Claire's Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Claire's üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lorelaig, Módosítva: 2013. október 18.

Lelőhely:   Claire's üzletek

PinkAlien

2018. március 19.

Borzasztó.
Ez illetve a krémes állagú csillámos paletta is megvan, de egyszer-egyszer használtam őket.
Alig pigmentált, nagy csillámokkal. Tartósnak se tartós.
Szerintem ez tipikus gyerek smink, otthon eljátszanak vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 19.

Borzasztó.
Alig pigmentált, nagy csillámokkal. Tartósnak se tartós.
Szerintem ez tipikus gyerek smink, otthon eljátszanak vele.

Kremcica

2017. február 9.

Első és utolsó sminkvásárlásom volt a Claire's-ben.Csillámos palettát vettem meg 5 színben, mindegyik csillámos volt csak más-más színű. Megörültem mert táncos fellépésekhez gondoltam de jó lesz: van benne világos is, fekete is, bordó is micsoda partysmink lesz belőle. Első ecsetes belenyúláskor látszott azonban hogy csak a felülete full pigmentált/csillámos alatta áttetsző, sűrű, gél állagú csillámokkal. Olyan mintha zselével kevertem volna egy pici csillámport, de abból is a nagyobb szeműt. Feltéve önmagában kevés, rétegezve borzasztóan néz ki és nem is lehet full fedést csinálni. Próbáltam por állagú szemhéjfestékre rárakni, de csak ideig-óráig működött, rövid időn belül összecsomósodott és tönkre vágta az egészet. Lényegében használhatatlan. Csodaszép a doboza, de igazából semmit sem tudtam kezdeni vele, pedig próbálkoztam. :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 9.

ribizlizizi

2015. november 6.

Nekem egy zselé állagú átlátszó van, amikben különböző színű csillámok vannak. Gyönyörűszép csillámok, meg kell hagyni! De az ótvar zselé miatt felmászik a szemsarkakba meg hajlatba az egész, akár van alatta púder, akár nincs - de még ha rá rakok, akkor is elmászik, vagy elveszti a lényegét.... szóval hiába szép, nem érek vele semmit :(((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 6.

Ari95

2015. augusztus 28.

Nekem a képen látható van meg, de tervezem hogy a barnásat is meg fogom venni :) Szépek a színei, jól kihasználhatóak, közepesen pigmentáltak, nekem elég tartós (szemhéjalapozó nélkül is), viszont nagyon porzik, de ennyi pénzért elnézem. A csomagolás nekem még nem esett szét. Hétköznapra nekem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 28.

Viku23

2015. február 22.

Ennyi pénzért ennyit vártam. :) Nem nagy szám, én a barnás árnyalatú palettát vettem meg, nagyon jó kis natúr sminket lehet vele csinálni, hátköznapokra teljesen jó. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 22.

lucakata2000

2014. július 8.

Van egy csillámos feketés paletta és a natúr színekből álló a natúr alig pigmentált inkább csak a világosabb színek a pigmentáltak a csillámosnál meg csak a teteje csillámos. Én biztosan nem venném újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 8.

Lorelaig

2013. november 19.

A natúr színekből álló van meg: a dobozban mattnak néztek ki, de csillámosak. Sajnos jobban látszanak a csillámok, mint a színek...talán az első és az utolsó olyan szín, ami tényleg olyan, mint amilyennek látszik. A középső három szinte teljesen egyforma és (persze) mind porzik, úgyhogy én a Maybelline - On and on bronze-zal használom és úgy látszik. Nem mondom, hogy teljes pénzkidobás, de többet vártam :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.