Clarins

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, az összetevőket feltöltötte: Girmi, Módosítva: 2013. november 4.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

E tápláló balzsam mindkét változata revitalizálja és helyreállítja a szemkörnyék érzékeny bőrét már az öregedés első látható jeleinek megjelenésétől. Kisimítják a szemhéj vékony bőrét azáltal, hogy visszaállítják annak rugalmasságát, és csökkentik a ráncokat és szarkalábakat.

Kiszerelés: 20 ml

2015. március 17.

3 ml-s ajándék mintát használtam el belőle, bő két hétig volt elég. Nagyon kellemes érzés felkenni, hűs, könnyű állagú és hamar beszívódik, nem hagy réteget, a korrektor is bombabiztosan felkenhető utána. Viszont az ég világon semmi extra hatást nem tapasztaltam az instant frissítésen és némi hidratáláson kívül, ezért nem adnék ki 8000 forintot. Gondoltam legalább picit szépíti majd a szemkörnyékemet, vagy a karikáim kevésbé lesznek feltűnőek, de tényleg semmi látható hatás. Aki még nagyon fiatal és csak hidratálás kell neki annak tökéletes, de e célra ennél jóval olcsóbb termékek is kaphatóak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 17.

Krisz78

2015. március 3.

Nekem nem csinált semmit, csak egy ici-picit hidratált.
Rá kellett kennem a megszokott krémemet is, mert szomjazott a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 3.

Nekem nem csinált semmit, csak egy ici-picit hidratált.
Rá kellett kennem a megszokott krémemet is, mert szomjazott a bőröm.

Carolin

2012. augusztus 1.

Nagyon kellemes az állaga, gyorsan beszívódik. Eltünteti a puffadtságot, a karikákat, az apróbb szarkalábakat. Reggelre és estére is nagyon szerettem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 1.

krisztinakoteles

2012. július 14.

Fantasztikus reggel felkenni, és szinte érezni, ahogy felfrissíti a szemet és eltünteti a puffadtságot. Gyorsan beszívódik, és egy tubus sokáig elég!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 14.

eperjeske

Korcsoport: >54
2012. május 8.

Csak a legjobbakat írhatom! Használtam vagy 15 évig, ha ez nem túlzás, de mindenképpen nagyon hosszú ideig, és imádtam! Reggel enélkül talán nem is tudtam volna magamhoz térni! És amint előttem andrea.horvath79 is írja, valóban remekül lehet rá sminkelni!
Egy gond lett vele, illetve velem: elkezdtem kiöregedni alóla, már nem volt elég tápláló a bőrömnek. Szinte tortúrának mondhatom, mire megtaláltam az utódját! Ezért hát hálásan, a legjobb emlékezetemben őrzöm ezt a Clarins-készítményt!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. május 8.

andrea.horvath79

2012. január 25.

Nagyszerü szemápoló. Gyorsan beszívódik, kisimítja a bört és remekül lehet rá sminkelni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 25.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.