Claire Fisher

Ár:   150 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: richrd, Módosítva: 2011. szeptember 20.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

bugosgizi

2016. február 6.

Én rokontól kaptam húsz darabot ebből a kis maszkból. Úgy voltam vele letesztelem hogy mit is tud ez nyújtani ha már egy lerakatnyi lett belőle itthon. :D
A címkére írottakat betartva lebonyolítottam. Nagy örömömre azt tapasztaltam hogy szépen nyugtatja a bőrt. Nem különösebben zsírosítja. Talán még segít egy kicsit a sebek gyógyulásában is.
Amit még mellékesen megjegyeznék hogy kicsit macera lemosni. De az utána tapasztalt puhaság és tisztaság kárpótol a minimális maceráért.
Négy pont mert nem csodaszer de kellemes kis kiegészítője a hétnek ha a "nagygenerálra" kerül a sor. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 6.

richrd

2011. szeptember 8.

Patikában megvehető 150 forintos kis pakolás. Én party után szoktam használni.
Szépen tisztítja a pórusokat, viszont borzalmas érzés lehúzni a bőrröl.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 8.

Patikában megvehető 150 forintos kis pakolás. Én party után szoktam használni.
Szépen tisztítja a pórusokat, viszont borzalmas érzés lehúzni a bőrröl.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

nagylevelű csodamogyoró különböző részeiből készülő vizes kivonat - jellemzően a levelek, gallyak és kérgekből vonják ki, ezek a különböző részek pedig eltérő mennyiségű biológiailag aktív összetevőt tartalmaznak. Tonikokban gyakran használt szövetösszehúzó. Összehúzó, nyugtató, antioxidáns és antibakteriális hatása is van. Ugyanakkor viszont Paula Begoun szerint a csodamogyoró-kivonatba az előállításakor 14-15%-nyi alkoholt (ethanol) tehetnek, ami viszont érzékenyítő, irritáló hatással lehet a bőrre, ahogy az összetevő magas tannin tartalma is, ezért érdemesebb inkább kerülni az összetevőt, ha valakinek gyulladt, pattanásos, irritált bőre van, rosaceával küzd vagy kipirosodásra hajlamos az arca.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.