Claire's Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Claire's üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: JHajni, az összetevőket feltöltötte: maybeshesamaybelline, Módosítva: 2014. május 8.

Lelőhely:   Claire's üzletek

Pici Tini Girl

2014. június 28.

Nem rossz de ha azt nézzük hogy én még 12 vagyok akkor nekem ez éppen megfelel.Viszont egy felnőtt vagy idősebb nőnek/lánynak már kitudja hogy mi jó!Ízlések és pofonok... ;))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Tocopheryl Acetate