Claire's Cosmetics

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Claire's üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kylanee, Módosítva: 2014. október 16.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Claire's üzletek

Fehér színű púder.

Kiszerelés: 10 g

anitaanett

2016. december 11.

Halloween bulira vettem, Sugar Skull smink alaphoz tökéletes volt. :D Több réteget vittem fel, elég erős fehér színt lehetett vele elérni. Egész este bírta, nem kopott le, pedig elég meleg volt a szórakozóhelyen. A bőrömet nem szárította ki és könnyen el lehetett távolítani. Sajnos barátnőm leejtette, amikor az ő sminkjéhez használta és összetört. :( Viszont mindenkinek ajánlom, sokkal jobb mint az arcfesték!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 11.

Ophelia

2015. december 9.

1-2 éve vettem én is Halloween alkalmából, a fehér arcfestéket egyenletesebbé teszi, mattítja. Idén sajnos a fehér arcfestékről lemaradtam, így simán egy világosabb alapozóra használtam, kellően sápadttá tett, bár kicsit poros hatású, és őrülten tartósnak se mondanám, többször is kellett használni az este folyamán, de összességében nem rossz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 9.

GothicLucia

2015. december 8.

Szeretem a hétköznapokon is használni néha, főleg nyáron amikor lebarnulok, mert világosítja, sápasztja kicsit a bőrt még egy leheletnyi rétegben felvive is, nem úgy mint a testszínű púderek~ ugyanis nagyon világos a bőröm, és a 01es cuccokkal már nem tudok tovább világosítani rajta, csak fehérrel.
Kár hogy csak halloweenkor lehet kapni, és hogy fehér alapozót nem árulnak mellé, a fedés & világosítás úgy lenne tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 8.

Babika20

2014. október 17.

Mi Halloweenre sminkhez használtuk, arra tökéletes volt :) vastagabb rétegben jól fed, viszonylag tartós

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol