamar elfogy

melanie500

2016. július 30.

Sajnos mi egy pötit sem lettünk barátok. Szárította a bőrömet és olyan furán izzadtam alatta. Izzadtam! Még hűvösebb időben is. Pedig az arcom nem szokott. Olyan érzés volt viselni, mintha a bőröm fulladozott és sikított volna egy jó nagy pohár vízért. Alaposan kiszárította az orcáimat és a szemem alatti területet. Ráadásul még csípte is. Pedig elvileg ezt egy fizikai fényvédőnek nem kéne csinálnia és még csak érzékeny bőröm, vagy szemem sincs. Engem kifejezetten erősen mattított, már-már zavaróan matt volt az arcom tőle. Szóval this is a pass.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 30.

sosebocsi

2016. június 19.

Tök jó!
Nem színez fehérre, nincs a zsíroskenyér effekt (mint másnál), szépek az összetevők és nem is drága.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 19.

Tök jó!

vkati15

2016. június 1.

Sajnos mi nem találtunk egymásra. Próbálkoztam alá hidratálni, de száritotta a bôrömet mèg hidratálòval is. Másikra váltottam, ô pedig a fèrjemnèl landolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 1.

Nikkolino

2016. május 28.

1-2 hete használom. Először furcsa volt az állaga, a tubusból is alig bírtam kinyomni. Aki kent már magára shea vajat (vagy hasonlót, én ezt ismerem), az tudja, milyen érzés: picit ragacsos, picit zsíros marad utána a bőr. Ez persze megszokás kérdése, ennyi bőven belefér. Ne felejtsük el, hogy fizikai fényvédőről van szó, amik általában fehérre meszelnek. Én ilyet nem tapasztaltam, igaz, elég fehér a bőröm. Úgy vettem észre, hogy a bőröm pirosságát is jól eltünteti. Sminkelni is jól lehet rá. Viszont aki vízhiányos/száraz bőrrel rendelkezik (mint én), annak javaslom a megfelelő aláhidratálást. Összességében abszolút elégedett vagyok vele, ajánlom kipróbálásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 28.

sildicow

2016. április 14.

Mióta bejött az áprilisi nyár, rendszeresen használom ezt a fényvédőt és imádom :) Használok belőle bőven, de ahogy felkenem, már akkor sem látszódik fehér réteg (eléggé fehér a bőröm, ezt hozzá kell tenni). Szépen mattít is, nem folyik le rólam még kevésbé jó minőségű BB krém vagy alapozó sem. Abban nem vagyok biztos, hogy tényleg nyugtat-e, de kémiai fényvédővel összevetve egyértelmű, hogy ezt jobban szereti a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 14.

Sophie H

2016. március 27.

Kb. 1.5 hónapja használom és imádom! A legjobb fényvédő arcra amit valaha használtam.
Vízhiányos a bőröm,így kenek alá hidratálót, mert ráadásul mattít is ez a krém. De ez a mattító hatás nagyon jó a hidratáló és BB krém közötti rétegnek.
Nekem nem hagy sem fehér sem fényes réteget az arcomon, gyorsan beszívódik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 27.

Nekem nem hagy sem fehér sem fényes réteget az arcomon, gyorsan beszívódik!

svekits

2016. március 10.

Update: Sajnos gyanús, hogy mitesszereket képez rajtam. Mostanában inkább másik fényvédőt használtam és semmi baja nem volt a bőrömnek, mikor ezt kentem fel, nap végére eltömődött pórusaim voltak, apró, zárt mitesszerek. Sajnálom :(

Pár napja használom, de meg vagyok vele elégedve. Fura a szaga, elég sűrű krém, de könnyen elkenhető, rajtam fehér nyomot sem hagy, a smink könnyen rámegy, fent is marad, nem fényesedik át nap közben, 10 óra után is normálisan nézek ki a reggeli sminkben. Télire pont elég ez a védelem, ráadásul az előző fényvédőmmel pont az volt a gondom, hogy zsíros és fényes volt. Nem hidratál, viszont a zsíros bőrűek szeretni fogják még nyáron is. Nekem száraz a bőröm, de semmi gondom nincs vele, megy alá a hidratáló és probléma megoldva. Ennek most nagyon örülök, és hatezer puszi a Wishtrendes vevőszolgálatnak, amiért segítőkészek voltak, véletlenül rossz terméket küldtek ehelyett, de 1 alig egy hét alatt már itt is volt a helyes áru.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 10.

Nittuska

2016. január 24.

Ez tényleg egy jó kis termék.
Nem ragad, láthatatlan a bőrön.
És még mattit is. :O
Nem okozott semmi féle irritációt sem.
Jár neki az 5*
(nekem még a PC-s fényvédők sem jöttek be)
Szóval örülök h találtam egy meg fizethető szuper kis krémet!
(hidratáló nekem is kell alá )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 24.

Ez tényleg egy jó kis termék.
Nem ragad, láthatatlan a bőrön.
És még mattit is. :O
Nem okozott semmi féle irritációt sem.
Jár neki az 5*
(nekem még a PC-s fényvédők sem jöttek be)
Szóval örülök h találtam egy meg fizethető szuper kis krémet!
(hidratáló nekem is kell alá )

PAncsi79

2016. január 18.

Érzékeny a bőröm, nem bírja a kémiai fényvédőt, így nálam kizárólag a fzikai fényvédő jöhet szóba. Abból azonban nem könnyű olyat találni, amely nem vakolja hófehérre és nehezíti el a bőröm (eddig egy ilyet találtam).
MissTindigo Ildi ajánlotta ezt a bőrömre és érdemes volt rá hallgatni, mert bevált!
Sűrű fehér krém, amit szépen el lehet dolgozni a bőrön. Én egy picit azért látom a fehér réteget, amit hagy maga után, de cseppet sem vészes, ennyi még belefér. Sűrű ugyan, de nekem ez önmagában nem hidratál eléggé, kell még alá hidratálókrém, de ez nyilván bőrfüggő (vízhiányos a bőröm, én nem tudok létezni hidratálókrém nélkül).
Nem mondok le a kedvenc PC fényvédőmről, de ez is szuper termék, felváltva használom őket (ezt általában hétvégén, vagy ha épp elfogy a másik).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Liquiritigenin, Ascorbyl Tetraisopalmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin, Propanediol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!