Claire Fisher

Ár:   150 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: richrd, Módosítva: 2011. szeptember 20.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

bugosgizi

2016. február 6.

Én rokontól kaptam húsz darabot ebből a kis maszkból. Úgy voltam vele letesztelem hogy mit is tud ez nyújtani ha már egy lerakatnyi lett belőle itthon. :D
A címkére írottakat betartva lebonyolítottam. Nagy örömömre azt tapasztaltam hogy szépen nyugtatja a bőrt. Nem különösebben zsírosítja. Talán még segít egy kicsit a sebek gyógyulásában is.
Amit még mellékesen megjegyeznék hogy kicsit macera lemosni. De az utána tapasztalt puhaság és tisztaság kárpótol a minimális maceráért.
Négy pont mert nem csodaszer de kellemes kis kiegészítője a hétnek ha a "nagygenerálra" kerül a sor. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 6.

richrd

2011. szeptember 8.

Patikában megvehető 150 forintos kis pakolás. Én party után szoktam használni.
Szépen tisztítja a pórusokat, viszont borzalmas érzés lehúzni a bőrröl.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 8.

Patikában megvehető 150 forintos kis pakolás. Én party után szoktam használni.
Szépen tisztítja a pórusokat, viszont borzalmas érzés lehúzni a bőrröl.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.