Clarins

Ár:   9500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Clarinsklub-n 7275 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Barbika4, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. december 28.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Clarinsklub, 7275 Ft

• Kiegyenlíti és korrigálja a szabálytalan arcszínt.
  • Megoldást kínál a bőr kiegyensúlyozásához és felfedi teljes ragyogását.
  • Félig smink, félig bőrápoló, a BB Skin Detox Fluid SPF 25 azonnal újra életre kelti és kiemeli az arcszínt.

2 árnyalatban kapható

Ár: 7275 Ft , Eladó: Clarinsklub
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont
balvenie

2018. március 23.

Sajnos nagyon problémás bőröm van (száraz és túlérzékeny), így régóta keresek valami jó alapozót, a végén már a BB-krémeket próbálgattam, hátha ebben a szegmensben találok valami jót. Rengeteg informálódás után kezdtem non-comedogenic termékeket keresni, így találkoztam ezzel a BB-krémmel. Sokat gondolkodtam, hogy ezt, vagy a "párját", a Skin Perfecting BB-t válasszam, arra sajnos már nem emlékszem, miért választottam ezt. Lassan egy éve használom, nagyon szeretem, szuper termék. Nem szárítja a bőröm, de nem is fülled be alatta, olyan, mintha semmit sem viselnék. Sokkal szebbé varázsolja az arcomat. Be kell valljam, az illatát is imádom. Nagyon örülök, hogy rátaláltam erre a termékre, azt hittem, soha nem találok számomra megfelelő terméket... Az ára elég borsos, de nagyobb a kiszerelés (45 ml), és elég keveset kell belőle használnom, szerintem elég sokáig elég lesz. Krém és primer felvitele után általában kézzel viszem fel ezt is, azt találtam, hogy így lesz a legszebb a végeredmény. Összesen 4 tónusban kapható, én a legvilágosabbat használom, pedig annyira nem is vagyok világos bőrű, kicsit sötétek a tónusok, akinek igazi porcelán bőre van, lehet hogy a legvilágosabb is túl sötét lesz... Azt nem vettem észre, hogy különösebben oxidálódna. Tartósságával nincs gondom, simán kibír egy napot kopás vagy bármiféle hiba nélkül. Összességében én nagyon elégedett vagyok vele, biztosan nem ez az utolsó Clarins termék, amit vásároltam, lehet, hogy a Perfecting BB-t is kipróbálom később, de, hogy továbbra is használni fogom, az biztos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

cukor22

2017. november 4.

Világos bőrömhöz sajnos mű hatású, az állaga sem tetszik, fülleszt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 4.

Világos bőrömhöz sajnos mű hatású, az állaga sem tetszik, fülleszt.

Zenobia

2016. október 26.

A Clarins Skin Perfecting BB krémjét használtam eddig, és ezt is ki szerettem volna próbálni. A detoxnak a 01-ese is elég barna, a finishe pedig mattosan ragyogó (mégha ez elég ellentmondásosnak is tűnik.:D) A Clarins Skin perfecting BB krém 01-ese ehhez képest egy fokkal szürkésebb, és másféleképpen ragyog tőle az arc. Nekem a másik jobban bejött, de itt csak szubjektív és nüansznyi eltérésekről beszélünk. Mindkét BB krém nagyon szuper egyébként.
Nagyon világos bőrűeknek viszont minden árnyalatuk sötét lesz sajnos. :/

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 26.

Nagyon világos bőrűeknek viszont minden árnyalatuk sötét lesz sajnos. :/

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgálószerként és stabilizálószerként használt szilikon féle, amit leggyakrabban a magas fényvédelmet nyújtó termékekben találhatunk. A CosIng besorolása szerint haj- és bőrkondícionáló.

A réti legyezőfű kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, a bőr komfortérzetét növelő, szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő. Paula Begoun nagyon jó összetevőnek tartja, mivel szalicilsav-származékainak köszönhetően kiváló gyulladásgátló hatással rendelkezik. Cseranyagai elősegítik az összehúzódást és a sebgyógyulást.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Forrás: ITT