Best of Beauty 2019

Claire's Cosmetics

Ár:   7600 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Claire's üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: aranycsirkee, Módosítva: 2013. június 23.

Lelőhely:   Claire's üzletek

Engedd szabadjára a fantáziád és kísérletezz a színekkel! Ennek a szemhéjpúder palettának a segítségével rengeteg féle sminket készíthetsz magadnak. 100 színt tartalmaz.

berill99

2018. január 5.

en nagyon szeretem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 5.

en nagyon szeretem

udvann

2014. március 22.

Bocsánat hogy csak most, de közben megkaptam a Naked 3 palettát, úgyhogy nagy a szerelem, azóta nem is nagyon nyúlok máshoz :)
Azt kell hogy mondjam, hogy annyira nem rossz a Claire's-től ez a termék. Van már tőlük palettám, na hát az gyalázat, de ez egész jól teljesít.
Primer kell alá, nincs mese, mert anélkül halvány lepkefing szinte minden szín. Primerrel sem mindegyik tökéletes és nem is kell csodát várni, de egy-két szín tényleg nagyon szépen pigmentált.
Építeni lehet ( hozzáteszem én a száz színből eddig csak a pinkes árnyalatokat, a kékeket, a zöldeket és a barnákat használtam, a natúr árnyalatokat és a sötétebb szürkés-barnás részt csak a kezemen próbáltam).
Engem kicsit zavar, hogy ennyi szín van egy rakáson, ez már bőség zavara és van sok olyan, amelyik nem sokban különbözik egymástól felkenve szóval felesleges volt ennyit belepakolni.
A metálos árnyalatokat nagyon szeretem, van köztük egy-kettő különleges is de a szürkék csalódás, mindegyik olyan koszos-kifakult hatást kelt. Kezdő palettának tudnám ajánlani, olyanoknak akik még ismerkednek a sminkeléssel vagy éppen nem akarnak elsőre sokat költeni szemfestékekre. Viszont ha valaki kompromisszumok nélküli palettát keres akkor nem ez lesz számára az igazi.
Nem tudom mennyibe kerül de azt mondanám, hogy ha több mint 3000, akkor inkább spóroljon még kicsit és egy Coastal Scents jobb vétel lehet.
3 csillagot kap, mert tényleg vannak nagyon szép színei, és biztos hogy fogom is használni a jövőben de őszintén szólva magamnak nem biztos hogy megvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 22.

Emolliensek: Dimethicone, Ethylhexyl Palmitate
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: CI 42090, FD&C Red 40 Aluminum Lake, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, Ultramarines
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.